Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kurdu.PeL - Blog, czy jak kto woli strona prywatna
ID linku 3715
Tytuł Kurdu.PeL - Blog, czy jak kto woli strona prywatna
Url http://www.kurdu.pl
Opis Blog, na którym znajdują się przemyślenia Kurdu.PLa na tematy sportowe, medialne czy polityczne. Dla rozrywki polecam Wam pobranie kilku genialnych filmów czy szablonów mojego autorstwa. Nie zabraknie również przydatnych życiowych rad i konsumenckich pomocy. Zapraszam Was na bloga, który jest częścią mojego świata.
Kategoria Internet > Blogi
Słowa kluczowe blog   prywatna   media   sport   pobierz   polityka   rada   szablony   komsumpcja
Data Sep 6, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Blogi
1. Istotna.pl - warto wiedzieć
  Nasza firma za zadanie postawiła sobie podnieść poziom ogólnej wiedzy naszego społeczeństwa. Zajmujemy się prowadzeniem strony internetowej, na której zamieszczamy ciekawostki z wielu dziedzin życia. Są one przydatne i pozwalają poprawić komfort. Dla kobiet przygotowaliśmy miłość, naturę, styl życia oraz zdrowie, a dla mężczyzn komputery, prawo, wynalazki oraz technologie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:   Internet > Blogi


2. Dariusz Szyszkowski
  Dariusz Szyszkowski, ur.1963 w Olsztynie, nie związał się z miejscem urodzin, ponieważ niegodził się z polityką PRL. Po maturze, studiował na UW, kierunek lingwistyki ,studiów nie skończył z powodu wyjazdu do RFN. We wrześniu 1985, Dariusz zamieszkał w Karlsruhe. Podjął naukę j.niemieckiego oraz przedmiotów z zakresu ubezpieczeń, finansów, nieruchomości i prawa. Po ukończeniu IHK w Karlsruhe rozpoczął pracę w ubezpieczeniu Vereinte Versicherungen. Powodzenie finansowe wskazało drogę do biznesu w nieruchomościach. Czuje się Polakiem i podtrzymuje tradycje polskie, zakłada w Karlsruhe galerię sztuki Polnische Kunst. W 1998 Szyszkowski zamieszkuje w Warszawie.
Kategoria:   Internet > Blogi


3. Szkolenia informacje, szkolenie, blog szkolenia, kursy szkolenia, szkolenia biznesowe
  Szkolenia - informacje - aktualności, to wszystko znajdziesz na naszej stronie. Blog Szkolenia uczy i radzi. Pomagamy gdy chodzi o kursy szkolenia, szkolenia biznesowe. Informacje u nas zamieszczone ułatwiają podjęcie wyboru. Jeżeli chcesz wybrać szkolenie najpierw zaczerpnij niezbędnych informacji.
Kategoria:   Internet > Blogi


4. Fioletowy Styl
  Fioletowy styl to strona na której znajdziesz wszystko co fioletowe. Fiolet to jeden z najmodniejszych kolorów. Znajdziesz tu informacje o tym jak się ubrać by jak wyglądać dobrze. Zobaczysz która gwiazda show businessu wybrała fiolet i na jaką okazję! Przeczytasz tu również jak zmienić wystrój swojego wnętrza! Zapraszam serdecznie
Kategoria:   Internet > Blogi


5. Kurs na wschód Blog podróżniczy
  Kurs na Wschód to blog podróżniczy o podróżach, wyprawach na Wschód. Podróżujemy po Polsce, Turcji, Gruzji, Bałkanach i Tajlandii. Na naszym blogu podróżniczym znajdziecie porady, zdjęcia, opisy i artykuły podróżnicze. Wyprawy na Wschód to nasza pasja i sposób na życie. Podróże to nasz lifesyle. W podróżach interesują nas ludzie, ich kultura i obyczaje. Na łamach bloga opisujemy nasze historie, rzeczy , które odkryliśmy i nas zafascynowały, ludzi, których spotkaliśmy podczas wyprawy, podróży. Podróżowanie po świecie nieraz zaskakuje i tym chcemy podzielić się z naszymi czytelnikami. Również przybliżyć im religie świata, kultury i dziwne obyczaje. Na blogu znajdziecie również praktyczne informacje dla osób wybierających się do Gruzji, Chorwacji, Czarnogóry, Bośni, Czy Tajlandii. Prezentujemy to wszystko w ciekawej formie artykułów podróżniczych, vlogów i filmów podróżniczych, czy fotografii podróżniczej. Mamy masę zdjęć i filmów, które znajdą się na naszym blogu. Obierz z nami kurs na prawą stronę mapy, Wschód jest super.
Kategoria:   Internet > Blogi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0