Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
Kontenery i Toalety Na Wynajem - Alfa Partner
ID linku 34182
Tytuł Kontenery i Toalety Na Wynajem - Alfa Partner
Url http://www.alfapartner.pl/
Opis Oferujemy Państwu ogrodzenia budowlane, kontenery biurowe, sanitarne i magazynowe oraz toalety przenośne na wynajem. Są to sprzęty, które zapewniają korzystającym z nich osobom właściwe warunki

Właściwe zagospodarowanie przestrzeni, budowy lub imprezy plenerowej jest jednym z nieodzownych warunków wygodnej i bezpiecznej organizacji.
Zapewniamy nie tylko kompleksową obsługę w zakresie wynajmu i sprzedaży, ale także transport i montaż we wskazane miejsce.
Zapraszamy do kontaktu.

Alfa Partner
Tel. kom: +48 730 108 108
E-mail: biuro@alfapartner.pl
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe toalety przenośne   toaleta toy toy   wynajem toalet przenośnych   wynajem kontenerów   kontenery biurowe   socjalne   sanitarne   pracownicze   budowlane   magazynowe   kontener sanitarny   ogrodzenia budowlane   przenośne   wypożyczalnia   wywóz śmieci   gruzu
Data Jun 10, 2019
Imię kontaktowe Alfa Partner
Email wyślij email do Alfa Partner
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Nowe mieszkania Rybnik
  Jeżeli planujesz zakup mieszkania w okolicy Rybnika zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Oferujemy mieszkania bezczynszowe w spokojnej okolicy i blisko centrum. Są to mieszkania dla osób które cenią sobie niezależność, spokój i nowoczesność. Jesteśmy na rynku od 2007 roku, od tego czasu cały czas się rozwijamy tak by wyjść na przeciw potrzebom naszych potencjalnych klientów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. mieszkania wieliczka
  Gdańsk poza obiektami mieszkalnymi oraz do wykorzystania ogólnego posiada również mnogie przestrzenie urzędowe Gdańsk. Są one wybudowane w środkowej części miasta oraz na jego obrzeżach tak by każdy konsument posiadał jak najlepszą alternatywę dojścia do wiadomej przedsiębiorstwa. Konstrukcje te są wielu-piętrowe albo również malutkie lokale do wydzierżawienia albo na sprzedaż. Ceny obiektów tego gatunku są odmienne w zależności od ich zastrzeżenia oraz wielkości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Odśnieżanie dachów Złotoryja
  Nasza firma świadczy usługi odśnieżania dachów płaskich, jedno i dwu spadowych. Śnieg usuwamy metodami mechanicznymi używając do tego szufli i łopat. Dachy bitumiczne i membranowe oczyszczamy za pomocą łopat zakończonych gumowymi krawędziami zmniejszając tym samym możliwość uszkodzenia pokrycia dachu. Usuwamy nawisy, sople, wywozimy śnieg z terenu zabudowanego, odśnieżamy place i chodniki przy budynkach. Prace niebezpieczne wykonujemy metodą alpinistyczną lub za pomocą podnośnika.
Posiadamy aktualne badania i kwalifikacje do wykonywania prac na wysokościach oraz długoletnie doświadczenia w prowadzeniu prac wysokościowych.
Solidność wykonywanych usług i bezpieczeństwo stało się naszą dewizą.
Gwarantujemy szybki czas reakcji!
Cena za metr kwadratowy uzgadniana jest indywidualnie po zapoznaniu się z rodzajem dachu, powierzchni m2, pokryciem dachu, miejscami zrzutu śniegu.


W razie, jakich kol wiek pytań prosimy dzwonić.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Uniwersal- Wynajem dźwigów, podnośników
  Firma Uniwersal świadczy usługi na rynku ponad 20 lat.

Od tego czasu zdobyliśmy uznanie wśród ogromnej ilości klientów, i grono to stale rośnie. Proponujemy fachowe usługi budowlane z zakresu wynajmu sprzętu : dźwigów, dźwigów samochodowych, podnośników koszowych, żurawi od 10 do 200 ton, koparki i innych sprzętów budowlanych.

Nad prawidłową pracą maszyn czuwają nasi wyszkoleni operatorzy. Wykonujemy zarówno małe, jak i duże inwestycje, na terenie małopolski i śląska.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. ECOWOOD POLSKA więźba dachowa Poznań
  Dzięki firmie Ecowood Polska z Golęczewa pod Poznaniem mają Państwo możliwość nabycia wysokiej klasy drewna, pochodzącego z iglastych lasów skandynawskich. Gatunek ten jest uznawany przez specjalistów za najlepszy na świecie. W ofercie przedsiębiorstwa odszukają Państwo w szczególności drewno konstrukcyjne, deski surowe, klejonki czy podbitki. Ecowood posiada również wyroby z krajowych lasów. W jego ofercie mieszczą się ponadto wkręty ciesielskie, złącza kątowe, impregnaty oraz gwoździe. Tartak zapewnia oprócz tego usługi cięcia nabytych towarów, ich struganie jak również transport. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0