Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Garaże tynkowane piotr
ID linku 34722
Tytuł Garaże tynkowane piotr
Url https://www.piotr.com.pl
Opis Wybierasz nowy garaż? Jeśli tak, z pewnością chciałbyś znać odpowiedź na pytanie, czy wskazana przez firmę konstrukcja ma odpowiednie wymiary, a wykorzystane materiały będą odpowiedniej jakości? Rzadko natomiast ktoś zadaje sobie trud sprawdzenia, czy budowla jest prawidłowo ocieplona. A jest to niezwykle istotne, ponieważ prawidłowo ocieplone ściany gwarantują komfort termiczny zimą oraz pozwalają zachować zdrowie latem, dzięki prawidłowemu poziomowi wilgotności wewnątrz. Ściany można ocieplić z użyciem poliuretanowego lub styropianowego rdzenia, tak jak w przypadku garaży ocieplanych Piotra. Ponadto, taki tynkowany garaż gwarantuje nam możliwość późniejszego odmalowania ścian i po prostu pasuje do domu. Wysoką jakość i krótki czasu podowy - to jest właśnie to, czego potrzebujesz. Zapraszamy do zakupów!
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe garaze   tynkowane   ocieplane
Data Apr 29, 2020
Imię kontaktowe Damian
Email wyślij email do Damian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Szamba betonowe - Luxbud
  Fabryka zbiorników betonowych na szamba Lux-Bud - usługujemy cały kraj. Nasze zbiorniki posiadają wszystkie certyfikaty i aprobaty Państwowego Instytutu Higieny i Instytutu Techniki Budowlanej.
Każdy produkt to do tego Gwarancja szczelności na czas 5 lat.
W ofercie oprócz szamb betonowych znajdziesz również kanały samochodowe, komory wodomierzowe i piwnice betonowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Balustrady
  Strona firmy KONTRAKTOR, która zajmuje się realizacją zleceń dla budownictwa w branży metalowej. Specjalnością promowanej firmy są przede wszystkim balustrady systemowe, głównie wykonywane ze stali, które nadają się do samodzielnego montażu. Prezentowana strona internetowa zawiera przydatne informacje, dotyczące tego, w jaki sposób montuje się oferowane balustrady. Ponadto, na stronie znaleźć można również realizacje firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Wyburzenia Katowice
  Zajmujemy się wymianą gruntu, zasypywaniem ław fundamentowych, niwelacją terenu, nawierzchiami brukarskimi i innymi. Wykonujemy prace związane z budową instalacji sanitarnych, jaki i równiez infrastrukturę odwodnienia liniowego. Ceny konkretnych usług są ustalane indywidualnie z racji na różny zakres związanych z danym zleceniem prac. Pracujemy rzetelnie i terminowo a profesjonalny sprzęt pozwala nam na najtrudniejsze zlecenia. Nie zwlekaj, już teraz odwiedź naszą stronę internetową po więcej informacji – koparka-praca.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Certyfikat, świadectwo energetyczne Gryguć
  Realizujemy kompleksowe usługi z zakresy certyfikacji energetycznej budynków i instalacji oraz wyceny nieruchomości. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na profesjonalizm i atrakcyjną ofertę cenową.
Obszar naszej działalności to rejon Warmi i Mazur w tym między innymi Olsztyn, Olsztynek, Biskupiec, Szczytno, Nidzica, Ostróda, Morąg, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Kętrzyn.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. KTBS budownictwo
  Jeśli nie posiadasz środków płatniczych na budowę domu lub zakup własnego mieszkania, zgłoś się do nas, a rozwiążemy Twoje problemy mieszkaniowe. Funkcjonujemy na podstawie ustawy o niektórych formach popierania budownictwa społecznego, z powodzeniem realizując cel, jakim jest dostarczanie w pełni wykończonych i wyposażonych w podstawowe sanitaria mieszkań osobom, jakich możliwość finansowe nie pozwalają na zakup własnego lokum. Wszystkie inwestycje, które prowadzimy i administrujemy realizowane są w ramach kredytu z Banku Gospodarstwa Krajowego, spłacanego z uiszczanego przez najemców czynszu. Jeżeli chcesz zostać najemcą mieszkania Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Kaliszu, musisz spełniać dwa warunki. Aby je poznać, wejdź na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0