|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości |
1. |
działki na Kaszubach
|
|
Działki nad morzem oraz na pojezierzu kaszubskim słyną z niepowtarzalnego klimatu i atmosfery, jakie panują w najpiękniejszych zakątkach kraju. To specyficzny mikroklimat czystego powietrza hektary starych lasów bliskość jezior i rzek oraz wielkie ekologiczne uprawy sprawiają, że działku tu położone znajdują coraz więcej nabywców. Budowa domu lub innego obiektu zawsze w zgodzie z naturalnym środowiskiem kaszub jest marzeniem wielu. Można je spełnić czytając dobry portal informacyjny mojekaszuby.
|
2. |
RUSSJAN - luksusowe mieszkania i apartamenty
|
|
Oferujemy domy i mieszkania na kilkunastu dzielnicach Gdyni, Sopotu i Gdańska. Nasze inwestycję są inne niż wszystkie, eleganckie przestrzenne pomieszczenia, umeblowane ze smakiem i z dbałością o szczegóły.
Nasze obiekty rozmieszczone są w przeróżnych lokalizacjach, od domów na spokojnych dzielnicach przymorskich aż po mieszkania w samym centrum miasta.
Dajemy możliwość bezpośredniego zakupu apartamentu/domu/mieszkania, ale w swojej ofercie również mamy mieszkania na wynajem.
Zapraszamy na [url=http://www.russjan.com]naszą stronę,[/url] w celu zapoznania się dokładniej z naszą ofertą.
|
3. |
Osiedle "Zakątek Krzys" w Wilczycach
|
|
Powstające osiedle "Zakątek Krzyś" stanowi wspaniałą alternatywę dla zabudowy miejskiej oraz dla spokojnych osiedli znacznie oddalonych od miasta. Położone w odległości 10km od centrum Wrocławia w miejscowości Wilczyce, niewielkie osiedle zapewnia poczucie spokoju i komfortu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wszelkimi dostępnymi informacjami dotyczącymi osiedla "Zakątek Krzyś".
|
4. |
Wycena nieruchomości Kraków
|
|
Jeżeli potrzebna jest państwu rzetelna wycena gruntu inwestycyjnego lub nieruchomości komercyjnej, lub potrzebna jest wycena pod kredyt na zakup domu lub mieszkania, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Gwarantują rzetelną pracę popartą wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie zapraszam.
|
5. |
EWA JAGIELSKA domy trójmiasto
|
|
Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu propozycję Biura Pośrednictwa Ewy Jagielskiej. Nasze biuro istnieje na rynku już od 1995 r., specjalizując się w obsłudze klientów instytucjonalnych oraz prywatnych. Świadczymy usługi z obszaru sprzedaży oraz najmu mieszkań, domów, działek budowlanych oraz innych nieruchomości. Współpracujemy jedynie z zaufanymi oraz renomowanymi kancelariami notarialnymi. Ponadto Polecamy dobranie najlepszego ubezpieczenia komunikacyjnego, mieszkań, domów i następstw nieszczęśliwych wypadków. Szczegóły oferty i warunki współpracy mieszczą się na stronie internetowej.
|
|
|