Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6173
Dom 3350
Firmy wg branży 8367
Internet 4174
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 334
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3015
Zwierzęta i rośliny 318
Bhp Gorzów
ID linku 33422
Tytuł Bhp Gorzów
Url http://www.bhp-gorzow.com.pl
Opis Nasza firma to zespół specjalistów, którzy zajmują się szeroko rozumianą dziedziną BHP. Warto zaznaczyć ,zę oferujemy zarówno pełne doradztwo jak też uczestnictwo w szkleniach, które idealnie będą odpowiadały na wymagania naszych odbiorców. Doświadczenie i praktyka, które nas wyróżniają to gwarancja pełnego zadowolenia z rezultatów.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Usługi bhp Gorzów   obsługa firm   bhp   Gorzów Wielkopolski   Kursy
Data Jul 9, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Konferencje w Poznaniu - Centrum konferencyjne Delicjusz
  Delicjusz to wyspecjalizowane centrum konferencyjne, położone na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, ok. 15 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 5 Poznań-Wrocław, ok. 6 km od zjazdu z autostrady A2 (węzeł Komorniki). Posiada salę konferencyjną mogącą pomieścić do 300 osób, oraz kilka mniejszych sal szkoleniowo - warsztatowych. Sale konferencyjne są w pełni wyposażone w sprzęt audio-wideo oraz inne narzędzia niezbędne do prowadzenia szkoleń i konferencji. Dla gości dostępny jest parking strzeżony. Kilkuset metrowe powierzchnie wewnątrz oraz tysiące metrów powierzchni na zewnątrz kompleksu, są idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju wystaw, targów czy też prezentacji sprzętów, maszyn, nowych modeli samochodów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. PIMiK toksyna botulinowa szkolenie
  Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii przygotował dużą ofertę kursów i szkoleń dla osób posiadąjacych swoją działalność w branży kosmetologicznej. Klinika proponuje też możliwość przygotowania lekarzy do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Pośród dostępnych kursów oczekuje na Państwa między innymi mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, wypełniacze I i II stopnia jak i toksyna botulinowa. Kursy szykowane oraz prowadzone są przez instruktorów na co dzień działających w dziedzinie medycyny estetycznej, chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczegóły organizowanych zajęć oraz cennik odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Szkolenia Katowice Idea Trainer House
  Firma organizująca szkolenia zamknięte dla firm - Idea Trainer House.
Zakres naszych usług to szkolenia tzw. miękkie, dedykowane dla pracowników działów sprzedaży, kadry zarządzającej oraz działów personalnych w firmach. Każdy projekt szkoleniowy to dla nas indywidualne przedsięwzięcie. W szkoleniach szczególną uwagę zwracamy na fakt aby w przynajmniej w osiemdziesięciu procentach było ono warsztatem wykorzystującym praktyczne ćwiczenia. Dzięki temu wyrabiamy w uczestnikach nawyk korzystania z nowych umiejętności w codziennej pracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Bydgoszcz Szkolenia BHP
  Zewnętrzny dział kadr ANDO świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obsługa kadrowo-płacowa, outsourcing, rekrutacja i selekcja pracowników. Instruktaże z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych pracowników oraz szkolenia okresowe dla wszystkich rodzajów stanowisk pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Szkolenie dane osobowe
  W naszej firmie w sposób kompleksowy zajmujemy się zapewnianiem dostępu do rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo ochrony danych osobowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi u nas rozwiązaniami. Wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość świadczonych usług u nas to absolutna norma. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z nami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0