Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Halbiniak.pl
ID linku 34714
Tytuł Halbiniak.pl
Url http://halbiniak.pl
Opis Firma brukarska Han-Bud Halbiniak działająca na obszarze miast Częstochowa, Radomsko i Kłomnice świadczy usługi brukarskie, usługi budowlane, roboty ziemne,rozbiórki i wyburzenia budynków oraz zakładanie ogrodów.
Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego i świadczymy usługi koparką i minikoparką na terenie Częstochowy, Radomska, Kłomnic i okolicznych miejscowości.
Układanie kostki brukowej zajmujemy sie od 30 lat, posiedliśmy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i realizujemy najbardziej skomplikowane projekty.
W ramach wsparcia dla usług budowlanych prowadzimy wypożyczalnię sprzętu budowlanego Han-Bud Halbiniak.
Szczegóły naszej oferty znajdziecie na halbiniak.pl
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe układanie kostki brukowej Częstochowa   usługi brukarskie Częstochowa   wypożyczalnia sprzętu budowlanego Częstochowa   koparka na wynajem Częstochowa   usługi budowlane Częstochowa   kostka brukowa Częstochowa  
Data Apr 21, 2020
Imię kontaktowe Norbert
Email wyślij email do Norbert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Usługi budowlane w Trójmiescie
  Zakład ZET-BUD wykonuje usługi budowlane na terenie województwa Pomorskiego i okolic.Gwarantujemy wysoki poziom usług budowlanych od podstaw pod klucz.Współpracujemy z wieloma zakładami z branż związanymi z budownictwem od projektantów architektów do elektryków i kafelkarzy dzięki czemu stajemy na wysokości każdego życzenia naszego klienta.Wykonujemy też budowy domów i magazynów z własnym materiałem co ułatwia naszym klientom prowadzenie całej inwestycji.
Wszystkie materiały użyte do wykonania usługi są renomowanych firm.Zapewniamy doradztwo w zakresie budownictwa posiadamy cały asortyment maszyn budowlanych i personel z odpowiednimi kwalifikacjami potrzebny do podjęcie każdego zlecenia.Nasza firma podejmuje się takich zleceń jak wymiana gruntu,wykopy,niwelacja terenu wywóz śmieci budowlanych, wyburzenia,rozbiórki starych obiektów magazynów domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz remontami dużych obiektów przemysłowych ale naszą domeną są budowy nowych obiektów,magazyny,domy jednorodzinne i wielorodzinne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. MILOWICZ DEVELOPMENT Tanie mieszkania ursus
  Na warszawskim rynku mieszkaniowym znajduje się na rynku firma deweloperska, której głównym celem jest zapewnianie klientom mieszkań w budynkach nowoczesnych otoczonych zielenią. To firma ?Milowicz Development? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Spółka ta ma kadrę doświadczonych architektów, którzy wykorzystują innowacyjne rozwiązania. Nazwa tej firmy pochodzi od nazwiska głównego założyciela, czyli aktora Michała Milowicza. Mieszkania zapewniane przez tę firmę posiadają różnorodny stan wykończenia, w zależności od wymagań danego klienta. Mogą to być mieszkania typowo deweloperskie lub też oddane ?pod klucz?. Więcej informacji a także szczegółową ofertę odkryją Państwo na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Świadectwo energetyczne Olsztyn, Ostróda, Olsztynek, Szczytno, Lidzbark Warmiński, Dobre Miasto
  Firma sporządza świadectwa charakterystyki energetycznej domów jednorodzinnych, budynków zamieszkania zbiorowego, mieszkań oraz budynków przemysłowych jak również audyty energetyczne (w celu uzyskania premii termomodernizacyjnej) i audyty remontowe budynków (w celu uzyskania premii remontowej).
Teren działalności: Olsztyn, Ostróda, Olsztynek, Szczytno, Lidzbark Warmiński, Dobre Miasto, Barczewo, Biskupiec,
Kadra inżynierska firmy posiada odpowiednie wykształcenie techniczne, uprawnienia ( w tym budowlane) oraz doświadczenie w celu zapewnienia profesjonalnego wykonania powierzonych zleceń.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Zadaszenia hali - almos-2.pl
  Potrzebna jest wiata garażowa? To dobrze, że trafiliście do nas, bo my tworzymy wszystkie rodzaje wiat i pokryć dachowych. Znamy się na tym bardzo dobrze, dlatego jeśli potrzebny Wam garaż to zapraszamy do nas. My dopasujemy ofertę z komponentów, jakie w Waszym przypadku będą najlepsze. Znamy się na tym bardzo dobrze i oferujemy najlepsze zadaszenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Geodezja Olsztyn
  Usługi geodezyjno-kartograficzne, obsługa nieruchomości na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Podziały nieruchomości, wznowienia granic nieruchomości, mapy do celów projektowych, mapy numeryczne, projekty zagospodarowania terenu, klasyfikacja gruntów, inwentaryzacje podwykonawcze, tyczenia obiektów budowlanych, wektoryzacja map
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0