Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Przekładnie pasowe i zębate - technical.pl
ID linku 35658
Tytuł Przekładnie pasowe i zębate - technical.pl
Url https://www.technical.pl
Opis Technical wyposaża małe, średnie i duże przedsiębiorstwa w części do maszyn przemysłowych. W katalogu produktów znajdują się np. elektrobębny, motowariatory, taśmy transportujące, sprzęgła maszynowe. Oprócz tego oferują łańcuchy techniczne i płytkowe, elementy zębate napędowe. Firma charakteryzuje się atrakcyjnym asortymentem, który cały czas rozszerza. Poza tym zapewniają wsparcie techniczne.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe taśmy modułowe   sprzęgła podatne   sprzęgło kłowe   koła pasowe zębate   pasek zębaty
Data Mar 9, 2022
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Polska Unia Dystrybutorów Stali – stal w Internecie
  Stal w Polsce i na Świecie. Rynek stali i branża hutnicza monitorowane na bieżąco. Portal prezentujący przemysł stalowy, wyroby hutnicze, analizy, komentarze, ceny stali.
Polska Unia Dystrybutorów Stali jest zrzeszeniem firm dystrybuujących wyroby hutnicze w Polsce. Poprzez zróżnicowane działania, PUDS tworzy platformę wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych i wspólnych przedsięwzięć dla firm, dla których stal jest głównym produktem handlowym. Celem PUDS jest aby polska branża stalowa była zintegrowana, dystrybutorzy stali działali według dobrych reguł handlowych a rynek stali w Polsce był silny i konkurencyjny wobec zagranicznych firm dystrybuujących stal.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. BART wentylacja i chłodnictwo
  Firma Bart zajmuje się projektowaniem i montażem różnorodnego rodzaju instalacji dla prawie każdej gałęzi przemysłu. Biura techniczno-handlowe mieszczą się w Sosnowcu i Wrocławiu. Bart swoim zasięgiem obejmuje nie tylko rynek polski, firma realizowała także montaże w Europie, czy Azji. Wieloletnie doświadczenie, tysiące sfinalizowanych projektów oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji i opracowywanie innowacyjnych technologii sprawia, że firma ma doskonałą pozycję na rynku, dzięki czemu może pozwolić sobie na dynamiczny rozwój. Firma swoim klientom proponuje całościowy zakres usług od pomysłu, aranżację, dostawę i montaż, na stałym doradztwie technicznym i serwisie kończąc. Zajmujemy się między innymi instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi, chłodniczymi i grzejącymi. Jesteśmy również ekspertami w zakresie odpylania powietrza montujemy specjalistyczne systemy współpracujące bezpośrednio z określoną technologią. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. ZAK Spółka Akcyjna
  ZAK S.A. jest jedną z największych polskich spółek chemicznych i renomowanym producentem chemikaliów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne. Oferta ZAK S.A. skierowana jest do różnych sektorów gospodarki: rolnictwa, budownictwa, przetwórstwa chemicznego, przemysłu tworzywowego.
ZAK to uznana marka na rynkach całego świata.
Firma produkuje: plastyfikatory do tworzyw sztucznych, stosowane głównie w przetwórstwie PCW oraz surowce do ich wyrobu, alkohole OXO i bezwodnik ftalowy. W grupie plastyfikatorów znajdują się: Oxoplast® O, Oxoplast® IB. Dla sektora rolnego ZAK S.A. oferuje sprawdzone i rozpoznawalne marki nawozów azotowych Salmag® (Salmag®, Salmag® z borem oraz Salmag® z siarką) oraz Kędzierzyńską Saletrę Amonową®, a także saletrzak i mocznik. Z gazu ziemnego, powietrza i wody wytwarza na miejscu surowce dla nawozów: amoniak i kwas azotowy. W ofercie znajduje się również bezwodnik maleinowy, aldehydy masłowe, azotan i azotyn sodu, roztwór mocznika do redukcji NOx i wodór.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. Armatura przemysłowa
  Prec-Metal Sp. z o.o. - produkcja i dystrybucja wysokiej jakości elementów armatury przemysłowej. W asortymencie złącza, końcówki do węży, tuleje do okucia węża, obejmy i inne wyroby dla wszystkich gałęzi przemysłu. Realizacja nietypowych produktów wykonanych według indywidualnej specyfikacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. Gazy techniczne Bielsko
  Alwi to firma, której oferta obejmuje prace związane z gazami technicznymi oraz propan-butan. Podstawą oferty jest sprzedaż wspomnianych wyżej gazów, ale oprócz tego klienci mają możliwość skorzystania z usług legalizacji zbiorników zawierających wspomniane wyżej gazy. Opisywana firma wykonuje też instalacje gazowe, a także trudni się naprawą i konserwacją urządzeń służących do spawania i przecinania (spawarki, przecinarki plazmowe itp.).
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0