Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3416
Firmy wg branży 8526
Internet 4271
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Https://over-cloud.pl
ID linku 34063
Tytuł Https://over-cloud.pl
Url http://over-cloud.pl
Opis Zawsze wywiązujemy się ze wszystkich oczekiwań oraz wymagań ze strony klienta. To właśnie jego satysfakcja oraz zadowolenie z naszych usług jest dla nas najważniejsze. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: aplikacje mobilne, aplikacje biznesowe, software house, systemy zarządzania oraz wiele innych. Stawiamy na najlepszą jakość i do niej za każdym razem dążymy podczas realizacji zleceń.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe aplikacje biznesowe   software house   aplikacje mobilne   systemy zarządzania
Data Apr 11, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. OBYDZIŃSKI INKASO Odszkodowania kraków
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii Obydziński Inkaso z Krakowa. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi prawne z różnych dziedzin. Zajmujemy się przede wszystkim monitorem należności, windykacjami, odszkodowaniami oraz obsługą prawną podmiotów gospodarczych czy też osób prywatnych. Usługi świadczone przez kancelarię przyczyniają się do poprawy terminowości rozliczeń jak i zmniejszenia liczby faktur przeterminowanych czy ilości spraw przekazywanych do windykacji. Windykację załatwiamy na czterech etapach: polubownej, sądowej, egzekucyjnej i poegzekucyjnej. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. SPEC - BUD torkret suchy
  SPEC-BUD to mieszcząca się w Lublinie firma, jaka specjalizuje się w renowacji oraz konserwacji budynków jak i obiektów budowlanych. Trudni się ona odnową zarówno budownictwa nowego, jak i zabytkowego. W wachlarz jej usług wchodzi przede wszystkim naprawa oraz zabezpieczanie obiektów betonowych i murowanych, ich wzmacnianie oraz scalanie. Trudni się ponadto odwilgacaniem oraz odgrzybianiem obiektów. Ponadto, przedsiębiorstwo gwarantuje uszczelnianie i serwis zbiorników wody pitnej oraz hydrotechnicznych. Mogą jej Państwo zlecić dodatkowo wykonanie ekspertyzy technicznej obiektu. Na stronie internetowej umieszczony jest dokładny wachlarz usług firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. SEZAM wymiana gotówki
  Kantor wymiany walut Sezam zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Nasza placówka mieści się w Sosnowcu. Oferujemy Państwu bezpieczną i szybką wymianę walut w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz pomoc przeszkolonego personelu. W naszym kantorze wymienią Państwo gotówkę z krajów europejskich, USA, Kanady, Japonii, Turcji, Egiptu bądź też innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu oraz zajrzenia na stronę internetową, gdzie znaleźć można szczegóły oferty a także niezbędne dane kontaktowe wraz ze wskazówkami dojazdu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Rekuperatory Kraków ecoventi.pl
  EcoVenti to firma, która na rynku wentylacji posiada wieloletnie i bogate doświadczenie. Firma zrealizowała już setki projektów systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Firma posiada bardzo szerokie grono zadowolonych klientów. Klientom świadczone są kompleksowe usługi począwszy od stworzenia projektu instalacji, po jej uruchomienie i późniejszą obsługę serwisową. Zespół posiada wszystkie niezbędne narzędzia do zrealizowania pełnego kompletu etapów prac. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. BOGEL Tępienie pluskiew Wrocław
  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Bogel, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i dezodoryzacji. Działamy kompleksowo, skutecznie a w pracy używamy jedynie bezpiecznych i niezawodnych preparatów, które posiadają aktualne atesty i zezwolenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, staranne i trwałe rozwiązanie problemu a także fachowe konsultacje i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0