Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
ID linku 33746
Tytuł Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
Url http://www.adwokat-hese.pl/
Opis Kancelarię adwokacką prowadzę już od 12 lat, zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie osób fizycznych i przedmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych jak i sprawach pozasądowych. Jestem uprawniona do występowania przed Trybunałami, Sądami oraz organami administracji rządowej, jak i również innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym udzielanie pisemnych porad, udział w negocjacjach, obsługę spraw pracowniczych i wiele innych. Zapraszam do kontaktu lub na stronę internetową
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat   Kancelaria Adwokacka   prawo   Krystyna Hese   Adwokatura Polska  
Data Dec 3, 2018
Imię kontaktowe Adwokat
Email wyślij email do Adwokat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. PROCHOWNIK Adwokat rozwód Szczecin
  Kancelaria Prawnicza Radcy Prawnego Joanny Prochownik swoją siedzibę ma w Szczecinie. Świadczy usługi prawne z następujących dziedzin: prawa spadkowego, rodzinnego, upadłościowego oraz naprawczego, gospodarczego i handlowego, cywilnego, administracyjnego, pracy i karnego. Zajmuje się windykacją bądź postępowaniem egzekucyjnym, sporządzaniem umów, pism, pozwów, wniosków oraz opinii jak również reprezentuje Klienta przed organami administracji publicznej oraz ścigania. Ponadto udzielamy porad prawnych i konsultacji. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel
  Mecenas jest członkiem Okręgowej Izby Adwokatów w Katowicach od 2011 roku. Prowadzi sprawy o rozwód, szkody górnicze oraz broni w sprawach karnych. Oddziały kancelarii znajdują się w następujących miastach:
- ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląski,
- ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój,
- ul. Dyrekcyjna 4/2, 40-013 Katowice.
Telefon kontaktowy, bezpośredni 500 045 724
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Prawnicy.pl - sprawnie pomagamy
  W serwisie internetowym Prawnicy.pl publikujemy wiadomości z branży prawniczej. W przyszłości znajdziesz tu wortal internetowy poświęcony prawnikom i osobom szukającym pomocy prawnej. Dołącz do naszego grona już dziś i bądź na bieżąco mając dostęp do branżowych aktualności i informacji o wydarzeniach serwowanych codziennie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. adwokat szczecin
  Kancelaria adwokacka Szczecin oferuje pomoc prawną z wielu dziedzin prawa, oferuje porady prawne ustnie, pisemnie, a także w wersji on-line, gdzie odpowiedź otrzymujesz już po 24 godzinach. Zakres usług przeznaczonykierowany jest do osób fizycznych jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą. adwokackie są zaplanowane do możliwości finansowych klienta i nie są wygórowane.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. KANCELARIA KUFIETA Zakładanie spółek wrocław
  Kancelaria Prawna Rafał Kufieta mieści się we Wrocławiu i obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Kierujemy się zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zajmujemy się prawem cywilnym i gospodarczym. Pozasądowo rozwiązujemy spory oraz przygotowujemy sprawy do etapu sądowego w celu ich sprawnego prowadzenia. Pomagamy uzyskać odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych oraz osób prywatnych. Stosujemy następujące formy wynagrodzeń: ryczałtowe, godzinowe oraz procentowe od wygranej sprawy. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0