Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6178
Dom 3350
Firmy wg branży 8368
Internet 4176
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 335
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3016
Zwierzęta i rośliny 318
Drukarnia cyfrowa Wrocław
ID linku 338
Tytuł Drukarnia cyfrowa Wrocław
Url http://www.cyfrus.pl/
Opis Drukarnia cyfrowa we Wrocławiu mieszcząca się przy ul. Kościuszki 29, budynek D, III piętro. Druk kalendarzy, ulotek, książek, plakatów. Profesjonalne wykonanie - obsługa zleceń w 24h.
Kategoria Firmy wg branży > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe Drukarnia cyfrowa   druk ksi��ek   druk cyfrowy   plakaty   ulotki   druk wielkoformatowy
Data Nov 28, 2008
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Agencje reklamowe
1. Tworzenie stron www kraków
  Ulepsz wizerunek swojego przedsiębiorstwa poprzez podjęcie stosownych działań marketingowych.Wsparcie w tym zakresie proponuje krakowska agencja interaktywna Roxx Media. Nasza oferta zawiera różne zabiegi reklamowe, które mieszczą zarówno standardowe jak i odkrywcze sposoby tworzenia wizerunku. Nasze umiejętności cenią okazali partnerzy, o czym świadczy portfolio zakończonych projektów. Nie czekaj i zdecyduj się na oferowane przez Roxx Media wsparcie w obszarze szeroko pojmowanego marketingu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


2. Studio Graficzne Springfield
  Warszawska firma Springfield, która posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, oferuje swym klientom swe usługi w dziedzinie tworzenia opakowań produktów, loga firmowego. Za każdy razem dba ona o najwyższą jakość wykonania, kreatywność, oryginalność oraz zachowanie tożsamości wizerunku firmy klienta w zgodzie z jej identyfikacją wizualną. Atrakcyjna cena i szybkie wykonanie każdego projektu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


3. Wirtualne Wycieczki
  Wirtualne wycieczki można umieszczać na stronie internetowej oraz jako załącznik do korespondencji e-mail. Są to interaktywne prezentacje przybliżające odbiorcy wnętrze hotelu lub nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Wirtualne wycieczki mają zastosowanie w takich branżach jak : hotelarstwo , nieruchomości, gastronomia, salony spa. Wirtualne wycieczki umożliwiają na zapoznanie się z danym obiektem bez potrzeby wychodzenia z domu. To nowoczesna interaktywna reklama internetowa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


4. Chepri Pracownia Reklamy
  Oferujemy wszechstronną obsługę - od profesjonalnego wykreowania wizerunku firmy do końcowego, gotowego produktu z którego będą Państwo w pełni zadowoleni. Z zamiłowaniem zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą i wizerunkiem firm - identyfikacją wizualną, promocją, poligrafią, projektowaniem stron internetowych... Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów. Nasze projekty, dzięki kompetentnej współpracy z Klientem, doskonale spełniają wymogi stawiane reklamie - są profesjonalnym wizerunkiem danej firmy i przyczyniają się do jej sukcesu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


5. Agencja content marketing
  Artivia to agencja zajmująca się najwyższej jakości content marketingiem. Jesteśmy zespołem osób posiadających bogate doświadczenie w mediach i reklamie, współpracujemy z dużym gronem ekspertów z wielu dziedzin. Specjalizujemy się w kompleksowym opracowaniu materiałów dziennikarskich i multimedialnych, dostarczamy zdjęcia reportażowe. W ofercie posiadamy reportaże, analizy, cykle poradników, sekcje eksperckie dla serwisów e-commerce. Przygotowujemy wiadomości regionalne, gospodarcze i finansowe z Polski oraz świata, opisy i testy produktów oraz wiele innych treści na najwyższym poziomie w konsultacji z ekspertami z danej dziedziny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0