Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3415
Firmy wg branży 8526
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Ixion programy dla firm
ID linku 333
Tytuł Ixion programy dla firm
Url http://www.ixion.pl
Opis Oprogramowanie dla firm. Systemy CDN Optima i Klasyka, Sage Symfonia, Raks. Obsługa informatyczna firm, odzyskiwanie danych. Obszar działań wdrożeniowych: Wodzisław, Rybnik, Radlin, Rydułtowy, Jastrzębie, Racibórz.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Internet > Hosting
Internet > Komputery
Słowa kluczowe Oprogramowanie   systemy informatyczne   programy CDN   Optima   Klasyka   Sage   Symfonia   Raks   outsorcing IT   odzyskiwanie danych   wdrożenia   Wodzisław   Rybnik   Radlin   Rydułtowy   Jastrzębie   Racibórz
Data Nov 28, 2008
Imię kontaktowe Artur
Email wyślij email do Artur
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Serwis oprogramowania KAPPA
  Firma PHU Kappa specjalizuje się w obsłudze informatycznej kancelarii notarialnych i prawnych oraz biur rachunkowych na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.
Jesteśmy dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla prawników i notariuszy - firmy Wolters Kluwer Polska (lidera na rynku publikacji prawnych i biznesowych, wydawcy m.in. Systemu Informacji Prawnej LEX). Oprócz sprzedaży zajmujemy się także wdrażaniem i serwisem programów "Kancelaria Prawna" i "Kancelaria Notarialna"
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Gospodarka magazynowa
  Stały i sukcesywny rozwój naszej firmy sprawił, że staliśmy się jedną z większych firm oferujących systemy do zarządzania przedsiębiorstwem. Stale powiększamy ilość zatrudnionych pracowników w tym konsultantów, projektantów i programistów. Udoskonalamy naszą organizację pracy. Systematycznie rozszerzamy również pakiet oferowanych produktów i usług.

Nasze oddziały oraz dealerzy rozmieszczeni praktycznie na terenie całego kraju zapewniają szybki kontakt z Klientem, a co za tym idzie wysoką jakość usług. Potwierdzeniem naszej pozycji jest 3000 wdrożonych systemów i 34 000 użytkowników, którzy eksploatują oprogramowanie PROBIT.

Lista Użytkowników systemów PROBIT, a także ich opinie, utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności podjętych starań i decyzji oraz mobilizują do dalszych działań w celu ciągłego ulepszania i unowocześniania produktów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Programy na zamówienie
  Jeżeli aplikacja, której używasz w codziennej pracy zawodowej, nie spełnia Twoich oczekiwań, a na rynku oprogramowania nie ma systemu, który spełniałby wszystkie postawione przed nim zadania, to najprawdopodobniej Twoja firma potrzebuje systemu "szytego na miarę". Firma DataDiscovery projektuje, tworzy i wdraża systemy dedykowane, czyli takie, których funkcjonalność jest dostosowana do potrzeb indywidualnego użytkownika. Zlecając stworzenie systemu specjalnie dla Ciebie, masz pewność, że będzie on działał tak, jak tego oczekiwałeś.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Oprogramowanie magazynowe DataConsult
  Skorzystaj ze współpracy z najlepszym systemem magazynowym w Polsce. Na stronie dataconsult.pl znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat rewolucyjnego oprogramowania do zarządzania magazynami. Jak informują sami kupujący, wybierając to oprogramowanie magazynowe, praca ich pracowników przyśpieszyła w dużym stopniu.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Darmowy program FineReader do OCR
  W naszej ofercie wyróżnia się oprogramowanie FineReader umożliwiające optyczne rozpoznawanie znaków, np. z poziomu zdjęcia. Oprogramowanie pozwala również na tworzenie plików PDF i ich szeroką edycję komentowanie, zabezpieczanie, scalanie. Dzięki oprogramowaniu zamienicie Państwo dokumenty papierowe w dokumenty do edycji na komputerze, co ułatwi pracę z tekstem.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0