|
Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Kobiety |
1. |
Modne stylizacje
|
|
Modne stylizacje są na wyciągnięcie Twojej ręki. Wystarczy po nie sięgnąć. Z przyjemnością publikujemy stylizacje, które są inspiracjami modowymi dla wszystkich Pań. Bez względu na wiek, znajdziesz ciekawe outfity, które wykorzystasz w swoim życiu. Dopasowujemy ubrania do Twojego gustu, preferencji oraz oczekiwań. Razem z nami zajaśniejesz w każdych okolicznościach!
|
2. |
Biżuteria sutasz
|
|
Sklep internetowy djenka.pl, to wybór bardzo oryginalnej i kolorowej biżuterii sutasz. Biżuteria sutasz tworzona jest ręcznie z cienkich sznurków z wiskozy, które zszywa się ze sobą, a następnie obszywa nimi różnego rodzaju kamienie, często też uzupełniając całość koralikami. Zapraszamy więc do sklepu, gdzie znaleźć można biżuterię sutasz najwyższej jakości.
|
3. |
Stylistka Warszawa
|
|
Strona konsultantki mody oraz warszawskiej stylistki Izabeli Muther. Na stronie znajduje się szereg informacji dotyczących pracy stylistki ale również szczegółowo rozpisana oferta. W ofercie stylistki Izabeli Muther znajdują się takie usługi jak: stylizacja biznesowa, stylizacja mężczyzn i kobiet, zakupy ze stylistką, przegląd szafy i inne. Na stronie znajdują się także informacje kontaktowe do Pani Izabeli.
|
4. |
Modnaseniorka.pl, czyli wybieram dojrzałe trendy
|
|
Dojrzała moda oraz wybór trendów na potrzeby eleganckiej pięćdziesiątki i jej matki. Modnaseniorka.pl, czyli serwis informacyjny z aktualnymi poradami skomponowanymi przez specjalistów od stylu kobiety z plusem pomaga wybrać modę dla seniorki oraz jej córki. Tu każda dama 50, 60 i 70+ może poczuć się jak w salonie piękności. Egzystujący przy serwisie sklep internetowy z odzieżą damską pozwala wybrać unikalne fasony, w odpowiednim wzornictwie i jakości. Modna Seniorka jest kobietą świadomą swojej wartości!
|
5. |
Hand made + vintage
|
|
Decobazaar to portal internetowy z ręcznie robionymi produktami znanych artystów. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących inspiracji artystycznej, ciekawych produktów ubrań, torebek oraz unikatowej biżuterii. Osobny dział został wyodrębniony dla rzeczy używanych, często markowych. Oprócz ubrań znajdują się tam m.in. akcesoria wyposażenia wnętrz i ceramika.
|
|
|