Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Naprawa okien, serwis okien Warszawa
ID linku 33447
Tytuł Naprawa okien, serwis okien Warszawa
Url http://www.serwismeteo.pl
Opis Nasza firma oferuje naprawy i serwis okien z PCV i okien drewnianych. Usługi realizujemy na terenie Warszawy i gmin sąsiednich. Obsługujemy osoby prywatne, developerów, spółdzielnie mieszkaniowe i firmy. W ofercie: regulacja okien drewnianych i PCV, uszczelnianie okien, naprawy okien, wymiana zamków, szyb, ram, serwis. Zadania realizujemy solidnie, starannie, profesjonalnie, dzięki czemu mamy nieposzlakowaną opinię.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe uszczelnianie okien   regulacja okien   naprawa okien   serwis okien
Data Jul 25, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. tartakjasienica.pl
  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Tartaku Zdzisław Profic, który mieści się w Myślenicach. Jesteśmy profesjonalną, funkcjonującą od 1993 firmą zajmującą się hurtową oraz detaliczną sprzedażą wyrobów drewnianych. W naszej ofercie znaleźć można najwyższej jakości więźbę dachową, kantówkę, drewno konstrukcyjne, deskę profilowaną, tarcicę, drewno okrągłe, wiązary, drewno kominkowe a oprócz tego palety i domy drewniane. Oferujemy również transport wyrobów na terenie całego kraju. Na stronie internetowej umieściliśmy szczegóły oferty oraz dane kontaktowe firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Campery wynajem - eurokamper.pl
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się wynajmem kamperów. Jest to bardzo ciekawy sposób na spędzenie wakacji. Dzięki naszym usługom można wynająć sobie kamper w doskonałym stanie świetnie wyposażony. Dodatkowo zaletą naszej firmy jest fakt, że gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny za wynajem naszych kamperów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą firmą będzie dla każdego udana.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. czyszczenie sprzetu biurowego
  Oferujemy Państwu:
czyszczenie komputera -jednostka centralna -monitor -klawiatura i mysz -podkładka -głośniki komputerowe -panel LCD
czyszczenie drukarki -obudowy zewnetrznej -odkurzenie wnętrza
zewnętrzne czyszczenie kserokopiarek i skanerów oraz mycie ich szyb
gruntowne czyszczenie telefonów i faksów
czyszczenie notebooka, telewizorów, rzutników, kalkulatorów, kas fiskalnych
czyszczenie bankomatów i zliczarek banknotów
oraz innych sprzętów biurowo - komputerowych.
Wszystkie urządzenia po oczyszczeniu są dezynfekowane!
Wykonujemy równierz czyszczenie wewnętrzne jednostki centralnej i monitora po uprzednim ustaleniu warunków czyszczenia.
Usługi wykonujemy również w nocy i dni wolne od pracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. GeoMarketing WBdata GIS
  Jesteśmy zespołem geografów, których pasjonują analizy przestrzenne, GIS, a przede wszystkim mapy. Codziennie spotykają nas nowe wyzwania, które wspólnie rozwiązujemy. Dlatego też, w zależności od potrzeb, współpracujemy z gronem naukowym z dziedziny nauk ekonomicznych, socjologicznych czy informatycznych.
Wykonujemy analizy przestrzenne, analizy geomarketingowe, wykorzystujemy GIS, sporządzamy zaawansowane mapy. Zapraszamy również na blog z wynikami analiz GIS w postaci map.
Zajmujemy się analizami przestrzennymi dla portów lotniczych, sieci handlowych, sieci usługowych i wielu innych. Próbkę naszych możliwości znajdą Państwo na blogu, na który serdecznie zapraszamy.
Szkolimy również z QGIS i SAGA GIS.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. GAMAPOL realizacja koncertów
  Zapraszamy wszystkich inwestorów, posiadaczy restauracji, pubów, dyskotek, teatrów, zarządców szkół i hal widowiskowych a także inne podmioty, do zapoznania się z ofertą firmy Gamapol. Jest to firma posiadająca siedzibę w Zielonej Górze, zajmująca się wykonywaniem, projektowaniem i innymi czynnościami połączonymi z instalacją systemów typu: audiowizualnych, konferencyjnych czy też oświetlenia scenicznego. To firma, która w ramach swojej działalności dokonuje reperacji sprzętu użytkowanego w powyższych systemach. Proponuje odbiorcom wynajmowanie takowego sprzętu. Inną gałęzią aktywności Gamapol jest całościowe nagłaśnianie imprez przeróżnego rodzaju. Realizacje firmy Gamapol wykonywane były w wielu jednostkach oraz miejscach. Usługi tej firmy należą do tych, ocenianych jako kompetentne i solidne, przeprowadzane na bazie sprzętów oraz systemów wysokiej jakości. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0