Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8645
Internet 4341
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Private Equity Consulting
ID linku 34687
Tytuł Private Equity Consulting
Url https://www.private-equity.pl
Opis Moi klienci to zarówno firmy, jak i przedsiębiorcy zamierzający rozpocząć nowe przedsięwzięcia biznesowe. Dostarczam im wysokiej jakości wsparcie konsultingowe. Posiadam ponad 25-letnie doświadczenie z branży inwestycji (w tym Venture Capital), zarządzania przedsiębiorstwami, a w tym spółką giełdową. Wszystkim proponuję elastyczne warunki współpracy.

Wspieram przedsiębiorców w następujących obszarach jak: pozyskiwanie finansowania dla firm czy startupów, sprzedaż firmy, wycena firmy, przekształcenie pomysłu w realny model biznesowy. Przeprowadzam szkolenia i kursy online.

Od dawna prowadzę specjalistyczny blog o inwestycjach. Napisałem liczne teksty o tym, jak się przygotować do pozyskiwania inwestora, a także kiedy rozpocząć ten proces i jak długo on trwa. Dowiesz się też tego, jakich materiałów inwestycyjnych potrzebujesz. Przedstawiam sposób funkcjonowania funduszy Venture Capital oraz aniołów biznesu.

W moich tekstach przedstawiam jak wygląda sprzedaż firmy i jak się przygotować firmę do transakcji. Opiszę też jak dokonać wstępnej, uproszczonej wyceny oraz przygotować się do pełnej wyceny firmy przez specjalistę.

Proszę o kontakt przez formularz kontaktowy na witrynie.

Zapraszam serdecznie do współpracy, Mariusz Malec
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe inwestycja w firmę   inwestycja w startup   analiza rynku   sprzedaż firmy   wycena firmy   finansowanie firm   model biznesowy   biznes plan   szkolenia   kursy online
Data Mar 20, 2020
Imię kontaktowe Mariusz
Email wyślij email do Mariusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Pomocni.org.pl Dochodzenie Odszkodowań
  Nasza firma prowadzi działalność w zakresie pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w uzyskaniu najkorzystniejszego odszkodowania powypadkowego jak również odszkodowań należnych w związku z błędami medycznymi oraz szeroko pojętymi szkodami majątkowymi.
Zespół tworzą bardzo doświadczeni pracownicy, którzy w przeszłości stanowili kadrę likwidatorów szkód zatrudnionych u największego, polskiego ubezpieczyciela, co bez wątpienia stawia nas w gronie nielicznych firm, znających polski rynek odszkodowań w stopniu umożliwiającym skuteczną pomoc w zakresie uzyskiwanych odszkodowań.
Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku odszkodowań i ubezpieczeń, jak również zmiany restrukturyzacyjne u dotychczasowego pracodawcy, skłoniły nas do założenia własnej firmy i wykorzystaniu bogatej wiedzy w świadczeniu pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach, jak również w dochodzeniu pozostałych roszczeń odszkodowawczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Lakiernia proszkowa ZWM Dojnikowscy
  Drodzy Państwo strona niniejsza jest prezentacją działalności ZWM Dojnikowscy. Ta podlaska malarnia proszkowa wykonuje profesjonalne lakierowanie proszkowe i malowanie proszkowe powierzchni metalowych i aluminium. Usługi świadczone są przez specjalistów, a lakiernia proszkowa cieszy się renomą na województwo podlaskie. Ilość klientów malarni ciągle rośnie, a lakierowane proszkowo elementy coraz chętniej trafiają do naszych domów, zakładów pracy i przestrzeni publicznej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. OBYDZIŃSKI INKASO Odszkodowania kraków
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii Obydziński Inkaso z Krakowa. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi prawne z różnych dziedzin. Zajmujemy się przede wszystkim monitorem należności, windykacjami, odszkodowaniami oraz obsługą prawną podmiotów gospodarczych czy też osób prywatnych. Usługi świadczone przez kancelarię przyczyniają się do poprawy terminowości rozliczeń jak i zmniejszenia liczby faktur przeterminowanych czy ilości spraw przekazywanych do windykacji. Windykację załatwiamy na czterech etapach: polubownej, sądowej, egzekucyjnej i poegzekucyjnej. Więcej na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Warsaw-car-rent.pl wypożyczalnia samochodów
  W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesną flotę samochodów, serwisowanych, maksymalnie dwu letnich, które można wypożyczyć przez siedem dni w tygodniu, o każdej godzinie. W naszej wypożyczalni stawiamy na zadowolenie klientów, dlatego formalności dotyczące wynajmu pojazdów ograniczyliśmy do minimum. Nie ma żadnych ukrytych kosztów czy limitów kilometrów. Oferujemy tanie ceny i pełen profesjonalizm w każdej sytuacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. HYDROBUDOWA-1 badania cementu
  Specjalnością spółki Hydrobudowa-1 z Warszawy są usługi hydrotechniczne. trudni się również wytwórstwem mieszanek i zapraw betonowych. Laboratorium firmy wyposażone jest w specjalistyczną aparaturę, która pozwala na precyzyjną analizę składu mieszanek pod kątem trwałości oraz gęstości. W betoniarni natomiast przebadane próbki posłużą jako wzór do produkcji materiałów niezbędnych do prac inżynieryjno-przemysłowych. Jak dotąd firma brała udział w wielu projektach związanych z budową istotnych obiektów gospodarki wodnej. Na stronie zostało udostępnione więcej informacji o usługach zakładu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0