Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Przetwarzanie danych osobowych
ID linku 33573
Tytuł Przetwarzanie danych osobowych
Url http://przetwarzanie-danych-osobowych.pl
Opis Szukasz wartościowych treści na temat przetwarzania danych osobowych, a szczególnie interesuje Cię RODO? W takim razie blog adwokata z Wrocławia zdecydowanie powinien Cię zainteresować, ponieważ codziennie umieszczane są tam wartościowe artykuły z tego zakresu. Nie czekaj, ale już teraz zapoznaj się z informacjami, które znajdziesz na naszej stronie www.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe blog prawniczy   Przetwarzanie danych osobowych   adwokaci   Blog Adwokata z Wrocławia   blog
Data Oct 1, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. MZM doradztwo prawne dla firm
  Kancelaria MZM z Rybnika oferuje kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym oraz prawnym. Zakres jej usług obejmuje prowadzenie spraw z dziedzin prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego czy odszkodowań. Radcy prawni zapewnią też obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie prawa pracy, gospodarczego, upadłościowego czy zamówień publicznych. Zajmą się ponadto ich bieżącą obsługą prawną. Adwokaci specjalizują się również w prawie górniczym oraz geologicznym. Klienci Kancelarii mają zapewnioną terminową realizację zlecenia jak i reprezentowanie przez organami administracyjnymi oraz sądowymi. Więcej informacji o usługach prawnych umieszczonych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Adwokat Warszawa
  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Cymermana świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Zakres świadczonych usług obejmuje zarówno reprezentację klientów przed sądami jak również udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, umów oraz opinii prawnych.
Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych oraz z zakresu prawa pracy i prawa administracyjnego.

Wszystkie powierzone zadania wykonywane są z najwyższą starannością, gdyż podstawowym celem naszego działania jest świadczenie najwyższej klasy usług prawnych. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej i bezwzględnie przestrzegamy tajemnicy powierzonych nam informacji.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. CISEK PAWEŁ adwokaci Łańcut
  Kancelaria Adwokacka, prowadzona jest przez mecenasa Pawła Ciska. Zlokalizowana jest w Łańcucie. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, ale prowadzimy też sprawy z zakresu prawa karnego. Prowadzimy także sprawy z zakresu doradztwa przy sprawach rodzinnych. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji i podziałach majątku małżeńskiego. Ponadto adwokat pomaga w ustaleniach godzin oraz terminów spotkań kontaktów rodziców z dzieckiem. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Pełna informacja o pracy kancelarii adwokackiej dostępna jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. KLAUZIŃSKA JOLANTA akty notarialne nysa
  Prezentujemy Kancelarię Notarialną Jolanta Klauzińska z siedzibą w Nysie. Notariusz spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Notariusz spisuje również protokoły, w tym protokoły dziedziczenia, w celu stwierdzenia przebiegu pewnych czynności i zdarzeń wywołujących skutki prawne, a w szczególności dotyczące stawiennictwa stron i złożonych przez nie oświadczeń, a też - na żądanie strony stawiającej - niestawiennictwa strony drugiej. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. LEXEL usługi podatkowe Kraków
  Jesteśmy Biurem Rachunkowym z Krakowa. Specjalizujemy się w obsłudze rachunkowej małych i średnich przedsiębiorstw o przeróżnym profilu istnienia. W naszej ofercie mieszczą się także usługi podatkowe i pełna obsługa kadrowo-płacowa. W Biurze Rachunkowym Lexel pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mają duże doświadczenie zawodowe. Wszyscy z nich są na bieżąco jeśli chodzi o aktualizacje pojawiające się w prawie finansowym. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na fachową i rzetelną obsługę. Księgowi Lexel poprowadzą księgi rachunkowe oraz podatkowe. Zajmą się też przygotowaniem rozliczeń rocznych, a także analiz i sprawozdań finansowych. Sporządzą poszczególne rozliczenie podatku dochodowego. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0