Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Oprogramowanie do piekarni
ID linku 34060
Tytuł Oprogramowanie do piekarni
Url https://www.sqlogic.pl/
Opis Program SQLogic Piekarnia to pakiet oprogramowania dla piekarni i cukierni. Służy do obsługi pojedynczej piekarni i sieci piekarni.

Firma GRAF (właściciel oprogramowania SQLogic) zajmuje się oprogramowaniem do obsługi firm handlowych oraz produkcyjnych. Na rynku działa od 1999 roku. Nasz system zarządzania SQLogic składa się z elementów takich jak:
- sprzedaż,
- zakup,
- analiza sprzedaży i zyskowności,
- produkcja,
- magazyn,
- rozliczenia,
- serwis,
- umowy z kontrahentami,
- zamówienia przez internet,
- książka przychodów i rozchodów,
- zamówienia internetowe,
- środki trwałe,
- arkusz kalkulacyjny,
- zamówienia mobilne.

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i ma czytelny interfejs. Pozwala na szybką i wydajna pracę. Wyróżnia nas natychmiastowy i kompetentny serwis, który zawsze służy pomocą. Opracowana przez nas technologia umożliwia obsługę dowolnego stanowiska pracy w biurze klienta, prowadzenie bezpłatnych rozmów i szkoleń przez internet.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe oprogramowanie do piekarni   system zarządzania   system zarządzania sqlogic
Data Apr 11, 2019
Imię kontaktowe Roman Sznajder
Email wyślij email do Roman Sznajder
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. crm
  Komplus to firma zajmująca się tworzeniem i konserwacją specjalistycznego oprogramowania dla firm, systemów informatycznych, CRM. Współpracowaliśmy do tej pory z naprawdę wieloma poważnymi i cenionymi przedsiębiorstwami w Polsce, dzięki czemu mamy wyrobioną pozycję na rynku. Swoim klientom oferujemy nie tylko stworzenie indywidualnego do ich potrzeb systemu informatycznego, ale także zapewnimy jego utrzymanie, niezbędne poprawki, udoskonalenia, ale także jesteśmy w stanie przeszkolić Państwa pracowników z jego obsługi.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Flobo - automatyczne księgowanie faktur
  Flobo to oprogramowanie wspierające przedsiębiorców w codziennej pracy (dzięki automatyzacji procesów takich jak księgowanie faktur i przelewów). W przypadku braku należności może ono również przeprowadzić procedurę windykacyjną. Na tym jednak nie kończą się jego możliwości. Flobo to także program do automatycznej obsługi płatności ratalnych, rezerwacji, abonamentów i płatnych z góry zleceń.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Digitalizacja dokumentów - fakturymanager.pl
  Oferujemy naszym klientom profesjonalne oprogramowanie, które pozwala na wygodne realizowanie zarządzania dokumentami. Nasze oprogramowanie pozwala między innymi na realizowanie obiegu dokumentami elektronicznymi. Jednocześnie nasze oprogramowanie zapewnia możliwość kontrolowania dokumentów w jednym miejscu oraz zarządzania nimi w czasie rzeczywistym a także archiwizowanie i zabezpieczenie przechowywania dokumentów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Książka przychodów i rozchodów - grafsoft.com.pl
  Firma Graf-Soft została powołana w 1992 roku w Warszawie. Zajmujemy się tworzeniem i tworzeniem własnego, autorskiego oprogramowania z zakresu księgowości oraz grafiki. Proponujemy Państwu aplikacje księgowe dla firm zajmujących się dokumentację księgową w formie KPiR, ryczałtu, płatników podatku VAT a także biur rachunkowych. W naszej ofercie są także aplikacje graficzne do przyspieszania projektowania. Charakterystyki programów oraz wersje próbne znajdziecie Państwo w odpowiednich działach na naszej stronie internetowej. Nasze programy staramy się stale modyfikować i dostosowywać do potrzeb użytkowników. Zależy nam na dostarczaniu Państwu jak najpełniejszych produktów po niskiej, nie wygórowanej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Informatyka Rzeszów
  Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu. Dodatkowo decydując się na udział w projekcie otrzymasz profesjonalne wsparcie marketingowe, poznasz inne firmy z branży ICT, które również działają na tym samym terenie, a oprócz tego weźmiesz udział w wielu bezpłatnych szkoleniach branżowych. Dodatkowo na stronie można znaleźć terminy, w których odbywać się będą szkolenia informatyczne, a także firmy informatyczne w Rzeszowie, Przemyślu czy innych miastach na terenie Polski Wschodniej.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0