Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Pleszew. Kotly c.o. - DTO
ID linku 362
Tytuł Pleszew. Kotly c.o. - DTO
Url http://www.kotly-pleszew.pl
Opis Kotły, Pleszew. DTO Pleszew - Zakład Produkcji Kotłów C.O. Produkcja stalowych kotłów do centralnego ogrzewania na paliwa stałe. Kotly c.o. - instalacje c.o. Pleszewskie kotly z zasypem recznym lub z automatycznym podawaniem paliwa. Na wszystkie kotly posiadamy wymagane atesty, pleszewskie kotły
Kategoria Dom > Kotły
Słowa kluczowe kotły pleszew   kociol   kotly   kotly c.o   piec   piece   pleszewskie kotly   instalacje c.o   pleszew   pleszewskie   kotły
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Iwona
Email wyślij email do Iwona
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Kotły
1. Pompy ciepła
  Strona internetowa firmy TERMOSPEC, której specjalnością jest produkcja, ale również świadczenie kompleksowych usług w zakresie wentylacji oraz klimatyzacji. Ponadto, szczególne miejsce w ofercie firmy zajmuje również działalność z zakresu energii alternatywnej, a dokładnie systemów grzewczych, których podstawą są pompy ciepła. Reklamowana strona prezentuje oferowane pompy ciepła oraz współpracujące z nimi układy, np. ogrzewanie podłogowe.
Kategoria:   Dom > Kotły


2. Palnik retortowy w piecach na ekogroszek
  Od 1999 r. firma CARBON II sprzedaje i instaluje piece na ekogroszek w domach jednorodzinnych, przedsiębiorstwach, szkołach, osiedlach mieszkaniowych. W swojej ofercie handlowej posiada piece z palnikiem retortowym Brucer II następujących firm: OGNIWO EKO, PONAR EKO, BRASTAL, HEF. Wszystkie te piece na ekogroszek oparte są na tym samym ekologicznym, tanim i komfortowym sposobie spalania węgla. Oferowane piece na ekogroszek z palnikiem retortowym posiadaja atest wystawiony przez IChPW. Firma oprócz sprzedaży w/w piecy na ekogroszek świadczy też usługi montażu oraz serwisu ww piecy.
Kategoria:   Dom > Kotły


3. StefaniakPleszew.pl - Zakład Budowy Kotłów Piotr Stefaniak
  Zakład Budowy Kotłów C.O. w Pleszewie - Piotr Stefaniak. Produkcja kotłów grzewczych c.o. różnego typu: z podajnikiem, miałowe, retortowe i stalowe takie jak: EKOR, KBSOP, KWMS, UKS. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie kotłów centralnego ogrzewania. Zapraszamy do odwiedzenia firmowej strony internetowej i do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Dom > Kotły


4. Podgrzewacze wody
  Wszyscy, którzy poszukują urządzeń grzewczych w przystępnych cenach z całą pewnością powinni odwiedzić internetowy serwis grzejmy.pl. Oferuje on bowiem mnóstwo takiego sprzętu, wliczając w to podgrzewacze wody, nagrzewniki, kotły oraz wiele, wiele innych, dzięki którym w mieszkaniu na stałe zagości ciepło. Aby zakupić na przykład takie podgrzewacze wody, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Grzejmy.pl to witryna, które oferuje użytkownikom duży wybór i zróżnicowane ceny.
Kategoria:   Dom > Kotły


5. Solary
  Przedsiębiorstwo DotacjeNaSolary.pl zajmuje się dystrybucją jak również instalacją kolektorów słonecznych na potrzeby wytworzenia ciepłej wody użytkowej, wspomagania ogrzewania oraz podgrzewania wody basenowej. Montujemy instalacje solarne na budynkach mieszkalnych, hotelowych, użyteczności publicznej, przemysłowych. Pomagamy w uzyskaniu dotacji na inwestycję w kolektory słoneczne. Profesjonalnie doradzamy w obszarze najlepszego doboru układów solarnych i możliwości pozyskania środków finansowych na solary. Władamy już okazałym doświadczeniem w kwestiach montażu i uzyskiwania dofinansowań na przedsięwzięcia związane z ekologicznym uzyskiwaniem energii takimi jak solary, co sprawia, że jestesmy pewnym liderem tej branży w Polsce.
Kategoria:   Dom > Kotły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0