Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Tanie rozmowy telefoniczne, tanie telefonowanie
ID linku 3364
Tytuł Tanie rozmowy telefoniczne, tanie telefonowanie
Url http://www.tanie-rozmowy.pl
Opis Tanie rozmowy telefoniczne, tanie telefonowanie, rozmowy darmowe .Tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy do Niemiec, do USA, Anglii i na cały świat. Serwis informacyjny dla użytkowników telefonów komórkowych, stacjonarnych, satelitarnych oraz telefonii internetowej i cyfrowej informujący o tanich połączeniach krajowych i zagranicznych oraz nowych rozwiązaniach telekomunikacyjnych.
Kategoria Internet > Usługi telekomunikacyjne
Słowa kluczowe tanie telefonowanie   tanie-telefonowanie   tanie rozmowy   tanie-rozmowy   rozmowy za darmo   tanie rozmawianie   tanie dzwonienie   tanio dzwonic   tanio telefonowac   telefonowanie   rozmowy   rozmawianie   telefon   telefon satelitarny   telefon internetowy   rozmowy z zagranica   r
Data Aug 26, 2009
Imię kontaktowe Mariusz
Email wyślij email do Mariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Usługi telekomunikacyjne
1. Interconnect
  Kanalizacja teletechniczna, budowa sieci telekomunikacyjnych oraz telekomunikacja dla biznesu, administracji czy klientów prywatnych to oferta TK Telekom. Operator telekomunikacyjny działa w branży od 2001 roku tworząc i wdrażając projekty sieci telekomunikacyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ogólnopolska transmisja danych z prędkością nawet do 120 Mb/s to zamysł do którego dążą obecni dostawcy Internetu. Poprzez projektowanie i układanie światłowodów, którymi zajmuje się TK Telekom będzie to możliwe nie tylko w wybranych regionach, ale także na terenie całej Polski.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


2. Ericpol - IT dla telekomunikacji
  Oferta naszej firmy obejmuje usługi realizowane w takich obszarach jak telekomunikacja, komunikacja machine to machine, user experience. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie i jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin. Zapewniamy do dyspozycji naszych klientów dyspozycji inżynierów oprogramowania, architektów, projektantów, testerów i dokumentalistów technicznych.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


3. Pozycjonowanie stron
  Pozycjonowanie stron internetowych i reklama online to najważniejsze obszary, którymi zajmuje się firma ADVnet. Agencja obsługuje zarówno duże przedsiębiorstwa, jak średnie i małe biura, dla których pozycjonowanie stanowi wystarczającą postać reklamy.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


4. Tanie rozmowy telefoniczne, tanie telefonowanie
  Tanie rozmowy telefoniczne, tanie telefonowanie, rozmowy darmowe .Tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe - Tanie połączenia telefoniczne, tanie rozmowy do Niemiec, do USA, Anglii i na cały świat. Serwis informacyjny dla użytkowników telefonów komórkowych, stacjonarnych, satelitarnych oraz telefonii internetowej i cyfrowej informujący o tanich połączeniach krajowych i zagranicznych oraz nowych rozwiązaniach telekomunikacyjnych.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne


5. OTVARTA SP. Z O.O.
  Interesuje Państwa najlepszy abonament komórkowy dostępny na rynku? Zapraszamy do firmy OTVARTA. W jednym miejscu znajdziecie mnóstwo planów komórkowych, choć nie tylko. Poza tym oferujemy Państwu mobilny internet LTE ze stałym IP. Więcej informacji o naszej ofercie oraz firmie znajdziecie Państwo na stronie internetowej otvarta.pl. Zapraszamy Serdecznie do przejrzenia naszej oferty na otvarta.pl.
Kategoria:   Internet > Usługi telekomunikacyjne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0