Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Hafciarki - hafciarki.pl
ID linku 33744
Tytuł Hafciarki - hafciarki.pl
Url http://hafciarki.pl
Opis W ofercie naszej firmy BMD Polska s.c jesteśmy w stanie zapewnić szeroki asortyment nowoczesnych hafciarek komputerowych. Będąc generalnym dystrybutorem marki Bernina jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom różne modele hafciarek, a także wszystkie niezbędne narzędzia, akcesoria. Nasza firma oferuje również programy do projektowania haftów. Zapewniamy zarówno hafciarki do użytkowania w działalności gospodarczej, jak też do użytkowania domowego.
Kategoria Firmy wg branży > Maszyny
Słowa kluczowe maszyna do haftowania   automat do haftu   haft krzyżykowy   hafciarki   hafciarki komputerowe
Data Dec 3, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny
1. Truck Polska wózki widłowe i nożycowe - Toyota, Mitsubishi
  Truck Polska - oferuje atrakcyjne wózki widłowe znanych i renomowanych firm Mitsubishi i Toyota. Naprawy, serwis i sprzedaż wózków widłowych w dobrych cenach. Duży wybór akcesoriów, opon i części zamiennych do wózków widłowych. Osoby zainteresowane naszą atrakcyjną ofertą zapraszamy po nowe wózki widłowe. W ofercie firmy także przeglądy UDT.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


2. Separatory metali, Detektory metalu
  Oferta Detectronic to wykrywacze metali w mięsie, drobiu, nabiale i w rybach. Systemy rentgenowskie X-Ray, systemy kontroli wagi oraz systemy klasyfikowania i sortowania. Zapraszamy - separatory metali, wykrywacze metalu i detektor metalu w przemyśle spożywczym. Metal w produktach spożywczych - Systemy kontroli rentgenowskiej X-Ray, detektory metalu w przemyśle rybnym, mięsnym, drobiarskim. Zapraszamy po wysokiej klasy separatory metali, Detektory metalu oraz Systemy kontroli wagi. Kliknij w link, sprawdź co polecamny i skorzystaj z oferty na detektor metalu w przemyśle spożywczym.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


3. Maszyny piekarnicze
  Aby można było sobie poradzić w przemyśle piekarskim należy wybrać najlepsze maszyny piekarskie. Dzięki nim można nie tylko zwiększyć wydajność produkcji ale równocześnie podnieść jakość chlebów. Identycznie istotne są wydatki dotyczące opalania pieca - pobiera on zdecydowanie znaczną część energii. Mniej pieniędzy wydanych na ten cel oznacza, że więcej funduszy zachowujemy na inne wydatki zakładu piekarskiego lub możemy podyktować niższe ceny naszych produktów.
Spółka Crispan Polska oferuje kompleksowe rozwiązania z dziedziny automatyki dla piekarni na terenie naszego kraju. Dzięki bardzo wydajnym oraz niezwykle oszczędnym maszynom piekarskim najwyższej jakości, klienci firmy Crispan Polska mogą zwiększyć swoją konkurencyjność.
Spółka oddaje do dyspozycji klientów komplet urządzeń koniecznych do przeprowadzenia całego cyklu produkcji : piece piekarskie, wagodzielarki, rogalikarki, komory fermentacyjne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy firmy Crispan trafnie przygotują ofertę, która spełni wymagania Twojej piekarni - ponieważ każdy zakład piekarniczy ma swoje wymagania.
Dla swoich klientów firma Crispan oddaje do dyspozycji serwis techniczny otwarty cały tydzień.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


4. Podnośniki koszowe
  Sprawdź co zostało przygotowane przez specjalistów z firmy AGA-TRANS Warszawa jeżeli mowa o działaniach takich jak wynajem podnośników koszowych, wynajem podnośników nożycowych. Zobacz koniecznie jak się prezentuje odpowiedniej jakości rozwiązanie w tym temacie, jak się prezentują najlepszej jakości opcje na wynajem podnośnika koszowego oraz nożycowego
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


5. LYNX - grawerki i plotery
  Firma LYNX jest producentem i importerem wysokiej jakości MASZYN CNC. W ofercie plotery termiczne do obróbki styropianu i styroduru, plotery tnąco-rysujące, plotery drukujące; grawerki laserowe, frezarki 3d, a także specjalistyczne oprogramowanie do sterowania maszynami cnc i oprogramowanie graficzne. Korzystne ceny ! Dla klientów: przeszkolenie i support w cenie maszyn !!!
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0