Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
ID linku 33746
Tytuł Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
Url http://www.adwokat-hese.pl/
Opis Kancelarię adwokacką prowadzę już od 12 lat, zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie osób fizycznych i przedmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych jak i sprawach pozasądowych. Jestem uprawniona do występowania przed Trybunałami, Sądami oraz organami administracji rządowej, jak i również innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym udzielanie pisemnych porad, udział w negocjacjach, obsługę spraw pracowniczych i wiele innych. Zapraszam do kontaktu lub na stronę internetową
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat   Kancelaria Adwokacka   prawo   Krystyna Hese   Adwokatura Polska  
Data Dec 3, 2018
Imię kontaktowe Adwokat
Email wyślij email do Adwokat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel
  Mecenas jest członkiem Okręgowej Izby Adwokatów w Katowicach od 2011 roku. Prowadzi sprawy o rozwód, szkody górnicze oraz broni w sprawach karnych. Oddziały kancelarii znajdują się w następujących miastach:
- ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląski,
- ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój,
- ul. Dyrekcyjna 4/2, 40-013 Katowice.
Telefon kontaktowy, bezpośredni 500 045 724
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. PIOTR PANEK Kancelarie adwokackie
  Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adwokata Piotra Panka, będącego członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie od 2006 roku, zaopatruje mieszkańców stolicy oraz najbliższych okolic we w pełni zawodowe usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego i skarbowego. Podejmujemy się działań w interesie klientów indywidualnych oraz firm. Naszym szczególnym zainteresowaniem od momentu rozpoczęcia działalności cieszą się kwestie spadkowe oraz rodzinne. Każdy kontakt z adwokatem, bez względu na zakres powierzanych mu spraw, powinien charakteryzować się całkowitym zaufaniem klienta oraz dyskrecją profesjonalisty. Nasze doświadczenie jest najlepszą gwarancją pełnego profesjonalizmu wszystkich świadczonych przez nas usług, które cechują się szybkością, sprawnością i efektywnością. Każde z podejmowanych przez nas zadań doprowadzamy do końca. Drobiazgowy wykaz wszystkich proponowanych przez nas usług na stronie:
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Adwokat Katowice opinie - sprawdzony-adwokat.pl
  Adwokat Gliwice ranking na naszej stronie możecie szukać opinii o adwokatach z różnych miejsc w kraju. Stworzyliśmy wygodna, przejrzystą stronę, na której znajdziecie sprawdzone opinie o adwokatach, które pochodzić będą od osób, które z danymi prawnikami rzeczywiście współpracowały. Ranking to szansa na to, by szukać prawnika, który z daną sprawą sobie poradzi i zagwarantuje dobrą pomoc.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. PRZEMYSŁAW SZOCIŃSKI kancelaria notariusza Jelenia Góra
  Mieszcząca się w Jeleniej Górze kancelaria prowadzona przez Przemysława Szocińskiego świadczy szereg usług notarialnych w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego i handlowego. Uzyskają tu Państwo pomoc w zakresie sporządzania umów handlowych i majątkowych bądź dokumentów związanych z obrotem nieruchomościami. Ponadto, notariusz sporządza protesty czeków i weksli, oświadczenia, protokoły zebrań i zgromadzeń czy rejestrację testamentu. Każde wykonywane działania są zgodne z obowiązującym prawem, a także z etyką zawodową. Więcej informacji o zakresie czynności biura znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Adwokat lublin tel. 500-506-506, 505-501-543
  Misja adwokatów z kancelarii prawna.eu z siedzibą w Lublinie jest zabezpieczanie interesów klientów, rozwiązywaniu sporów, minimalizowaniu ryzyka oraz wsparcia przy prawidłowym stosowaniu przepisów prawa w praktyce. Adwokaci specjalizują się w sprawach rodzinnych (rozwody, alimenty), karnych (obrońca) oraz cywilnych (pozwy, wnioski, apelacje, spadki, wykonanie, niewykonanie umowy, roszczenia). Adwokat działalność opiera na wiedzy praktycznej i doświadczeniu. Prawnik wypyta, doradzi, podpowie, zastąpi, napisze. Polecamy i zapraszamy!
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0