Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
soczewki kontaktowe
ID linku 3514
Tytuł soczewki kontaktowe
Url http://www.okovision.com/
Opis Sklep uprawniony do dystrybucji oryginalnych produktów CibaVision, johnson&johnson, zapewniamy niezbędne informacje dotyczace badania i doboru odpowiedniego produktu, sprzedaż detaliczna i hurtowa. Oferowane produkty to: Soczewki kontaktowe, jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, na noc i na dzień, kolorowe, astygmatyczne, toryczne, progresywne, oddychające, wszystkie nowości
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe soczewki kontaktowe   szkła kontaktowe   CibaVision   johnson&johnson   Air Optix   Focus   Dailies   Freshlook   Soczewki na noc i na dzień   soczewki kolorowe   soczewki jednodniowe   astygmatyzm   toryczne   progresywne   płyny pielęgnacyjne   krople do oczu
Data Aug 31, 2009
Imię kontaktowe okovision
Email wyślij email do okovision
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. walidacja
  Celem działalności walidacja-system jest niesienie pomocy z zakresu walidacji głównie w przemyśle farmaceutycznym i medycznym. Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem procesów walidacji dla pomieszczeń czystych - clean room, systemów wentylacji HVAC, systemów komputerowych, urządzeń, oraz instalacji sprężonych gazów i mediów płynnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bardzo szybki i sprawny sposób realizujemy i nadzorujemy nowe projekty inwestycyjne, a także pomagamy w adaptacji już istniejących systemów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Wysiłkowe Nietrzymanie Moczu | Fizjo-Plus
  Terapia Wysiłkowego Nietrzymania Moczu metodami EMG Biofeedback oraz Elektrostymulacji. Ćwiczenia mięśni Kegla - mięśni dna miednicy za pomocą nowoczesnej aparatury. Fizjoterapia i elektrostymulacja.

EMG Biofeedback
EMG Biofeedback biologiczne sprzężenie zwrotne polega na uświadomienie sobie czynności do tej pory nieświadomych. Pacjentka uczy się świadomego napinania mięśni odpowiadających za kontrolę nad wypływaniem moczu przy pomocy specjalistycznego sprzętu do elektromiografii powierzchniowej (sEMG).

Elektrostymulacja dopochwowa
Ze względu na istniejące przeciwwskazania (np. ciąża, proces nowotworowy, stymulator serca- rozrusznik choroby serca, padaczka, zmiany uczuleniowe, zmiany w śluzówce, obecność metalu w tkankach ) jest wykonywana na zlecenie lekarskie. Polega na bezpośredniej stymulacji mięśni dna miednicy. Zwiększa ich napięcie oraz opór cewkowy. Przepływ prądu powoduje pobudzenie skurczu mięśni dna miednicy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Rehabilitacja NAVITA
  Wiesz, że dzięki NAVITA Rehabilitacja, możesz skorzystać z delfinoterapii? Jest ona organizowana w delfinarium NEMO w Mińsku. Zazwyczaj jest łączona z turnusem rehabilitacyjnym. Każda taka terapia jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb dziecka. Delfinoterapia jest zalecana dla wszystkich dzieci z zaburzeniami zdrowotnymi, m.in.: zaburzeniami neurologicznymi, autyzmem wczesnodziecięcym, czy z zespołem Downa. Program delifonterapii obejmuje 10 sesji z delfinem. To wystarczający czas, aby zobaczyć efekty.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Sposoby na kaca
  Kac. Każdy zna ten stan niebywale dobrze. Straszliwy ból głowy, przemęczenie, senność – zwykle także obolałe mięśnie. Wielu wolałoby się w ogóle nie ocknąć po imprezie... Na nieszczęście kac zwykle łączy się z napojami procentowymi. Najlepszy sposób na kaca, to nie picie w ogóle. Kaca zupełnie pozbyć się nie można, jest możliwość jednak sobie pomóc i uciążliwości załagodzić. Leczenie kaca warto zacząć od wody. Najpopularniejszy trik na kaca to ewidentnie spanie. Aby odświeżyć organizm inni polecają także sodę oczyszczoną, wypicie ogromnej ilości wody, zwłaszcza z witaminą C. Kac nie musi popsuć Ci imprezy. Znajdź najlepsze sposóby na kaca i pozbądź się go!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Pomagamy: w$p1erajmy hosp1cja
  Witryna dedykowana jest nagłaśnianiu działalności charytatywnej. Ukazuje trudne dla działalności hospicjów kwestie i wyjaśnia, jaką metodą można w$p1erać hosp1cja. Portal www.obiecanejutro.pl popiera przedsięwzięcie: w$p1erajmy hosp1cja przekazując 1 procent podatku. Wyjaśnianie ludziom, jaką metodą można pomagać najpoważniej chorym przynosi oczekiwane skutki. Do rzeszy ludzi trafia przekonanie, że w rzeczywistości oddanie 1 % podatku od osób fizycznych nie jest obciążone nawet najmniejszymi opłatami. W taki sposób w$p1erajmy hosp1cja raz w roku.

Ho$p1cjom możemy pomagać także innymi metodami. W ho$p1cjach stale jest za mało chętnych do opieki nad chorymi, warto więc przemyśleć wszczęcie nieodpłatnej pomocy. Praca ze śmiertelnie chorymi ludźmi nie jest pracą łatwą, potrzebuje odpowiedniego przygotowania oraz predyspozycji. Osoba pomagająca w hospicjum musi być opanowana, odpowiedzialna i niezawodna w stosunku do pensjonariusza. Nie każdy nadaje się do takiej pracy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0