Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
Wynajem hal namiotowych Poznań, Warszawa, Kraków
ID linku 33672
Tytuł Wynajem hal namiotowych Poznań, Warszawa, Kraków
Url http://halenamioty.com.pl/
Opis Potrzebujesz hali magazynowej, gospodarczej czy przemysłowej? Sprawdź naszą stronę internetową i skorzystaj z naszej bogatej oferty. Wynajem oraz sprzedaż hal namiotowych w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach i wielu innych miastach na terenie całego kraju! Nie czekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie, a my postaramy się dobrać dla Ciebie jak najlepszą ofertę!
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe hale namiotowe   wynajem hal namiotowych   sprzedaż hal namiotowych
Data Nov 5, 2018
Imię kontaktowe Kamil
Email wyślij email do Kamil
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Kajmex - Producent klejonki
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bogatą i zróżnicowaną ofertą działań naszej firmy. Jesteśmy przekonani o tym, że rozwiązania, które dostarczamy będą doskonałą odpowiedzią na Państwa potrzeby. Zapraszamy do sprawdzenia, co przygotowaliśmy. Schody, drzwi, fryzy meblowe, to tylko kilka z wielu rozwiązań, które mamy w naszej bogatej ofercie produktowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. PRojekty organizacji ruchu
  Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem projektów organizacji ruchu ( czasowe, tymczasowe itp.). Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Projekty organizacji ruchu wykonujemy w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego na drogach krajowych, wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. MARIAN PŁÓCINICZAK instalacje wodnokanalizacyjne poznań
  Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w swojej branży i kompetentne zrealizowanie wszelkiej z usług to zalety Zakładu Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych ze Stęszewa. Nasza propozycja obejmuje montowanie pomp ciepła, instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych i solarnych. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak również deweloperów, wspólnoty mieszkaniowe i inne jednostki uspołecznione. Każdemu pomagamy w wyborze najlepszych modeli danych urządzeń i przygotowujemy plany instalacji. Przez cały czas modyfikujemy naszą propozycję, żeby w jak największym stopniu dopasować się do oczekiwań klientów. Dodatkowe wiadomości o naszej działalności odnajdziesz na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. DOMBUD nowe mieszkania chorzów
  Przedsiębiorstwo Dombud S.A. z Katowic oferuje swoim Partnerom najlepszą jakość usług budowlanych. Specjalizuje się ono w kompleksowej obsłudze technicznej i kadrowej inwestycji pod klucz. Firma zajmuje się realizacją obiektów mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych oraz inżynieryjnych. Wykonuje również remonty bądź modernizacje istniejących budynków. Długoletnie doświadczenie w branży jak i kadra wyspecjalizowanych pracowników pozwala firmie na rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia. Więcej szczegółów o ofercie przedsiębiorstwa umieszczonych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Montaż hal z płyt warstwowych i blach stalowych
  Głównym profilem naszej działalności jest montaż obudowy hal magazynowych i przemysłowych z płyt warstwowych i blach stalowych oraz budowa hal o lekkiej konstrukcji z ocynkowanych profili Zet. Obecnie wdrażamy nowy produkt jakim jest kaseton z płyt warstwowych, montowany w opracowanym przez nas SYSTEMIE GRANT. Montaż naszych kasetonów nie wymaga podkonstrukcji nośnej, kasetony mogą być montowane nawet na ocieplanych wcześniej styropianem ścianach. Kaseton z płyt warstwowych jest na tyle uniwersalnym pokryciem elewacji iż może być montowany zarówno do konstrukcji stalowej jak i ścian zewnętrznych budynków wykonanych z większości materiałów budowlanych. Nasza metoda wykonywania elewacji zapewnia niezwykle efektowny wygląd budynku, klient ma do wyboru cała paletę kolorów oraz różne typy profilowania kasetonów, co stwarza duże możliwości już na etapie projektowania budynku i elewacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0