Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6196
Dom 3354
Firmy wg branży 8391
Internet 4185
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 919
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 856
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3029
Zwierzęta i rośliny 318
projekty domów
ID linku 3335
Tytuł projekty domów
Url http://www.moj-dom.pl
Opis Mój - Dom to profesjonalne projekty domów jednorodzinnych oraz letniskowych o tradycyjnej, szkieletowej i wieńcowej konstrukcji. Nowatorskie rozwiązania, niebanalne pomysły, szeroka oferta nie przestaje satysfakcjonować naszych Klientów. Mamy nadzieję, że i Państwo znajdą wymarzony dom wśród naszych projektów. Pracowania projektowa oferuje własne, gotowe projekty domów, prezentowane w sposób, który umożliwia dokładne zapoznanie się z wyglądem i funkcjami. Oferujemy nowoczesne projekty domów drewnianych oraz domów z bali.
Kategoria Dom > Architektura
Słowa kluczowe projekty domów   domy szkieletowe   gotowe projekty domów   domy z bali   nowoczesne projekty domów   domy letniskowe   domy drewniane   domy parterowe   domy murowane   projekty garaży   cieszyn   pracownia projektowa
Data Aug 24, 2009
Imię kontaktowe Andrzej
Email wyślij email do Andrzej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Architektura
1. Pracownie architektoniczne
  Strona internetowa ukierunkowana do ludzi poszukujących szczegółowych informacji zespolonych z zagadnieniami dotyczącymi budowy domów, renowacją lokali użytkowych oraz architektury wnętrz. Zamieszczona baza informatorów posiada liczne oraz właściwe porady pomocne w kwestiach połączonych z wyposażeniem mieszkań. Właściwe oraz skrupulatne uwagi dotyczą między innymi zagadnień jak: pracownie architektoniczne, naklejki oraz świadectwa energetyczne. Przedstawione informacje mają za powinność posłużyć bardzo szybkiej oraz sprawnej wymianie informacji, która jest bardzo nieodzowna w obecnych czasach.
Kategoria:   Dom > Architektura


2. architektura
  Ludzie zazwyczaj postrzegają architekturę jako styl w jakim budowane były i nadal są osiedla mieszkalne oraz budynki biurowe i przemysłowe. Na naszej stronie udowadniamy, że architektura to niezwykle szerokie pojęcie. Poza zaprezentowaniem zachwycających budowli na tej stronie można odnaleźć nowe trendy tworzenia stylowych mebli oraz zasięgnąć wiedzy o niekonwencjonalnym projektowaniu rzeczy codziennego użytku. Nie zapominamy też o ciekawostkach i oryginalnych budowlach, które przykuwają wzrok.
Kategoria:   Dom > Architektura


3. Biuro projektowe Katowice
  Firma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie projektów architektonicznych oraz aranżacji wnętrz. W ofercie znajdziecie Państwo usługi związane z wykonywaniem projektów domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, a także obiektów usługowych i biznesowych. Ponadto firma zajmuje się wykonaniem projektów przebudowy i rozbudowy budynków już istniejących, adaptacją gotowych projektów oraz protektorowaniem wnętrz mieszkań, domów oraz pomieszczeń usługowych i biurowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę internetową firmy.
Kategoria:   Dom > Architektura


4. projektowanie domów
  strona poświęcona projektowaniu niewielkich domów mieszkalnych, a także przebudowom i rozbudowom przestrzeni mieszkalnej. Opisuje proces projektowania polegający na komunikacji z Inwestorem, zrozumieniu jego potrzeb i wymagań. Zawiera także mini-blog opisujący konkretne projekty, a także inspiracje estetyczne, przestrzenne, funkcjonalne i światopoglądowe autorki projektów.
Kategoria:   Dom > Architektura


5. MWH ARCHITEKCI projektowanie biur Warszawa
  Architektura to sztuka, która w najlepszych swych aspektach potrafi wyrazić indywidualizm, wyjątkowość i osobowość kreślarza lub jego kontrahenta. To również sztuka, w której ogromnie znaczące są biegłość, doświadczenie i wiedza. Zespół biura projektowego Piotr Majewski MWH Architekci, łączy młodość z doświadczeniem, świeżość spojrzenia z umiejętnościami. Zapewne z tego powodu i ze względu na ścisłą współpracę z indywidualnym klientem ich projekty są wyjątkowe, niekonwencjonalne. A zajmują się zarówno budownictwem mieszkaniowym, użyteczności publicznej, jak i architekturą wnętrz i urbanistyką. Współpracują także stale ze znaczącymi biurami branżowymi. Więcej o firmie na stronie.
Kategoria:   Dom > Architektura

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0