Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
SPÓŁKI FIRMY kupię spółkę Obrót podmiotami
ID linku 3601
Tytuł SPÓŁKI FIRMY kupię spółkę Obrót podmiotami
Url http://www.tfagat.pl
Opis Atuty to 11 lat na rynku,doświadczenie,wiedza,dyskrecja. Sprzedając firmę skorzystaj z naszych usług. Mając problemy z likwidacją,upadłością zdaj się na nas. Chcąc kupić pewny interes znajdziesz go u nas. Każda transakcja ma szanse powodzenia, każdy kłopot może być początkiem sukcesu .Podejmujemy się trudnych spraw.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Kupię spółkę   kupię firmę   sprzedam spółkę   likwidacja
Data Sep 2, 2009
Imię kontaktowe agat
Email wyślij email do agat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Odszkodowania powypadkowe
  Przedsiębiorstwo Codex Sp. z o.o. jest szczegółowo przedstawione na stronie internetowej codex.org.pl wraz z usługami jakie oferują. Codex – Centrum Obsługi Powypadkowej gwarantuje pomoc w otrzymaniu osobistego bądź rzeczowego odszkodowania podczas wypadku komunikacyjnego, przy pracy czy w rolnictwie. Witryna firmy umożliwia zarówno umówienie się na spotkanie z doradcą bądź nawet otrzymanie profesjonalnej rady online. Pomoc w powrocie do zdrowia oraz skuteczność w otrzymaniu odszkodowania z Codex to elementy, wyróżniającą tą firmę. W przypadku jakichkolwiek pytań odwiedź przedstawianą stronę aby uzyskać niezbędne informacje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. AQS pomiary akustyczne
  Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy AQS, która zajmuje się wykonywaniem pomiarów akustycznych a w branży działa od 2006 roku. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się sporządzanie map hałasu, wykonywanie pomiarów izolacyjności, pogłosu, wibracji, hałasu oraz zrozumiałości mowy. Chętnie podejmujemy się także nietypowych zleceń. Pomiarów dokonujemy zarówno w budynkach jak i na budowach bądź w środowisku. Działamy szybko, profesjonalnie i zapewniamy konkurencyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej albo skontaktować się z nami, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. DKAL OTWOC
  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Dkal z siedzibą w Otwocku. Od 1985 specjalizujemy się w produkcji dodatków kaletniczych z tworzyw sztucznych. Wytwarzamy: karabińczyki, przelotki, regulatory, zatrzaski, klamry, wszywki, rączki, stopki, sprzączki do ubrań roboczych, klamry do zastosowań paramilitarnych i inne. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się pełna oferta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. GRAŻYNA JABŁOŃSKA biura rachunkowe gliwice
  Biuro Rachunkowe Grażyna Jabłońska mieści się w Gliwicach. Niniejszy doradca podatkowy prowadzi swoją aktywność już od 1995 roku, a wobec tego blisko dwadzieścia lat. Świadczy to w związku z tym o ogromnym zaangażowaniu i niezwykle silnej pozycji w branży. Stawia się tutaj przede wszystkim na fachową obsługę interesanta i najwyższe standardy. Rachunkowość i finanse to dziedzina specyficzna, trudna i postulująca ogromnej wiedzy. Dlatego też Grażyna Jabłońska stawia cały czas na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie poprzestaje na tym, co zdobyła, permanentnie się dokształca i poznaje na bieżąco najnowsze rozwiązania. Wiadomo bowiem, że przepisy się zmieniają, zmienia się również prawo. Aby nie wypaść z obiegu, trzeba cały czas pracować nad własnym postępem. Dzięki temu petenci biura zyskują pewność, że znaleźli się w kompetentnych rękach. Więcej wiadomości na ten temat można odkryć na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. BPM
  Doradztwo w zakresie zarządzania procesowego, prowadzenie i skuteczna realizacja projektów, pomiar efektywności działania przedsiębiorstwa, analiza wymagań systemowych, wdrażanie systemów oraz szkolenie pracowników. Usługi te są jedynie częścią tego, czym zajmuje się firma Trimtab. Istnieje na rynku już od wielu lat i działa profesjonalnie i skutecznie w branżach energetycznej, telekomunikacyjnej, handlowej, usługowej czy farmaceutycznej. Atrakcyjna oferta i skuteczne procesy działania. Sprawdzone i nowoczesne podejście.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0