Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Agencja ochrony Astrea , ochrona imprez masowych
ID linku 34750
Tytuł Agencja ochrony Astrea , ochrona imprez masowych
Url https://www.astrea-ochrona.pl
Opis Niewątpliwie szeroko rozumiane bezpieczeństwo jest domeną każdej firmy.
W dzisiejszych czasach każda działalność opiera się o kwestie bezpieczeństwa i ochrony. Astrea Agencja Ochrony oferuje profesjonalne usługi sektora prywatnego oraz innych przedsiębiorców. Oferujemy ochronę osób, mienia, firm, zakładów przemysłowych, zajmujemy się również ochroną imprez w tym dużych imprez masowych, ochroną eventów, koncertów, konferencji, wydarzeń artystyczno rozrywkowych oraz ochroną imprez sportowych.
Siedziba firmy znajduje się w Skierniewicach a swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. Działamy w oparciu o wydaną przez MSWiA koncesję oraz obowiązkowe i ogólne ubezpieczenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ochrony na stronie internetowej i zapraszamy do kontaktu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe agencja ochrony   agencja ochrony osób i mienia   ochrona imprez   ochrona imprez masowych   ochrona obiektów   ochrona firm   ochrona  
Data Jun 2, 2020
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Klimatyzacja
  Strona firmy Allescool funkcjonującej na takich płaszczyznach jak klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Gwarantujemy wysoką klasę oferowanych produktów oraz ich bezawaryjne, wieloletnie działanie. Liczba pozytywnych rekomendacji zaświadcza o jakości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. IMPEL bpo w polsce
  Jest nam bardzo przyjemnie przedstawić Państwu ofertę Impel Business Solutions. Mamy wieloletnie doświadczenie, potencjał osobowy i sprawdzone rozwiązania organizacyjne, wszystko jest gwarantem odpowiedniego wykonania zadań związanych z obszarem BPO. Nasza oferta obejmuje usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową, a także doradztwo podatkowe i finansowo-księgowe. Ceny usług ustalamy na podstawie indywidualnych negocjacji z Klientem. Więcej wiadomości o naszej ofercie odnajdą Państwo na stronie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Polerowany beton
  Firma Concre-tex oferuje posadzki betonowe, które wykonujemy w technologii betonu polerowanego. Nasze doświadczenie w tej branży sięga 2006 roku. Posadzki wykonujemy przede wszystkim w obiektach przemysłowych. Wprowadzenie do oferty betonu barwionego i imitującego lastriko, pozwoliło nam rozszerzyć działalność także o wykonawstwo betonowych podłóg w domach jednorodzinnych. Wśród naszych usług znalazło się także wykonawstwo podłóg z betonu klasycznego oraz posadzek żywicznych. Uzupełnienie oferty stanowi renowacja betonu oraz polerowanie podłóg kamiennych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Odzyskiwanie danych - centrumodzyskiwaniadanych.pl
  W ofercie naszej firmy skuteczne i szybkie odzyskiwanie danych z dysku, odzyskiwanie danych z pendrive, odzyskiwanie danych z telefonów i innych nośników. Posiadamy własne laboratorium. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Oferujemy darmową wycenę. W ofercie odzyskiwanie danych z dysków sprawnych lub uszkodzonych. Nie ma zadania, z którym nasi eksperci sobie nie poradzą. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Sprzątanie biur Łódź
  Damart jest jedną z firm sprzątających na terenie miasta Łódź, aczkolwiek należy podkreślić to, że jest to firma czołowa, że jest to nawet lider owego rynku. Firma Damart istnieje wprawdzie tylko od roku 2014, aczkolwiek już dzisiaj jest ona podmiotem, któremu ufa bardzo wiele innych firm, któremu ufa wiele osób indywidualnych, prywatnych, powierzając jej swoje mieszkanie, swój dom, swoją firmę. Damart to sprzątanie biur Łódź, sprzątanie prywatnych mieszkań i domów, sprzątanie wszelkiego rodzaju powierzchni, a tym samym możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z firmą o bardzo rozbudowanej ofercie, której to oferty nie powinniśmy bynajmniej pominąć w momencie, gdy szukamy właściwego podmiotu do sprzątania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0