Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6326
Dom 3429
Firmy wg branży 8560
Internet 4294
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
SPÓŁKI FIRMY kupię spółkę Obrót podmiotami
ID linku 3601
Tytuł SPÓŁKI FIRMY kupię spółkę Obrót podmiotami
Url http://www.tfagat.pl
Opis Atuty to 11 lat na rynku,doświadczenie,wiedza,dyskrecja. Sprzedając firmę skorzystaj z naszych usług. Mając problemy z likwidacją,upadłością zdaj się na nas. Chcąc kupić pewny interes znajdziesz go u nas. Każda transakcja ma szanse powodzenia, każdy kłopot może być początkiem sukcesu .Podejmujemy się trudnych spraw.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Kupię spółkę   kupię firmę   sprzedam spółkę   likwidacja
Data Sep 2, 2009
Imię kontaktowe agat
Email wyślij email do agat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Komin-Instal - Praca Na Wysokości
  Oferujemy usługi w miejscach trudno dostępnych oraz zagrożonych upadkiem z dużej wysokości. Montaże i demontaże na wysokości m.in. reklam, kominów, anten, reflektorów, konstrukcji. Odgrzybianie, sprzątanie i także impregnowanie elewacji i dachów, malowanie bezpowietrzne - techniką hydrodynamiczną. Prace konserwacyjne jak np. odśnieżanie, usuwania nawisów, udrażnianie rynien oraz zagrożeń budowlanych, wykonywanie dokumentacji fotograficznej i inwentaryzacji w punktach trudnodostępnych. Posiadamy wiedzę oraz wszystkie potrzebne badania lekarskie, zaświadczenie, kursy i ubezpieczenia NNW i OC działalności. Pracujemy na najlepszym sprzęcie z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz maszyn.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Elektroodpady w Lublinie
  Lubelska firma Segra, czyli Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, oferuje Państwu odbiór zużytego sprzętu elektronicznego, elektroodpadów, elektrośmieci i odpadów styropianowych. Jesteśmy w stanie odebrać od Państwa zużyty sprzęt, odpady i śmieci na terenie całego województwa lubelskiego - szczególnie miasta Lublin. Więcej o działalności firmy Segra, można dowiedzieć się ze strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Radio Taxi Mikołów radio taxi mikolow
  Z Radio Taxi Mikołów zawsze dojedziesz na czas! Nasi kierowcy są do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Dzięki swojej doskonałej znajomości miasta i okolic, zawsze wybiorą najbardziej optymalną trasę. Zawieziemy Cię w każde wskazane miejsce w powiecie mikołowskim. Wszystkie samochody w naszej flocie są eleganckie i komfortowe. Wyposażyliśmy je również w terminale płatnicze. Oferujemy nie tylko usługi transportowe. Zajmiemy się dla Ciebie również doręczeniem przesyłek kurierskich jak i zrobimy i dowieziemy drobne zakupy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą przedsiębiorstwa, zamieszczoną na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. BOGEL Tępienie pluskiew Wrocław
  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Bogel, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i dezodoryzacji. Działamy kompleksowo, skutecznie a w pracy używamy jedynie bezpiecznych i niezawodnych preparatów, które posiadają aktualne atesty i zezwolenia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, staranne i trwałe rozwiązanie problemu a także fachowe konsultacje i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. TOTAL MARKET taśma akrylowa
  TOTALMARKET to dynamicznie rozwijająca się firma, produkująca na masową skalę wszelakiego rodzaju taśmy samoprzylepne oraz folie. Dostarcza także klientom akcesoriów i urządzeń z tego obrębu. Jej towary powstają w nowoczesnych procesach technologicznych. Dzięki temu są solidne oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych. Firma dba o zadowolenie klientów, przez cały czas rozszerzając asortyment oferty oraz podnosząc jego jakość. Sprzyja temu współpraca z producentami zagranicznymi. Jeśli masz potrzebę dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących działalności zakładu, odwiedź stronę internetową, czy też jego siedzibę usytuowaną w Warszawie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0