Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
SGEF Polska - leasing samochodów dostawczych
ID linku 33296
Tytuł SGEF Polska - leasing samochodów dostawczych
Url http://www.sgef.pl
Opis Nasa firma SGEF oferuje finansowanie ruchomych środków trwałych. Oferujemy leasing samochodu, leasing maszyn czy leasing samochodów ciężarowych. Ponadto nasze usługi obejmują ubezpieczenia i likwidację szkód. Usługi dedykujemy klientom z całej Polski. Na terenie kraju posiadamy trzynaście oddziałów. Z naszej strony zapewniamy pełen profesjonalizm i korzystne warunki współpracy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe leasing maszyn   leasing   leasing aut   sprzęt poleasingowy   leasing samochodu
Data Jun 11, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MIGO poręczę metalowe wrocław
  Firma MIGO prowadzi swoja działalność od ponad trzydziestu lat, a jej siedziba mieści się we Wrocławiu. Zaczynaliśmy jako niewielki zakład ślusarski, który z czasem rozszerzał swoją działalność i zakres usług. Zajmujemy się wykonywaniem schodów stalowych i balustrad, ogrodzeń wraz z bramami i furtkami oraz konstrukcji stalowych na indywidualne zlecenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i specjalistycznym umiejętnościom naszych pracowników jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie na najwyższym poziomie. Szczegóły naszej propozycji są dostępne na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Badanie paliw
  Firma Ferrocarbo specjalizuje się w wykonywaniu badań termicznych i fizykochemicznych różnego rodzaju surowców i materiałów ceramicznych oraz mineralnych. Oferta adresowana jest do wielu branż przemysłowych, miedzy innymi ciepłownictwa, przemysłu energetycznego oraz producentów paliw naturalnych i alternatywnych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Serwis aparatów cyfrowych
  Firma Ftfoto prowadząca serwis aparatów fotograficznych na polskim rynku istnieje i naprawia dla Państwa sprzęt fotograficzny od wielu lat. Specjalnie dla Państwa wykonujemy bezpłatne kosztorysy a na naprawę udzielamy sześć miesięcy gwarancji.Serwisujemy sprzęt z całej polski. Zapraszamy do skorzystania z naszych napraw.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Metalteres- Kotły Automatyczne
  Podstawową specjalizacją spółki o nazwie Metalteres jest produkcja wysokiej jakości urządzeń odpowiadających za zapewnianie ogrzewania w budynkach. Opisywany wytwórca kotłów węglowych dysponuje przyszłościowym zapleczem technicznym oraz zatrudnia wykwalifikowany i doświadczony personel. Firma została założona w 1976 roku i tak duże praktykę branżowe przekłada się na schludny, dość szybki , a ponadto bardzo dokładny proces produkcyjny. Wszelkie kotły mają odpowiednie certyfikaty. W spisie produktów/usług znajdują się także nowości rynkowe, promocje , a ponadto usługi serwisowe. Warto zdawać sobie sprawę, że firma Metalteres działa jako wytwórca ekologicznych kotłów, które są nie tylko wydajne, niemniej jednak również bezpieczne dla środowiska naturalnego. Wszelkie zlecenia są realizowane z uwagą oraz w bardzo krótkim czasie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. OPERIS
  Operis Sp. z o.o. to jedno z najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw w swojej branży w rejonie województwa śląskiego. Świadczymy usługi w zakresie składowania, magazynowania oraz mrożenia towarów. Oprócz wyżej przytoczonych usług nasza spółka wynajmuje powierzchnie magazynowe, biurowe, wiaty bądź place manewrowe- zarówno dla samochodów osobowych jak również dostawczych. Przystosowujemy się do wszystkich wymagań naszych kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie mieści się cała propozycja przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0