Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Wynajem hal namiotowych Poznań, Warszawa, Kraków
ID linku 33672
Tytuł Wynajem hal namiotowych Poznań, Warszawa, Kraków
Url http://halenamioty.com.pl/
Opis Potrzebujesz hali magazynowej, gospodarczej czy przemysłowej? Sprawdź naszą stronę internetową i skorzystaj z naszej bogatej oferty. Wynajem oraz sprzedaż hal namiotowych w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach i wielu innych miastach na terenie całego kraju! Nie czekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, a my postaramy się dobrać dla Ciebie jak najlepszą ofertę!
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe hale namiotowe   wynajem hal namiotowych   sprzedaż hal namiotowych
Data Nov 5, 2018
Imię kontaktowe Kamil
Email wyślij email do Kamil
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. LARGO HALE stalowe hale
  Largo Hale to firma, która zajmuje się planowaniem i budową hali stalowych. Firma swoją siedzibę mieści w Gdańsku. Nasza oferta to: doradztwo inwestycyjne, opracowywanie koncepcji, wyceny, wizualizacje, kosztorysowanie, planowanie "pod klucz", kompleksowe dostawy prefabrykowanych hal stalowych, montaż hal, generalne wykonawstwo inwestycji, funkcja inwestora zastępczego, funkcja inspektora nadzoru. Jesteśmy firmą wiarygodną i rzetelną co potwierdzają liczne referencje. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale również daje uniwersalność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo osobistego. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Sklejka szalunkowa, szalunki, płyty szalunkowe, elementy szalunków
  Stemple budowlane, podpory budowlane, podpory, stemple ocynkowane, elementy szalunku, sklejka szalunkowa, zsypy, płyty OSB, szalunki stropowe - jest to specjalność Firmy Boguc Construction (boguc.eu). Nasze produkty sprzedajemy w Europie, m.in. w Niemczech, Rosji, Białorusi, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Estonii, Bułgarii, Czechach, Słowacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Kominki Śląsk
  Na naszej stronie opublikowanych zostało wiele wartościowych informacji na temat działalności naszej firmy. Od lat trudnimy się budową, projektowaniem oraz montażem kominków, urządzeń grzewczych, instalacji, a także dworactwem technicznym w tej dziedzinie. Zapewniamy profesjonalizm i perfekcjonizm wykonywanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdują się liczne opisy naszych usług, dane kontaktowe, informacje na temat montażu, produktów, a również galerię wykonanych usług. Jeśli marzą Państwo o własnym kominku, doskonałym rozwiązaniem będzie nawiązanie kontaktu z naszą firmą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Konstrukcje stalowe
  Konstrukcje stalowe info to serwis w którym znajdziesz informacji związane z modelowaniem, rysowanie - projektowaniem i realizacją konstrukcji ze stali. Celem serwisu jest szerzenie wiedzy i informacji związanych z materiałem budowlanym jakim jest stal. Właściwości jakie posiada stanowią o jego uniwersalności. Najczęściej stal, a dokładniej konstrukcje z niej wykonywane kojarzone były z halami stalowymi oraz zbiornikami (w pozostałych gałęziach przemysłu również statki - stocznia). Rozwój technologii wytwarzania kształtowników i materiału znajduje dla stali szersze zastosowania - w tym między innymi budowę obiektów mieszkalnych. Dowiedz się więcej o stali, recyklingu tego materiału.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Przewierty sterowane
  Firma specjalizuje się w usługach związanych z pracami żelbetowymi, przeciskami i przewiertami. Oferuje ona kompleksową, fachową obsługę dla klientów zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Zajmuje się ona głównie projektowaniem i konstruowaniem zbiorników: żelbetowych monolitycznych, stalowych membranowych, szkliwionych i innych. W zakresie przewiertów i przecisków wykorzystuje ona nowoczesne urządzenia. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej po więcej informacji!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0