Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
www.gifts24.pl Gadżety reklamowe dla firm z nadrukiem
ID linku 33419
Tytuł www.gifts24.pl Gadżety reklamowe dla firm z nadrukiem
Url http://www.gifts24.pl
Opis Naszą ofertę stanowią gadżety reklamowe z nadrukami. Dostarczamy między innymi długopisy reklamowe, artykuły piśmiennicze i biurowe, teczki konferencyjne, parasole, plecaki, latarki, gadżety elektroniczne, kalkulatory, tekstylia, gadżety ekologiczne i te dla dzieci. Wybór jest naprawdę spory. Zachęcamy do oglądania w naszym sklepie online.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe parasole reklamowe z nadrukiem   Teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem   Torby i plecaki reklamowe   Parasole reklamowe   Gadżety ekologiczne   Gadżety dla dzieci   Gadżety samochodowe   Antystresy reklamowe   Gadżety reklamowe z nadrukiem   Gry i zabawy rekl
Data Jul 9, 2018
Imię kontaktowe Monika
Email wyślij email do Monika
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Reklama w Internecie - Google AdWords, Sieci Partnerskie
  Usługi z zakresu marketingu internetowego. Reklama w Google. Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi Adwords, tzw. linkami sponsorowanymi przede wszystkim dla małych i średnich firm.
www.kampaniewsieci.pl
Tel.: 883 722 323
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Proforce Consultng Sp.zo.o
  Doradztwo i bezpośrednia pomoc w prowadzeniu interesów Reklama Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych Dystrybucja i doręczanie prospektów i próbek reklamowych Przewożenie samochodami ciężarowymi wszystkich rodzajów towarów Doradztwo marketingowe Doradztwo i consulting, osobno nie wymieniony Usługi w zakresie Public Relations Usługi reklamowe, osobno nie wymienione Usługi telefoniczne Reklama kierunkowa (wysyłkowa) Doradztwo w zakresie siły roboczej Lokalne przewozy ciężarowe, bez składowania
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Doradztwo marketingowe dla firm Trivo
  Choć aktualnie kierowanie własną firmą jest znacząco ułatwione ze względu na różnorakie technologiczne nowinki, problemem przedsiębiorców jest zazwyczaj nieumiejętność wyróżnienia się. Jeżeli przeprowadzane dotychczas strategie marketingowe nie pomagały i ciężko stwierdzić nam, co należy zmienić, by były one skuteczniejsze, powinniśmy zwrócić się z tą kwestią do fachowców. Cenionym przedsiębiorstwem w branży szkoleń marketingowych jest bez żadnych wątpliwości http://trivo.pl. Konsultanci firmy pomogą obmyślić takie strategie, dzięki którym zdobędziemy nowych klientów.

Jeśli wiemy, jak istotnym elementem skutecznego kierowania własnym przedsiębiorstwem jest reklama, lecz nie radzimy sobie z opanowaniem tej kwestii, firma www.trivo.pl oferuje nam usługi, które na pewno nam w tym względzie pomogą. Jej ogromne doświadczenie zdobywane przez lata współpracy z różnorodnymi firmami pomaga spojrzeć na konkretny problem indywidualnie i rozwiązać go dość szybko i sprawnie.

Tak kompetentne doradztwo marketingowe spowoduje, że przedsiębiorca poczuje, jak jego firma się ożywia. Perspektywa spoza branży pomaga zauważyć kwestie, które we wcześniejszym czasie zostały przeoczone, wprowadzając tym samym nowe pomysły oraz ożywiając sposoby skutecznego marketingu.

Firma www.Trivo.pl przeprowadza audyty marketingowe, dzięki którym bada, w jaki sposób przebiegały działanie reklamowe do obecnej chwili, co było błędne i co należy zmienić. Każde przedsiębiorstwo wymaga postępu, kolejnych zadowolonych klientów oraz możliwości realizowania swoich projektów, z tego też powodu tak ważne jest w tym względzie kompetentne poradnictwo reklamowe, dzięki któremu z całą pewnością osiągniemy sukces. Z konsultantami Trivo skontaktować można się pod adresem: ulica Sikorskiego 114/1A, 41-809 Zabrze, e-mailowo, pisząc na biuro@trivo.pl czy uzupełniając formularz kontaktowy widoczny na witrynie www, jak również telefonicznie pod numerem 48327186800.

Prócz bogatej propozycji poradnictwa pod względem kampanii reklamowych, www.Trivo.pl zapewnia nam też pomoc przy staraniu się o otrzymanie środków koniecznych do otworzenia albo unowocześnienia firmy. Przedsiębiorca starać może się tak o dotacje z unii, jak również pożyczki preferencyjne, a wiadomo, że każdy biznes potrzebuje czasem pomocy czy też dotacji na kontynuację rozwoju. Eksperci Trivo to wykwalifikowane osoby, którym temat ten nie jest obcy. Przedsiębiorstwo od długiego czasu wspomaga zdobywanie dofinansowania wielu różnym działalnościom. Dobrze byłoby zatem zainwestować w najlepsze doradztwo marketingowe oraz wybrać efektywny rozwój.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Advertspace - Spoty reklamowe
  Profesjonalne studio filmowe ADVERTSPACE zajmuje się produkcją filmów promocyjnych, teledysków, filmów korporacyjnych i wizerunkowych, filmów reklamowych, wideorelacji z wydarzeń, koncertów, eventów itd., a ponadto filmów edukacyjnych, animacji 2D i filmów produktowych. Nawiąż współpracę z ADVERTSPACE, efektem będzie wysokiej jakości film, zrealizowany w pełni z Twoimi oczekiwaniami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Skuteczna reklama w Internecie
  Dobry katalog witryn internetowych to idealny pomysł na promocję. Podstawowe właściwości dobrego katalogu witryn internetowych to profesjonalny wygląd oraz restrykcyjne warunki dodawania wpisów. Bardziej korzystne jest dodanie wpisu do mniejszej ilości dobrych serwisów niż większej ilości ale słabszych. Zapraszamy do naszego katalogu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0