Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne - www.energyexpert.pl
ID linku 3640
Tytuł Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne - www.energyexpert.pl
Url http://www.energyexpert.pl
Opis Opracowywane przez nas certyfikaty energetyczne pozwalają oszacować koszty ogrzewania budynku, decydujące o jego atrakcyjności na rynku. Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków sprzedawanych, nowobudowanych lub wynajmowanych. Świadectwo energetyczne zawiera wskazania możliwych usprawnień obniżających zużycie energii. Oferujemy opracowanie audytów energetycznych budynków na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej, remontowej i kompensacyjnej. Misją firmy jest dostarczanie usług wysokiej jakości. Nasi audytorzy to specjaliści z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w budownictwie oraz inżynierii sanitarnej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe audyt energetyczny   audyty energetyczne   świadectwo energetyczne   świadectwa energetyczne   certyfikat energetyczny   certyfikaty energetyczne   premia termomodernizacyjna   audytor energetyczny
Data Sep 3, 2009
Imię kontaktowe Małgorzata
Email wyślij email do Małgorzata
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Izolacje natryskowe Śląsk
  W tym momencie trzeba spełniać rygorystyczne normy w zakresie budowy domu, gdy chodzi o kwestie energooszczędności budynków. Dlatego decydując się na izolację należy sięgać po nowoczesne rozwiązania, które sprawią, ze realizowana izolacja będzie dokładniejsza. Tutaj sprawdzi się wykonywana przez naszą firmę izolacja z użyciem pianki PUR, która będzie dokonywana w formie natryskowej i świetnie pokryje cały strop.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Premieredesign.pl - projektowanie wnętrz
  Architekci Premiere Design to 12 lat doświadczenia w projektowaniu zarówno kawalerek, jak i przestronnych apartamentów oraz przestrzeni biurowych i handlowo-usługowych. Kompleksowe przygotowanie projektu i jego realizacją z uwzględnieniem potrzeb klientów oraz najnowszych trendów i technologii to nasza pasja. Nasze doświadczenie, a także szeroka sieć partnerów handlowych i podwykonawców pomogą uczynić każde wnętrze niepowtarzalnym miejscem w którym klienci oraz domownicy poczują się szczęśliwi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Firma budowlana pk-bud.com
  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku zarówno usług remontowych jak też budowlanych pozwala nam zapewnić naszym klientom realizowanie poszczególnych usług z wykorzystaniem sprawdzonych technologii oraz przez zespół doświadczonych specjalistów. Zapewniamy między innymi wykonanie dla naszych klientów robót związanych z adaptowaniem pomieszczeń lokali użytkowych czy pokryć dachowych w technologii VEDAG.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. UNISAN - wodomierze, armatura hydrauliczna
  Hurtownia Hydrauliczna. W naszej ofercie artykuły z zakresu techniki wodnej, grzewczej, gazowej. Dzięki zaopatrzeniu bezpośrednio u producentów, możemy zaproponować Państwu towar najwyższej jakości w niskiej cenie. Szczególnie polecamy; wodomierze antymagnetyczne, wodomierze regenerowane, odpowietrzniki automatyczne, reduktory ciśnienia, manometry radialne, taśmę denso, kształtki ocynkowane i czarne ... Nie trać czasu, kupuj w domu! Internetowa hurtownia hydrauliczna unisan.net.pl zaprasza.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Elwomet - konstrukcje stalowe, bramy, ogrodzenia
  Firma działa na rynku konstrukcji stalowych i bram przesuwnych od 12 lat. Współpracujemy z firmą energetyczną ELTOR, kooperujemy z renomowanym producentem maszyn rolniczych. Proponujemy kompleksową usługę w zakresie bram i ogrodzeń, tj. doradztwo, projektowanie, pomiary u klienta, solidne wykonanie i fachowy montaż. Oferujemy konstrukcje stalowe pod zadaszenia i wiaty wraz z montażem.

Oferujemy:

1. konstrukcje stalowe dla energetyki,
2. bramy i ogrodzenia – produkcja i montaż
3. produkcja części do maszyn rolniczych
4. konstrukcje - wiaty, zadaszenia
5. ślusarka budowlana – balustrady schodowe i balkonowe
6. usługi - spawanie, cięcie, toczenie, frezowanie
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0