Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Doradztwo w planowaniu transportu - solvertech.pl
ID linku 35847
Tytuł Doradztwo w planowaniu transportu - solvertech.pl
Url https://solvertech.pl
Opis Firma SolverTech od lat oferuje rozwiązania, które pozwalają firmom logistycznym obniżyć koszty transportu oraz zapewnić elastyczniejsze zarządzanie. Ponadto marka gwarantuje aplikacje i oprogramowania usprawniające analizę i planowanie transportu, a także optymalizujące trasy. A wszystko to w konkurencyjnych cenach oraz ze sprawnym wdrożeniem! Sprawdź sam!
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe dla transportu   dla logistyki   doradztwo   aplikacja   planowanie
Data Sep 23, 2022
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Oprogramowanie do piekarni
  Program SQLogic Piekarnia to pakiet oprogramowania dla piekarni i cukierni. Służy do obsługi pojedynczej piekarni i sieci piekarni.

Firma GRAF (właściciel oprogramowania SQLogic) zajmuje się oprogramowaniem do obsługi firm handlowych oraz produkcyjnych. Na rynku działa od 1999 roku. Nasz system zarządzania SQLogic składa się z elementów takich jak:
- sprzedaż,
- zakup,
- analiza sprzedaży i zyskowności,
- produkcja,
- magazyn,
- rozliczenia,
- serwis,
- umowy z kontrahentami,
- zamówienia przez internet,
- książka przychodów i rozchodów,
- zamówienia internetowe,
- środki trwałe,
- arkusz kalkulacyjny,
- zamówienia mobilne.

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i ma czytelny interfejs. Pozwala na szybką i wydajna pracę. Wyróżnia nas natychmiastowy i kompetentny serwis, który zawsze służy pomocą. Opracowana przez nas technologia umożliwia obsługę dowolnego stanowiska pracy w biurze klienta, prowadzenie bezpłatnych rozmów i szkoleń przez internet.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Oprogramowanie Streamsoft
  Przedsiębiorstwo Streamsoft tworzy rozwiązania informatyczne dla firm. Głównym polem naszej działalności jest pisanie systemów typu ERP czy CRM a także programów dla księgowości oraz biur rachunkowych. Wszystkie autorskie rozwiązania są na bieżąco rozwijane w naszej firmie, przy zachowaniu obowiązujących wymogów prawnych a także zgodnie z kierunkami wskazywanymi przez wszystkich naszych użytkowników.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Backup, kopie zapasowe
  Paragon-Software Poland to powstały w 2010 roku polski oddział międzynarodowej firmy Paragon Software Group (Paragon Software Group - PSG).
Paragon Software Group zajmuje się tworzeniem różnorodnego oprogramowania narzędziowego służącego między innymi do tworzenia i przywracania kopii zapasowych, partycjonowania, migracji, optymalizacji systemu, szeroko rozumianego zarządzania nośnikami danych i wirtualizacji.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. CRM Online
  Nasz system ChromeCRM jest systemem informatycznym, którym zadaniem jest wspieranie procesów zachodzących w firmie, związanych z pozyskaniem potencjalnych klientów a potem – ich utrzymaniem. Scentralizowany system ChromeCRM umożliwia ominięcie żmudnych procesów synchronizacji wielu osobnych baz na wielu jednostkach komputerowych. Wiele firm z Polski i zagranicy korzysta z naszego oprogramowania ChromeCRM – między innymi AC, Elasto Form Polska, Juwena, Trias, KCC, IMS Polska czy NoLimit. Do zobaczenia!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Pity 2012 program do pobrania
  Rozliczenie z fiskusem wcale nie musi być czasochłonne i trudne! Wystarczy, że na rok 2012 wybierzesz naszą aplikację, która pomoże ci w przygotowaniu różnych typów PIT-ów, załączników do nich oraz formularzy NIP. Cały program jest bardzo łatwy w obsłudze, wystarczy tylko postępować zgodnie ze wskazówkami, aby już w kilka minut mieć w rękach prawidłowo wypełnioną deklarację. Można również skorzystać z wygodnej możliwości przesłania jej jako e-deklaracji. Zapraszamy już teraz!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0