Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Protetyka - odentimplanty.pl
ID linku 33398
Tytuł Protetyka - odentimplanty.pl
Url http://odentimplanty.pl
Opis ODENT świadczy kompleksową opiekę implantologiczną i ortodontyczną. Doświadczony zespół lekarzy stomatologów zadba o to, aby każdy miał piękny, nienaganny uśmiech. Centrum oferuje kompleksowe usługi w zakresie implantologii i ortodoncji. Wykonywane są tu zarówno konsultacje, jak i zabiegi. ODENT oferuje swoim pacjentom profesjonalne usługi, z których mogą skorzystać.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Protetyka stomatologiczna   Implantologia   Implanty zębów Warszawa   Protetyka   Protetyka stomatologiczna w Warszawie
Data Jul 4, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. WOOD-PAMAR rozwierak do pil taśmowych
  Firma Wood-Pamar ze Świebodzic od 2005 roku zajmuje się produkcją specjalistycznych maszyn do obróbki drewna. Pośród nich mieszczą się takie urządzenia, jak piło-łuparki, pilarki tarczowe lub taśmowe, systemy cięcia poprzecznego, podajniki czy też rozwieracze i ostrzałki. Oferta firmy obejmuje też elementy wyposażenia dodatkowego. Przedsiębiorstwo prowadzi ponadto dystrybucję produkowanych maszyn oraz ich serwis. Dzięki bardzo dobrze wyposażonemu zapleczu technicznemu i wykwalifikowanej załodze, Wood-Pamar może zapewnić najwyższą jakość produktów oraz usług. Na stronie internetowej dostępnych jest więcej szczegółów o działalności przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. bus.net.pl - Przewozy osobowe w Trójmieście
  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe w zakresie przewozu osób i rzeczy.

* Wykonujemy przewozy dalekobieżne w kraju i za granicą;
* Obsługujemy kursy całodniowe na terenie województwa Pomorskiego;
* Świadczymy usługi krótkodystansowe taniej niż taxi - nas nie obowiązują strefy;
* Wykonujemy transfery lotnisko-hotel lub port-hotel - w stałych cenach;
* Odwozimy kierowców i ich samochody do domu w ramach usługi Night Rider;
* Przewozimy rzeczy - bez ograniczeń dystansu;
* Współpracujemy z firmami, instytucjami i osobami prywatnymi.

Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Mich-Trans. Przewozy w Trójmieście.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. BIURO RACHUNKOWE PHU ?CONFIG.SAM? biuro księgowe
  Jeśli chcesz dobrze prowadzić swoją firmę, musisz postarać się nie tylko, by funkcjonowała i rozwijała się we właściwym kierunku, ale spełniać też musisz wiele postulowań urzędowych i księgowych. To sporo roboty, wymagającej wiedzy i wprawy, dlatego do prowadzenia ksiąg handlowych, czy Książki Przychodów i Rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, obsługiwanie spraw kadrowo-płacowych wynająć możesz kompetentne Biuro Rachunkowe, takie jak PHU CONFIG.SAM Jan Suchecki. Ta działająca na terenie Gorzowa Wielkopolskiego firma gwarantuje, że po parafowaniu umowy Klient będzie musiał pamiętać jedynie o terminowym przekazywaniu dowodów - dowożąc je lub umawiając na przyjęcie. Całą resztą zajmą się profesjonalni księgowi. Oprócz prowadzenia trafnej dokumentacji księgowej i kadrowo-płacowej kompleksowo zajmują się obsługą ZUS i Urzędu Skarbowego. Koszt ponoszony przez Klienta zależy od poleconych zadań, ale ustalany jest indywidualnie i podlega negocjacjom. Więcej o firmie przeczytać można na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. CTO Jazz Rybnik
  Dance Studio Check This Out zachęca wszystkich amatorów tańca do poznania się ze swoją propozycją! Zespół trenerów, dla jakich taniec jest życiową miłością, dzieli się tu swoimi umiejętnościami z Kursantami. Prowadzone przez nich warsztaty z tańca nowoczesnego, latynoamerykańskiego, zumby oraz jogi pomogą zadbać o kondycję i poprawić swoje samopoczucie. Mogą Państwo skorzystać także z indywidualnych lekcji pierwszego tańca dla narzeczonych czy też nauki tańca towarzyskiego dla par. Dodatkowo, szkoła zajmuje się przygotowywaniem pełnych atrakcji czy niespodzianek obozów tanecznych. Na stronie internetowej dostępnych jest więcej wiadomości o prowadzonych przez CTO kursach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Szpital Puls Management -analiza, doradztwo, restrukturyzacja szpitali
  Szpital Puls Management Sp.z o.o jest specjalistyczną firmą konsultingową, wspierającą jednostki służby zdrowia w usprawnianiu zarządzania.
Nasz zespół to grupa doskonałych fachowców, wszechstronnie wykształconych i doświadczonych. Każdy z naszych menedżerów i konsultantów ma na swoim koncie praktyczne doświadczenie i konkretne sukcesy w zarządzaniu placówkami medycznymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0