Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Centrum Keja
ID linku 3416
Tytuł Centrum Keja
Url http://centrum-keja.pl
Opis Centrum Keja jest eleganckim, ciekawym i przyjaznym miejscem.
Znajdziecie państwo u nas sklep w którym można kupić pamiątki z nad morza, muszle, świece, bursztyn naturalny, biżuterię ze srebra i bursztynu oraz artykuły fotograficzne.
W znajduje się lodziarnia zielonej budki gdzie zapraszamy na pyszne lody,desery lodowe, gofry i dobrą kawę.
Zapraszamy także do kawiarenki internetowej gdzie mamy stałe łącze internetowe.
Zapraszamy do sklepu internetowego gdzie znajdą państwo:
Pamiątki znad morza: muszle, statki, kotwice, koła sterowe, zegary, ramki do zdjęć, biżuteria z bursztynu, muszli i kamieni!!
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe Rowy   sklep   pamiątki   znad morza   przedmiotyi marynistyczne   biżuteria z bursztynem   zegary   bursztyn   naszyjniki   srebro   muszle   pamiątka   prezent   upominek   upominki   słowiańska 1
Data Aug 28, 2009
Imię kontaktowe Waldemar Kozłowski
Email wyślij email do Waldemar Kozłowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Instalacje ciepłownicze - Ferrox Białystok
  Przedsiębiorstwo Ferrox oferuje ciepłownicze usługi, takie jak montaż pomp ciepła, modernizacje kotłowni i maszynowni, remonty i modernizacje kotłów, diagnostyka maszyn i instalacji ciepłowniczych oraz usługi serwisowe kotłów. W naszej firmie montujemy kotłownie z zastosowaniem zarówno pomp ciepła jak również innych źródeł energii kotłów na pellet, ekogroszek, gaz czy olej. Zajmujemy się instalowaniem pomp ciepła zarówno w małych kotłowniach przydomowych, jak również kotłowni na potrzeby przemysłu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Podpis elektroniczny
  Serwis zawiera kompendium wiedzy na temat efaktur, systemów płatności
oraz zarządzania dokumentami. Wszystko zebrane w przystępnej i ciekawej
dla użytkownika formie. Opis systemu EBPP, zalety, pytania,
uwarunkowania prawne, systemy płatności. Rachunkowość elektroniczna przestanie mieć już dla ciebie jakiekolwiek tajemnice.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Techniki zamocowań - muntech24.pl
  W Muntech24 specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości łańcuchów ze stali nierdzewnej, idealnych do różnorodnych zastosowań przemysłowych i rolniczych. Nasze łańcuchy, dostępne na metry, są wytrzymałe i odporne na korozję. Uzupełniamy naszą ofertę o niezbędne akcesoria, takie jak ogniwa do łańcucha oraz zawleczki rolnicze, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. e-KEYLESS
  Oferujemy takie produkty jak skrzynka czy etui o większym rozmiarze zablokują też zasięg i sygnał Waszych telefonów. Pozostaniecie dzięki temu nieuchwytni. Wasze uznanie i pozytywne opinie płynące w naszym kierunku powodują, że mamy nieustanną motywację do dalszego działania i rozwoju sklepu. Sięgnij po etui Keyless i skutecznie chroń się przed współczesnymi zagrożeniami. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Monitoring pojazdów
  Na promowanej stronie zaprezentowany został system Flota24, który umożliwia satelitarny monitoring pojazdów. System ten gwarantuje lokalizację gps, a więc namierzenie samochodów oraz kierowców, pracujących dla danej firmy. Całodobowa kontrola nad flotą to nie wszystko, co umożliwia monitoring pojazdów. Promowany system to też historia przejechanych tras, a także raporty ich dotyczące, a ponadto możliwość ustalenia miejsc do odwiedzenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0