Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Po zalaniach
ID linku 34721
Tytuł Po zalaniach
Url http://osuszanie.eu
Opis Potrzebne osuszanie budynku po zalaniach? Firma Hydroklinika z Gdańska poleca swoje usługi z zakresu osuszania budynków, ścian i piwnic. W ofercie także osuszanie podposadzkowe, osuszanie piwnic po zalaniach czy po awariach instalacji grzewczych i instalacji wodnych. Firma o nazwie Hydroklinika Gdańsk zaprasza do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie www - profesjonalne osuszanie budynków, naprawa instalacji, wykrywanie wycieków wodnych.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wykrywanie wycieków   osuszanie po zalaniach   osuszanie budynków   osuszanie podposadzkowe   naprawa instalacji
Data Apr 29, 2020
Imię kontaktowe Marian
Email wyślij email do Marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Zsypy do gruzu
  Higher - oferujemy Państwu zsypy do gruzu, drabiny magazynowe, rusztowania aluminiowe, robocze, warszawskie i elewacyjne, podesty robocze, ogrodzenia budowlane, podnośniki, wciągarki, siatki i plandeki, narzędzia. U nas najlepszy wybór oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy po drabiny magazynowe, zsypy do gruzu, rusztowania rusztowania aluminiowe. Konstrukcje, podnośniki, windy dachowe - promocje na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Komin systemowy
  Kominy i Systemy Kominowe to firma z Poznania, która dostarcza wyjątkowe kominy oraz pełne systemy kominowe dla klientów z całego kraju. Firma ta oferuje wyjątkowe oraz doskonałe kominy izolowane, które dzięki wysokiej jakości wykonania są odporne na pożar sadzy. Są one przy tym dostosowane i odpowiednie do kotłów tradycyjnych i nowoczesnych. Można do nich używać każdego rodzaju paliwa. Zobacz ofertę już teraz.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Kabiny prysznicowe Wrocław
  Do szklarza udajemy się po to, aby przyciąć szybę czy też wykonać jakieś inne drobne zlecenia. Zasadniczo możemy mówić o drobnych zleceniach, aczkolwiek na naszym rynku funkcjonują również podmioty, funkcjonują również firmy szklarskie, które działają ze znacznie większym rozmachem. Między innymi wskazujemy w tym miejscu na bierutowską firmę o nazwie ABC Szklarz. To podmiot, który funkcjonuje na naszym rynku już bardzo wiele lat, który przyjmuje bardzo skomplikowane zlecenia, który ciągle się rozwija, który bez wątpienia jest jednym z tych czołowych, którego oferta warta jest tego, aby się nią zainteresować, a ponadto również, aby z niej skorzystać. Rosnąca liczba klientów firmy na pewno jest dla niej bardzo dobrym prognostykiem.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Certyfikaty energetyczne.
  Serwis poświęcony w całości certyfikatom energetycznym oraz osobom, które są do ich sporządzania uprawnione. Katalog doradców energetycznych według lokalizacji - intuicyjne wyszukiwanie, tylko fachowcy w branży (budowlanej, instalacyjnej, architektonicznej). Informacje o uczelniach oferujących studia podyplomowe, szkolenia niezbędne do uzyskania uprawnień. Ciekawe artykuły z dziedziny prawa unijnego i polskiego w zakresie certyfikacji nieruchomości.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Przewierty sterowane
  Firma specjalizuje się w usługach związanych z pracami żelbetowymi, przeciskami i przewiertami. Oferuje ona kompleksową, fachową obsługę dla klientów zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Zajmuje się ona głównie projektowaniem i konstruowaniem zbiorników: żelbetowych monolitycznych, stalowych membranowych, szkliwionych i innych. W zakresie przewiertów i przecisków wykorzystuje ona nowoczesne urządzenia. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej po więcej informacji!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0