Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Sala konferencyjna - biurokamienica.pl
ID linku 33388
Tytuł Sala konferencyjna - biurokamienica.pl
Url http://biurokamienica.pl
Opis Wirtualne Biuro Kamienica to dogodne miejsce dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć własną działalność, ale obawiają się konsekwencji z tym związanych. Wirtualne biura są szansą na to, aby rozwój start-upów mógł być właściwy pod każdym względem. Firma zajmie się każdym etapem załatwiania spraw formalnych związanych z lokalizacją biznesu i zakładaniem działalności gospodarczej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biura   sala konferencyjna   biura wirtualne   biura wirtualne warszawa centrum   biura serwisowane
Data Jul 4, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. CZERWIŃSKI TRAVEL obozy młodzieżowe zagraniczne
  Gorąco zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej propozycji, którą przygotowało dla Państwa Biuro Turystyczne Czerwiński Travel z Gdańska. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji obozów, kolonii oraz zimowisk dla dzieci i młodzieży. Proponowane wyjazdy dostępne są w bogatej tematyce i oprócz zabawy objęte są także nauką. Prócz tego organizujemy też imprezy integracyjne, wycieczki dla przyjaciół, a także konferencje. Uczestnicy naszych wyjazdów mają do wyboru pobyty w kraju i za granicą. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dodatkowe wiadomości i dane teleadresowe dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Alpha Kraków - Szkolenia bhp, ppoż. pierwsza pomoc
  Jednym z głównych a zarazem podstawowych celów naszej firmy jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (bhp), prawnej ochrony pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Oparte jest ono na współpracy, na rzecz, której oferujemy własne doświadczenie zawodowe (bhp), profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie.

Zadbamy o wszelkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, szkoleniami bhp, oceną ryzyka zawodowego czy ochroną przeciwpożarową. Profesjonalne wsparcie specjalistów bhp z naszej firmy gwarantuje Państwu rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych zadań bhp, a także zabezpiecza Państwa jako pracodawców przed odpowiedzialnością za ewentualne naruszenia oraz koniecznością wypłaty odszkodowań z tego tytułu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Run chłodnia- dystrybutor mrożonek
  Firma RUN Chłodnia to fabrykant świetnej próby mrożonek. Co więcej proponujemy posługi zamrażania i magazynowania produktów w chłodniach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją, a w niej duży wybór mrożonych owoców i warzyw oraz mięsa (truskawki, wiśnie, czereśnie, porzeczki, kalafiory, brokuły, dania gotowe pod marką ?W 8 minut? itp.). Nasza chłodnia mieści się we Włocławku. Zawsze była wysoko oceniana na rynku. Staramy się zaspokoić potrzeby Klientów i poszerzać swoją ofertę, aby dostosować się do potrzeb i oczekiwań rynku. Kładziemy na smak i zadowolenie Klienta. Mamy entuzjazm i chęć rozszerzania naszych biegłości i działań. Inwestujemy w linie wytwórcze i rozwój. Nasze towary są pyszne i powstają dokładnie z postulowaniami Unii Europejskiej. Posiadamy liczne licencje, zatem możemy zając się przerobem i dystrybucją równocześnie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Maxi Spaw - spwanie aluminium,spawanie felg aluminiowych,spawanie balustrad
  Spawanie Aluminium
Oferujemy wyroby z aluminium oraz spawanie precyzyjne aluminium metodą TIG w osłonie Argonu gazu obojętnego.

Spawanie metodą TIG może być stosowane we wszystkich miejscach, a jego prawidłowe wykonanie gwarantuje spoinę o najlepszej jakości.

Konstrukcje aluminiowe
Aluminiowe konstrukcje reklamowe
Stopnie i barierki aluminiowe
Miski olejowe
Felgi aluminiowe
Obudowy skrzyń biegów
Obudowy alternatorów
Obudowy termostatów
Inne podzespoły samochodowe
Sprzęt gastronomiczny i hotelowy
Meble i wyposażenie wnętrz
Ramy rowerowe oraz motocyklowe
Itp.

Zapraszamy do kontaktu firmy jak i osoby prywatne , oferujemy krótkie terminy oraz korzystne ceny.
Dodatkowo oferujemy dojazd do klienta i wykonanie usługi spawania na miejscu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Kasy fiskalne Gdańsk
  Przedstawiamy ofertę skierowaną specjalnie do przedsiębiorców handlowo – usługowych z terenu: Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Poznania, Krakowa, Katowic, Białegostoku, Gdańska i Rzeszowa. Oferujemy Państwu kasy fiskalne, wyjątkowo funkcjonalne, proste w obsłudze, posiadające ciekawy i elegancki design. Nasze kasy fiskalne są zaopatrzone w czytniki kodów kreskowych oraz w szuflady wysuwane na przechowywanie pieniędzy. Posiadają klawiatury tradycyjne i dotykowe, są dostępne w różnych rozmiarach, w tym dysponujemy mikrokasami. Nasi specjaliści zamontują Państwu kasę, wyjaśnią zasady jej działania, przedstawią instrukcję obsługi oraz zajmą się ewentualną naprawą i serwisem. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0