Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
SOLUTION FINANCE GROUP SP. Z O.O.
ID linku 3636
Tytuł SOLUTION FINANCE GROUP SP. Z O.O.
Url http://www.sfg-finance.pl
Opis Solution Finance Group jest niezależną Agencją Doradztwa Finansowego świadczącą usługi ubezpieczeniowo kredytowe w systemie Direct Przez Internet. Jesteśmy partnerem wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych i Banków. Posiadamy programy ubezpieczeniowe
dedykowane różnym profilom działalności.
OFERYJEMY UBEZPIECZENIA :
- komunikacyjne dla flot i klientów indywidualnych
- ubezpieczenie transportowe
- CARGO /OC
- mieszkaniowe
- ryzyk budowlanych
- od ognia i innych zdarzeń losowych
- kradzieży z włamaniem i rabunku
- OC działalności firmy
- OC imprez masowych
- ubezpieczenia transportowe
- ubezpieczenie gwarancji finansowych
- i wiele innych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenie   OC   AC   NNW   komunikacja   imprezy   organizacja imprez   eventy   imprezy masowe   dom   mieszkanie   polisa   ubezpieczenia   OC działalności   firma
Data Sep 3, 2009
Imię kontaktowe SFG
Email wyślij email do SFG
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Ubezpieczenie OC
  Czy wiesz, że dzięki dostępowi do internetu, a zwłaszcza naszej stronie www, możesz szybko i bezproblemowo znaleźć dla siebie najlepsze i najbardziej korzystne ubezpieczenie samochodu? Otóż posiadamy specjalny kalkulator składek OC i AC, dzięki któremu można szybko sprawdzić wiele ofert poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Najważniejsze wpisane dane dotyczące auta, wypadkowości, stażu za kierownicą są w stanie w bardzo wysokim stopniu pokazać typową składkę za ubezpieczenie OC. Warto, żebyś wiedział, że nie każda firma oferuje podobne warunki i jedna z nich może zaproponować niezwykle wygórowane i niekorzystne ubezpieczenia OC, natomiast inna wręcz przeciwnie. W związku z tym warto z nami unikać tych pierwszych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. Odszkodowanie w Anglii
  Naszą domeną są działania związane z uzyskiwaniem odszkodowań w Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej oraz Walii. Specjalizujemy się w tych sprawach już od dawna, oferując naszym klientom najwyższą jakość obsługi oraz wiele wygranych spraw dzięki współpracy z najlepszymi prawnikami oraz dużemu doświadczeniu. Z nami możesz uzyskać odszkodowanie w Anglii, jeśli przydarzył ci się wypadek w Anglii w pracy lub wypadek na drodze. Jeśli nie wiesz, czy przysługuje ci odszkodowanie UK, poszukujesz porad w języku polskim, wtedy jesteśmy do twojej dyspozycji! Z nami możesz od razu dowiedzieć się, jak wyglądać może twoja sprawa i jakie są szanse na jej wygranie, a dodatkowo nie pobieramy od ciebie żadnych opłat, nawet jeśli odzyskanie odszkodowania zakończy się negatywnie. Zapraszamy już teraz do korzystania z naszych usług – na naszej stronie internetowej znajduje się formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu możesz szybko i wygodni skontaktować się z nami. Pamiętaj, że nie pobieram od ciebie żadnych opłat, dlatego wybierając nas, naprawdę nic nie tracisz!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. rey14.pl Centrum Ubezpieczeń
  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się doradztwem i sprzedażą produktów ubezpieczeniowych, gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą CENTRUM UBEZPIECZEŃ REY14. Znajdujemy się w Będzinie, Dąbrowie Górniczej oraz Sosnowcu a w branży funkcjonujemy już od 1990 roku. Proponujemy szeroką gamę rozwiązań cenionych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Naszymi odbiorcami są zarówno Klienci indywidualni jak i podmioty gospodarcze lub inwestorzy. Posiadamy ubezpieczenia indywidualne, dla firm, rolne, majątkowe, komunikacyjne, sportowe oraz wiele innych. Na naszej witrynie znajdą Państwo więcej szczegółów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. ZUS w UK
  Działalność w Polsce - Zus w Anglii możesz nie płacić ZUS ciągle prowadząc działalność tylko w kraju. Pozwala na to prawo Uni Europejskiej. Zaoszczędzone pieniądze wydaj na, wyższą emeryturę. Gdy firma zatrudniona na podstawie umowy o pracę w UK prowadzi swoją działalność gospodarczą w Polsce, podlegać będzie pod prawo tego państwa, na terytorium którego wykonuje pracę nakładczą, czyli terytorium brytyjskiego. Oszczędność na składkach ZUS w UK wynosi minimalnie: 841,51zł - 499zł = 342,51zł. Ponadto istnieje możliwość aby płacić mniej lub wcale jeśli podamy innym firmom ten system i podpiszą one taką samą umowę. ubezpieczenie nie musi dużo kosztować, a Ty nie musisz płacić Zus. Składka wynosi jedynie 499zł, to o wiele mniej niż 841zł w Polskim ZUS.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. AC.org.pl - blog o ubezpieczeniach komunikacyjnych
  Posiadam dwa auta. Uprzednio posiadałem już parę. W większości sytuacji niezależnie od obowiązkowego ubezpieczenia OC wykupywałem ubezpieczenie AC. Nie chciałem po prostu każdego dnia się zamartwiać, czy ktokolwiek mi nie ukradnie samochodu. Jednak za każdym razem miałem dylemat z doborem firmy ubezpieczeniowej. A tak bez ogródek go nie dokonywałem. Zostawałem poprzedniego, jednak posiadałem zniżki… Los uczy, iż opieszałość nie popłaca. Ta prawda winna wejść w życie też w wypadku usług ubezpieczeniowych. Nie chce Ci się dokonać zmiany ubezpieczyciela? To płać jak za zboże. Mi się przecież zachciało. Cena niższa bez mała dwa razy… Niniejszy serwis utworzyłem po to, żeby zachęcać ludzi do {wyboru innego ubezpieczenia samochodu, przez dostarczanie informacji o dostępnych w branży możliwościach, promocjach, ale i kruczkach a, także prawdopodobnych problemach. Równocześnie nie jestem omnibusem, wobec tego będę się skupiał na jednym typie ubezpieczenia AC. Zachęcam do odwiedzania bloga oraz komentowania niusów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0