Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3416
Firmy wg branży 8526
Internet 4271
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Konstrukcje budowlane i Inżynierskie - compact-project.pl
ID linku 33545
Tytuł Konstrukcje budowlane i Inżynierskie - compact-project.pl
Url http://www.compact-project.pl
Opis COMPACT PROJEKT od 1989 roku wykonuje ekspertyzy budowlane i wydaje orzeczenia o stanie budynków. W ofercie znajdują się także obsługa telefonii komórkowej i szeroko rozumianej komunikacji oraz projektowanie konstrukcji stalowych. Firma nie tylko projektuje konstrukcje budowlane, ale również pomaga uzyskać wymagane zgody i nadzoruje budowę.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ocena stanu technicznego budynku   projektant konstrukcji budowlanych   ekspertyzy   konstrukcja hali stalowej   ekspertyzy budowlane
Data Sep 13, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Łączność ratownicza - 2rhp.pl
  Wspieramy ratownictwo górnicze innowacyjną łącznością bezprzewodową. Technologia Resys. System pracuje w technologii bezprzewodowej full-duplex. Nasza komunikacja w górnictwie zapewnia ergonomię, odpowiednie warunki pracy w najtrudniejszych warunkach w tym w kopalniach metanowych. Gwarantujemy pełną pomoc wdrożeniową naszego systemu. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę https://2rhp.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Cużytek Tłumaczenia STRONY INTERNETOWE UMOWY BIZNESOWE TECHNICZNE
  Strona przedstawia firmę tłumaczeniową - Cużytek Tłumaczenia, która oferuje usługi tłumaczeniowe w zakresie różnych języków, jednak głównie jest to angielski oraz niemiecki. Tłumaczenia w Łańcucie, Rzeszowie oraz w całym kraju. Na stronie można znaleźć zasady współpracy z firmą, zamawiania tłumaczenia oraz kontakt do firmy. Ponadto, strona powiązana jest z blogiem, który traktuje o nauce języka angielskiego. Można tam znaleźć podcasty i różne materiały.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Badania fonoskopijne
  Fonoskopia dla instytucji państwowych oraz firm prywatnych to firma BIO GEN. Nasze ekspertyzy audiowizualne i fonoskopijne są wykonane profesjonalnie i solidnie. Na swoim koncie mamy ponad 12 tys. ekspertyz dla różnego rodzaju zleceniodawców, w tym organów ścigania. Fonoskopia nagrań to między innymi: charakterystyki elektro-akustyczne, zmiana formatu, badanie prawdziwości nagrania, usunięcie zbędnych szumów itd.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Maksymilian Szostek
  Maksymilian Szostek to wyspecjalizowany komornik sądowy obsługujący sprawy w Nowym Sączu oraz sąsiadujących okolicach (pełna lista na stronie). Możecie Państwo kontaktować się z komornikiem w kancelarii, a do tego zdobyć informacje o lokalnych licytacjach komorniczych. Na witrynie znajduje się również dział niezbędnych wniosków przydatnych podczas nawiązywania współpracy z komornikiem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Techmetal - obróbka CNC, części do maszyn, Technical
  Firma Techmetal zajmuje się szeroką gamą usług związanych z różnego rodzaju specjalistycznymi urządzeniami i maszynami. Oferuje między innymi projektowanie i wykonywanie gniazd czy linii technologicznych, a także urządzeń i maszyn, takich jak mieszarki, chłodziarki, przesiewacze obrotowe, dozowniki ślimakowe, przenośniki taśmowe, wagi tensometryczne, suszarko-chłodziarek i oczyszczarek. Prócz tego Techmetal zajmuje się serwisem i naprawą tych maszyn oraz sprzedażą oczyszczarek, przenośników, śrutownic i mieszarek oraz częściami zamiennymi i akcesoriami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0