Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych
ID linku 34783
Tytuł Dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych
Url http://cewik.pl/
Opis Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji (CEWIK) to Twoja szansa na odzyskanie brakującej kwoty ubezpieczenia w wyniku wypadku samochodowego. CEWIK zajmuje się dopłatami do odszkodowań komunikacyjnych. Rosnąca liczba zgłoszeń od poszkodowanych kierowców daje nam pewną informację, że działanie CEWIK jest nie tylko potrzebne, ale i konieczne. Skorzystaj z naszych usług i odzyskaj pieniądze!
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe odkup odszkodowania   dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych   dopłaty do odszkodowań   centralna ewidencja wypadków i kolizji   dopłaty do odszkodowań oc
Data Aug 15, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. RADE producent świec ozdobnych
  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Rade z siedzibą w Szczytnicy niedaleko Bolesławca. Od 1991 roku Polecamy: znicze, wkłady, euroznicze, eurooleje do lampionów, świece zapachowe, świece pływające, świece stempelkowe, świece ozdobne oraz inne. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane szybko, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości o firmie mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. ferrumwodecki.pl
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu działającą od 1983 roku rodzinną Odlewnię Ferrum-Wodecki. Nasza siedziba mieści się w Końskich w województwie świętokrzyskim. Dysponujemy nowoczesną odlewnią żeliwa szarego i ciśnieniową odlewnią aluminium. Naszym Klientom oferujemy wyroby takie jak grzejniki, nogi do ławek lub ławek z oparciem i stolików jak również włazy kanałowe. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, więc stale inwestujemy w rozwój firmy i unowocześniamy nasze zaplecze maszynowe. Szczegóły oferty oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. EKO Systemy solarne Rzeszów
  We Frysztaku w województwie podkarpackim mieści się siedziba firmy inżynierskiej EKO. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, wykonywaniem i serwisowaniem systemów sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych czy chłodzących. Duży nacisk stawiamy na odnawialne źródła energii takie jak pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne, małe elektrownie wiatrowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz kotłownie na biomasę. Współpracujemy z wiodącymi producentami i zapewniamy najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Fotowoltaika Tarnów | elve.pl
  Elve to firma zajmująca się montażem paneli fotowoltaicznych oraz pozyskiwaniem dotacji i pożyczek na ten cel. Swoją działalność firma prowadzi na terenie Śląska i Małopolski. Przede wszystkim fotowoltaika jest popularna w Tarnowie, Katowicach, Nowym Sączu, Krakowie, Andrychowie i kilku innych miejscowościach. To rozwiązanie stało się dużym krokiem w kierunku ochrony środowiska - pozyskiwaną w ten sposób energię elektryczną łatwo jest gromadzić i przekształcać. Fotowoltaika stosowana w Tarnowie czy Krakowie to nie kolektory słoneczne. Może z wyglądu oba rozwiązania nie różnią się znacząco, ale różnica polega przede wszystkim na sposobie działania tych urządzeń. Kolektory zamieniają energię słoneczną w cieplną, natomiast fotowoltaika w energię elektryczną, którą można zużyć na własne potrzeby lub sprzedać. Fotowoltaika w Tarnowie, Katowicach, Krakowie czy Nowym Sączu znalazła szerokie zastosowanie zarówno w firmach, jak i gospodarstwach domowych. Dzięki pozyskanym dotacjom i pożyczkom na dobrych warunkach możesz oszczędzić na takim rozwiązaniu naprawdę dużo, a przy okazji możesz pomóc chronić już i tak zdegradowane środowisko naturalne. Skontaktuj się z doradcami firmy Elve i sprawdź warunki instalacji fotowoltaiki w Twojej miejscowości!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań 24h
  Awaryjne otwieranie mieszkań,domów i samochodów. Naprawa zamków i stacyjek samochodowych. Dorabianie i kodowanie kluczy mieszkaniowych i samochodowych. Sprzedaż, serwis, montaż zamków u klienta. Usługi ślusarskie na terenie Warszawy i okolice. Całodobowa pomoc nie wyłączając weekendów i świąt. Zapewnimy szybki dojazd. Dane kontaktowe: Warszawa ul.Jałtańska 4 02-760
Całodobowa Pomoc pod nr 510 772 882
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0