Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
As-bus. Wynajem busów Bielsko.
ID linku 3575
Tytuł As-bus. Wynajem busów Bielsko.
Url http://as-bus.pl
Opis Licencjonowany krajowy przewoźnik osób z siedzibą w Bielsku-Białej. Oferta stałej współpracy skierowana jest do biur podróży, zakładów pracy i hoteli. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe takie jak wesela czy przysięgi. Do Waszej dyspozycji pozostawiamy wygodny autobus IVECO o pojemności przewozowej 19 osób (plus możliwość wykorzystania miejsc stojących) oraz autobus Renault master o pojemności przewozowej 16 osób.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe wynajem busów   busy   bus
Data Sep 2, 2009
Imię kontaktowe lala
Email wyślij email do lala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Transport
  Większość sprzedawców oferujących przedmioty na sprzedaż w Internecie i wysyłających je za pomocą firm kurierskich poszukuje rozwiązań umożliwiających obniżenie kosztów. To zapotrzebowanie zaspokoić może nowe na rynku rozwiązanie oferujące aukcje transportowe. Celo pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów wysyłki przedmiotów, nawet dużych gabarytowo, jak również przewóz mebli w czasie przeprowadzki. Oszczędności wygenerowane dzięki temu systemowi pozwalają na zmniejszenie kosztów nawet o 70 procent.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. Pol-Agent, organizacja przewozów promowych- promy do Skandynawii
  Całodobowy serwis promowy dla firm transportowych i spedycyjnych oraz importerów i eksporterów dysponujących własną flotą pojazdów. Rezerwacja i sprzedaż biletów dla pojazdów ciężarowych na promy do Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii. Organizacja najważniejszych przepraw promowych na Bałtyku. Bukowanie pojazdów i ładunków ponadgabarytowych i ADR
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Jupiter Transport Przeprowadzki Krajowe i Międzynarodowe
  Proponuje przewoź towarów i mienia oraz przeprowadzki kompleksowe na terenie kraju i całej europy.

Niemcy - Holandia - Belgia - Anglia - Francja - Dania - Włochy - Austria - Węgry - Szwajcaria - Hiszpania - Portugalia - Litwa - Łotwa - Estonia - Finlandia - Szwecja - Norwegia

Zakres usług :

-Transport chłodnia, izoterma, kontener, blaszak, ładowność do 24t

-Przeprowadzki: dostawa kartonów, pomoc przy pakowaniu,

montaż i demontaż mebli, pomoc przy ustawianiu mebli itd.

-Transport Express 24h EUROPA

-Zaplecze magazynowe

-Możliwość wynajęcia auta z kierowcą, bądź osób do pomocy, przy znoszeniu, wnoszeniu, sprzątaniu, montażu nowych urządzeń

-Nawigacja satelitarna i stała kontrola nad przewożonym ładunkiem oraz stały kontakt z kierowca

-Ubezpieczenia OCP

-Młoda flota Transportowa
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Przeprowadzki Ruda Śląska
  Pojęcie: usługa przeprowadzkowe może być rozlegle spostrzegane. Dlatego właśnie znalazłeś dostawcę, który poradzi sobie w dokonaniu każdego Twojego zamówienia.
Zapoczątkowaliśmy działalność w roku 1996 i od tego czasu cały czas realizujemy wszystkie zadania. Nasza kadra nabrała wprawy i pewności siebie, inwestujemy w niezawodne samochody, które mogą dotrzymać kroku Państwa potrzebom. Przez tak wielki okres czasu nasza firma dała się poznać jako solidny i wiarygodny kontrahent we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach transportowych. Ręczą za to referencje wystawione przez naszych obecnych i wcześniejszych klientów. Trans-Speed przeprowadzki Ruda Śląska współpracuje z potentatami sektorze meblowym, elektronicznej oraz ośrodkami państwowymi, takie jak biblioteki oraz ośrodki pomocy społecznej. W czasie dużej konkurencji na rynku usług przeprowadzkowych bardzo ważnym elementem mającym wpływ na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, a co za tym idzie jej postęp, jest zdolność dopasowania się do zmieniających się realiów rynku i wymogów kontrahentów. Firma Trans-Speed przeprowadzki Ruda Śląska, jest - bez zastanowienia –kontrahentem rzetelnym przy każdego rodzaju świadczeniach transportowych.
Chcemy podkreślić, że wcześniej omówione usługi polegają na transporcie nie tylko urządzeń, maszyn, sprzętu A.G.D., jednak również na przewozie materiałów sypkich i drewna. Do palety usług przeprowadzkowcych zaliczymy również kompleksowe przeprowadzki- mamy bowiem samochód z windą. Zajmujemy się wszystkim od A do Z- zapakujemy, wyniesiemy, dostarczymy i wniesiemy. Jeżeli potrzebujesz, żeby ktoś fachowo i kompleksowo wykonał Twoje zlecenie przeprowadzkowe skontaktuj się właśnie z nami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Tani Kurier - przesyłki kurierskie
  Portal Tani Kurier umożliwia szybkie zamówienie kuriera dowolnej firmy w atrakcyjnej cenie. Oferujemy przesyłki kurierskie krajowe, zagraniczne, a także przesyłki paletowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy fachową obsługę i doradztwo, dodatkowe rabaty dla firm regularnie wysyłających u nas swoje paczki oraz zwrot pobrań w jeden dzień roboczy od daty doręczenia paczki. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu przedstawienia indywidualnej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0