Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Billboard sponsorski - CzarnaZebra.pl
ID linku 33469
Tytuł Billboard sponsorski - CzarnaZebra.pl
Url http://czarnazebra.pl
Opis Nasza strona internetowa będzie dla ciebie miejscem idealnym, jeśli szukasz usług zawartych w bardzo szerokiej dziedzinie jaką jest produkcja filmowa. Realizujemy między innymi firmy z drona, ale mamy też duże doświadczenie w tworzeniu takich materiałów jak film korporacyjny i wiele innych form wideo. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe animacje 3d   filmy promocyjne   filmy z drona   billboard sponsorski   film korporacyjny
Data Aug 3, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Oferta - Detektywi - Infosekret B. D.
  Firma detektywistyczna świadczy usługi detektywistyczne dla osób fizycznych, firm i kancelarii prawnych w oparciu o wpis do rejestru MSWiA i zawarte umowy o usługi, a detektywi posiadają licencje są profesjonalnie przygotowani i wyposażeni do realizacji zleceń. Detektywi (kobiety i mężczyźni) w różnym wieku są naszym kapitałem i gwarancją realizacji zleceń na profesjonalnym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. CREATIVE PRINT MANAGEMENT druk kalendarzy
  Chcieliśmy Państwu przedstawić atrakcyjną ofertę z zakresu poligrafii i zarządzania drukiem, przygotowaną przez firmę Creative Print Management. Firma zaświadcza usługi od 2009 roku, a jej klientami są zarówno małe prywatne firmy, jak i duże wydawnictwa. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje przygotowanie projektów reklamowych przy współpracy z doświadczonymi projektantami, a następnie ich wysokiej klasy wydruk oraz terminowe dostarczenie do klienta. W zakresie drukowanych materiałów mieszczą się: broszury, katalogi, ulotki, wizytówki, kalendarze oraz inne formy biurowe czy reklamowe. Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od jego wielkości, niemniej jednak jest on możliwie jak najkrótszy. Dostawa wydrukowanych materiałów dotyczy terytorium Polski, jak i Europy. Dokładane informacje o działalności Creative Print Management zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Easy Design Druk 3D
  Easy Design specjalizuje się w nowoczesnych technologiach określanych mianem szybkiego prototypowania (ang. Rapid Prototyping). Bazując na obiektach 3D opracowanych w programach typu CAD, wytwarzamy trójwymiarowe modele za pomocą technik druku przestrzennego (3D print). Drukowanie 3D to świetna alternatywa dla tradycyjnych metod obróbki materiałów w przypadku produkcji detalicznej, bądź w razie konieczności wytworzenia modeli o bardzo skomplikowanym kształcie. Ze względu na fakt, iż drukowanie 3D jest techniką addytywną (materiał nabudowywany jest stopniowo, warstwa po warstwie w odróżnieniu od technik ubytkowych jak np. obróbka skrawaniem) możliwe jest wytworzenie modeli trójwymiarowych niemożliwych do wykonania tradycyjnymi metodami (jak na przykładzie poniżej – kulka wydrukowana wewnątrz zamkniętej kostki).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. EURO-PARTY
  EURO-PARTY to jedna z najstarszych na polskim rynku firm zajmujących się organizacją imprez rozrywkowo-rekreacyjnych. Nasza szeroka propozycja obejmuje między innymi organizację pikników i imprez tematycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gwarantujemy, że nasi pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia, dzięki czemu wszyscy goście organizowanych przez nas imprez świetnie się bawią. Ponadto oferujemy wynajem urządzeń rekreacyjnych: dmuchańców, namiotów, dekoracji balonowych, kostiumów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajdują się szczegóły naszej propozycji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. GENEZA sprzedaż pompy c.o.
  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu propozycję przygotowaną przez Geneza International. Jesteśmy firmą handlowo-usługową mieszczącą się w Nakle Śląskim. Specjalizujemy się w sprzedaży kotłów węglowych, filtrów wodnych, armatury do instalacji wodnych, klimatyzatorów, materiałów do lutowania oraz wideodomofonów. Ponadto mamy także pakuły lniane, pasty i taśmy uszczelniające oraz wykrywacze nieszczelności. Współpracujemy z dostawcami polskimi i zagranicznymi. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, terminową dostawę oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy! Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0