|
Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo |
1. |
Domy z bali
|
|
Oferujemy Państwo profesjonalne usługi z zakresu budowy domów w systemie prefabrykacji drewnianej. Specjalizujemy się w budowie domów kanadyjskich, domów drewnianych, domów szkieletowych, domów prefabrykowanych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i sprawne a przede wszystkim solidne wykonywanie zleceń. Firma Sweet-Home to firma rodzinna, istniejąca na rynku od kilkunastu lat - cały czas zbierająca doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta naszej firmy.
|
2. |
Elastomer poliuretanowy i polimocznikowy
|
|
Oferta firmy Saappur - izolacje termiczne, ocieplanie poddasza. Ocieplanie budynków, izolacje domów, natrysk pianki poliuretanowej. Powłoki natryskowe - elastomer poliuretanowy i polimocznikowy. Znajdują zastosowanie jako ochrona przed ścieraniem i uderzeniami części wielkogabarytowych urządzeń. Docieplanie dachu, ocieplenie poddasza, izolacje dachów płaskich, hydroizolacja, termoizolacja natryskowa, docieplenia budynków, ocieplanie dachu i stropu, uszczelnienia dachów, docieplanie poddaszy. Ocieplanie stropu, uszczelnianie dachów. Izolacje natryskowe, natryskowe ocieplanie pianką, nakładanie pianki poliuretanowej, termoizolacja poddasza. Ocieplenie poddasza, budynków i powłoki natryskowe, elastomer polimocznikowy i poliuretanowy. Szereg zalet - Zapraszamy do współpracy i odsyłamy do poszczególnych działów.
|
3. |
Sufdekor sufity napinane Barrisol
|
|
Funkcjonujemy na rynku Polskim od końca lat dziewięćdziesiątych,
zajmując się kompleksową obsługą w zakresie dostawy i montażu nowoczesnych sufitów napinanych BARRISOL firmy NORMALU S.A.
BARRISOL jest to elastyczny materiał - kopolimer na bazie polichlorku winylu (gwarancja nieobecności kadmu), uodporniony na ogień (klasa B s2 d0, klasyfikacja ITB), odporny na działanie wody, wilgoci, chloru, roztworów soli, promieni rentgenowskich, kwasów: siarkowego i azotowego (przy stężeniu do 15%), proszków piorących (stężenie do 10%).
HIGIENA – materiał nietoksyczny, niedopuszczający do rozwoju grzybów, nadający się do sterylizacji, zmywalny.
|
4. |
Termomodernizacja
|
|
Firma INFOPOL świadczy usługi budowlane w szerokim zakresie - oferujemy takie usługi jak docieplenia, roboty dekarskie, wykończenia wnętrz, przeglądy budynków , zakładanie instalacji elektrycznych i wodno kanalizacyjnych. Zajmujemy się również projektowaniem instalacji, serwisem centralnego ogrzewania, brukowaniem, pracami sanitarnymi i wieloma innymi. Stawiamy zawsze na najwyższą jakość naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
|
5. |
Zestawy pompowe
|
|
Zestawy pompowe oferowane przez firmę Fluid Control są najwższej jakości. Firma specjalizuje się w budowie energooszczędnych układów pompowych VDH, nowoczesnych systemów sterowania pompami oraz dostawą pomp, armatury, elementów AKPiA dla przemysłu oraz przedsiębiorstw wodociągowych. Wszystkie najważniejsze informacje o ofercie firmy można znaleźć na stronie internetowej.
|
|
|