Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kursy kadry i płace online - monikasmulewicz.pl
ID linku 35149
Tytuł Kursy kadry i płace online - monikasmulewicz.pl
Url https://monikasmulewicz.pl/
Opis HR NA SZPILKACH Monika Smulewicz jest firmą zarejestrowaną w Warszawie. Swoim klientom oferuje szeroki wybór kursów online, pomagających w rozwoju zawodowym specjalistom z różnych dziedzin. Zakupić można kursy dokumentacji pracowniczej, kursy o zasiłkach oraz dotyczące czasu pracy. Firma sprzedaje programy dydaktyczne, działające w ramach Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kursy kadry i płace   szkolenia kadry i płace   kursy kadry i płace online   szkolenia kadry i płace online
Data Feb 19, 2021
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. KIK ECO LAB karta informacyjna
  W Kielcach oraz Krakowie mieści się firma KIK ECO LAB Przemysław Kruk, jaka od 2011 roku zajmuje się wydawaniem decyzji środowiskowych dla inwestycji. Wydajemy także: raport oddziaływania na środowisko, raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na obszar Natura 2000, kartę informacyjną przedsięwzięcia, prognozy hałasu przemysłowego i inwentaryzację dendrologiczną. Mottem naszej firmy jest satysfakcja każdego Klienta, dlatego swoje usługi wykonujemy dokładnie i fachowo. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wypożyczalnia aut Warszawa
  Zaglądając do oferty wypożyczalni ProCar24 będziecie mogli znaleźć auto idealnie do swoich oczekiwań i potrzeb dopasowane. W tym momencie flota pojazdów jest już bardzo szeroka, do tego doskonałe wyposażenie i kompleksowa oferta dla każdego kto będzie chciał zdecydować się na wypożyczenie pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z oferta i rezerwowania pojazdów przez stronę internetową wypożyczalni.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Rhenus Data Office Polska
  W ofercie naszej firmy każdy właściciel przedsiębiorstwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie, ale swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy są naprawdę zainteresowani zrobieniem porządków z dokumentami firmowymi. Zajmujemy się ich elektroniczną archiwizacją, skanowanie, transportem oraz oczywiście udostępnianiem w razie takiej potrzeby. Niszczymy też dokumenty oraz nośniki informacji. Działamy od 2001 roku i cieszymy się dużym zainteresowaniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Alimenty Rozwiazywacz.pl
  Wiele osób szuka pomocy w skutecznej obronie przed działaniem firmy windykacyjnych. Nie zawsze jednak stać ich na wizyty u prawników, a samo nie posiadają właściwej wiedzy. Na pewno więc dobrze zerknąć wtedy na stronę Rozwiazywacz.pl, gdzie bardzo szybko można znaleźć wiele przydatnych w tej kwestii informacji. Przede wszystkim można liczyć na to, że na postawione pytanie zostanie udzielona profesjonalna i dająca odpowiednie rozwiązanie odpowiedź. Poza tym dostępnych jest wiele pytań, stawianych przez inne osoby, często w podobnej sytuacji. Dzięki temu rozwiązanie można znaleźć w ciągu kilku chwil. Strona zajmuje się przede wszystkim tematami z zakresu windykacji, komorników oraz zadłużenia, czyli ostatnio dość popularnymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. www.notariuszmazon.pl notariusz siewierz
  Notariusz Krzysztof Mazoń prowadzi Kancelarię Notarialną, która od 1992 nieustająco działa w Siewierzu w województwie śląskim. Świadczy szeroki zakres usług notarialnych dla osób indywidualnych oraz firm. Zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, weksli, czeków i odpisów, sporządzaniem poświadczenia własnoręczności podpisu oraz zgodności dokumentu z oryginałem, doręczaniem oświadczenia, spisywaniem protokołów, przechowywaniem dokumentów, pieniędzy czy też papierów wartościowych a ponadto innymi czynnościami wynikającymi z ustawy. Szczegóły dostępne na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0