Kategorie w katalogu

Aktualności 656
Biznes i ekonomia 6146
Dom 3339
Firmy wg branży 8353
Internet 4154
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 913
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1905
Zdrowie i uroda 3001
Zwierzęta i rośliny 318
Bhp Gorzów
ID linku 33422
Tytuł Bhp Gorzów
Url http://www.bhp-gorzow.com.pl
Opis Nasza firma to zespół specjalistów, którzy zajmują się szeroko rozumianą dziedziną BHP. Warto zaznaczyć ,zę oferujemy zarówno pełne doradztwo jak też uczestnictwo w szkleniach, które idealnie będą odpowiadały na wymagania naszych odbiorców. Doświadczenie i praktyka, które nas wyróżniają to gwarancja pełnego zadowolenia z rezultatów.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe Usługi bhp Gorzów   obsługa firm   bhp   Gorzów Wielkopolski   Kursy
Data Jul 9, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Nauka jazdy Gliwice
  W ofercie reklamowanego ośrodka RIO DRIFT znajduje się nauka jazdy Gliwice, czyli skuteczne szkolenia prowadzone w komfortowej atmosferze nastawionej na jak najszybsze przyswojenie wiedzy. Na stronie zaprezentowany jest dokładny cennik oraz terminy kursów. Rzetelne zajęcia zezwalają poczuć się pewnie za kierownicą każdej osobie, nawet tej nie mającej dotychczas odpowiednich umiejętności do prowadzenia pojazdu. Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Terapia poznań
  Coaching życia Wojciech Gorzelanny zapewnia profesjonalny coaching oraz pomoc w rozwoju osobistym. Wartości, które kultywuje w pracy to: wsparcie, zaangażowanie, partnerstwo, zaufanie, autentyczność, efektywność osobista. Sesje indywidualne i grupowe to możliwość zdobycia umiejętności, które ułatwią pokonanie problemów. W skład zajęć wchodzą: redukcja stresu, sztuka relaksu, praca z ciałem i umysłem, techniki uczenia się.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Angielski indywidualnie gdańsk
  Szkoła SchoolOut z siedzibą w Gdańsku zaprasza wszystkich, którzy chcą przełamać barierę językową i nauczyć się płynnie porozumiewać po angielsku. Naszą ofertę kierujemy w stronę klientów firmowych oraz indywidualnych zajęcia prowadzimy u klienta (w miejscu zamieszkania lub firmie). W ofercie znajdą Państwo zarówno kursy ogólne na wszystkich poziomach zaawansowania, jak i kursy przygotowujące do matury czy egzaminów zewnętrznych (FCE, CAE, CPE). Prowadzimy także szkolenia specjalistyczne (język angielski w biznesie, medycynie oraz turystyce). Wszystkie zajęcia opieramy na metodzie komunikatywnej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Audyt: BRC, IFS i ISO 9001
  Certyfikacja systemów zarządzania jakością, BHP oraz bezpieczeństwa żywności - jest to specjalność przedsiębiorstwa GQ. Oferujemy proces certyfikacji: ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, PN-N-18001/OHSAS, IF S FOOD, BRC FOOD, HACCP, GMP+. Prowadzimy także audity placówek handlowych czy gastronomii. Zapewniamy pomoc w każdej fazie realizacji projektów, doradzamy oraz służymy wsparciem, gdyż wiemy, czego potrzebują firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. BHP Góra Stronghold, Wrocław, Poznań
  Świadczymy działania określone dla zadań służby BHP na podstawie art. 237 11 § 2 kodeksu pracy oraz na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz. 704 z dnia 18 września 1997r, z późn. zm.). Spełniamy wymogi kwalifikacyjne dla służb BHP. Współpracujemy z Klientami na podstawie umów o stałej współpracy lub umów jednorazowych. Proponujemy Państwu wybrane usługi z zakresu BHP lub prowadzenia przez naszą firmę stałej opieki BHP i PPOŻ nad Państwa przedsiębiorstwem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0