Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Dentysta dziecięcy - dentystadladzieciwarszawa.pl
ID linku 33389
Tytuł Dentysta dziecięcy - dentystadladzieciwarszawa.pl
Url http://dentystadladzieciwarszawa.pl
Opis Nasze centrum stomatologiczne specjalizuje się w profesjonalnym i rzetelnym leczeniu dzieci. Szybko stanie się dla Ciebie oczywiste, że będizesz w stanie odszukać u nas naprawdę konkretne propozycje. Zapraszamy do dokładnego przyjrzenia się naszym usługom oraz do tego, by postawić na nasze doświadczenie. Wszystko dla dobra i zdrowia uśmiechu Twojej pociechy.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe dentysta dziecięcy   Stomatologia dla Dzieci Warszawa   stomatologia   stomatolog   stomatologia dziecięca
Data Jul 4, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Dentysta Warszawa
  Komplet jest siecią przychodni stomatologicznych zlokalizowaną w Warszawie. Placówki zatrudniają wykwalifikowanych i doświadczonych stomatologów oraz gwarantują usługi na najwyższym poziomie. W zakresie świadczonych usług klienci znajdą między innymi implanty, chirurgię, ortodoncję, czy też nawet i protetykę. Placówki zajmują się również leczeniem uzębienia u dzieci. Placówki dysponują w pełni nowoczesnym sprzętem medycznym.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Elektroniczna dokumentacja medyczna - EDM Plus
  Lekarze korzystając z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w ramach nowoczesnej platformy internetowej EDMPlus będą mogli lepiej wymieniać się potrzebnymi danymi dotyczącymi stanu zdrowia pacjentów. Platforma dysponuje szeregiem modułów, które pozwalają na analizowanie poszczególnych danych, czy też na ich lepszą wizualizację i przedstawienie. Platforma pozwala też na wieloosobowe konsultacje wideo z innymi lekarzami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Rehabilitacja dzieci z porażeniem mózgowym - Poznań
  Rehabilitant firmy BestCare rozwija działalność w obszarze efektywnej rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w rejonie Poznania oraz pobliskich miejscowościach. Ćwiczenia odbywają się w domu dziecka. Taka możliwość jest udogodnieniem dla opiekunów, jako że nie muszą dojeżdżać z dzieckiem, ale też dla dziecka, ponieważ może odbywać terapię w przyjaznym otoczeniu. Rehabilitant stawia na indywidualne ustosunkowanie do pacjenta, przyjazną atmosferę, pełen profesjonalizm jak również sumienność w realizowaniu celów. Fizjoterapia oparta jest na zastosowaniu uznanych metod, szczególnie dotyczących wzorców prawidłowego rozwoju. Prowadzone są także zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w przypadku wad postawy oraz profilaktyki w tym zakresie. Firma oferuje również opcję otrzymania instrukcji z zakresu opieki i pielęgnacji niemowląt. Serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszych usług.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Lampa sollux
  Jesteśmy firmą konstruującą i produkującą najwyższej jakości aparaturę medyczną. Działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Specjalizacją naszej firmy jest fizjotechnologia, czyli zastosowanie zaawansowanych technologii w aparaturze do fizjoterapii. Od lat oferujemy naszym klientom urządzenia spełniające wszelkie światowe standardy, a naszą domeną jest produkcja wysokiej klasy aparatury do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii, terapii podciśnieniowej i światłolecznictwa. Zapraszamy do naszego sklepu Astar
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Implanty zębów, implanty zebowe
  Strona internetowa prezentuje tematykę implantów zębowych. Najpóźniejsze nowości z dziedziny wszczepów implantologicznych. W tym miejscu jest możność uzyskać informację o tym w jakim wypadku wykonać zabieg wszczepienia implantu, co można zadziałać miast implantów, jak długo będą służyć, jakie korony zębowe jest dozwolone wykonać na wszczepach.
Rozliczny zasób informacji w tematyce skomplikowanych warunków leczenia w stomatologii i implantologii. Dokładniej opisując możliwości podnoszenia zatoki i odbudowy materiału kostnego.
Protetyka na wszczepach implantologicznych to kolejny problem, który jest poruszany w naszym blogu internetowym.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0