Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Nieruchomości Gdynia
ID linku 3718
Tytuł Nieruchomości Gdynia
Url http://www.ppn.net.pl
Opis Pomorska Platforma Nieruchomości - zawsze aktualna baza nieruchomości z Trójmiasta - mieszkania, domy, działki, biura oraz magazyny w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i w okolicach. PPN to grupa 14 trójmiejskich biur nieruchomości zatrudniająca blisko 80 najlepszych specjalistów od nieruchomości.

Pomorska Platforma Nieruchomości (PPN) to największa i ściśle ze sobą współpracująca grupa 15 trójmiejskich biur nieruchomości zatrudniająca blisko 80 specjalistów rynku nieruchomości, z czego blisko 1/3 to licencjonowani pośrednicy.
Kategoria Firmy wg branży > Nieruchomości
Słowa kluczowe PPN   nieruchomości trójmiasto   nieruchomości   Gdańsk   Gdynia   Sopot   trójmiasto   dom   mieszkanie   działka   sklep   obiekt   biuro   magazyn   sprzedaż   wynajem   agencja   biuro   wynajem   apartament   wycena   Hiszpania   Bułgaria
Data Sep 6, 2009
Imię kontaktowe Artur
Email wyślij email do Artur
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Nieruchomości
1. Wynajem magazynów
  Jeżeli chcesz wynająć dla siebie lub komuś swój magazyn, hale przemysłową i poszukujesz profesjonalnej pomocy w tym zakresie, to koniecznie już teraz odwiedź serwis internetowy Magazyny Polska. Jest to miejsce, w którym można ogłaszać i poszukiwać oferty związane z tego typu obiektami. Stanowi on idealne miejsce dla obu stron transakcji. Koniecznie już teraz odwiedź ten serwis i zobacz jego możliwości, ofertę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


2. Sprzedam działki rolne
  Na stronie oferta na działki - Joniec, Ojrzeń, Nowe Miasto pod Płońskiem. Sprzedam tanie działki rekreacyjne, działki budowlane, działki rolne oraz grunty i działki rolno budowlane. Zapraszamy - ziemia rolna, tanio działki przy lesie nad wodą okolice Jońca i Nowego Miasta woj. mazowieckie. Kliknij i skorzystaj z oferty na grunty budowlane - działka budowlana, rolna, rekreacyjna, rolno budowlana Płońsk.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


3. Nieruchomosci.mawen.pl
  Jeśli poszukują Państwo biura nieruchomości zajmującego się kompleksowo tą branżą, to bardzo dobrze trafiliście. Stawiamy przede wszystkim na jakość, zatrudniamy samych wyspecjalizowanych ludzi, posiadających odpowiednie licencje. Świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm, osób prywatnych. Oferujemy zarządzanie nieruchomościami, administrowanie, pomoc w wynajmach nieruchomości. Poza tym świadczymy szereg innych usług, pomocnych w procesach biznesowych. Wszelkie informacje znajdują się na stronie www.nieruchomosci.mawen.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


4. PCN sprzedaż nieruchomości gdańsk
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Pomorskie Centrum Nieruchomości. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Dzięki bogatemu doświadczeniu, uzyskanemu przez lata działalności, potrafi zaspokoić kompleksowo potrzeby klienta. Usługi Biura przeprowadzane są solidnie i szybko z zachowaniem pełnej poufności. To firma godna zaufania, przy pomocy której sprzedaż, kupisz, zamienisz nieruchomość, podpiszesz zgodną z prawem umowę najmu, dzierżawy gruntu i inne funkcjonujące w obrocie prawnym. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się więcej informacji o firmie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości


5. Comesc Consulting - Wycena Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątklowy, Wycena spółek i przedsiębiorstw
  Comes Consulting świadczy na najwyższym poziomie usług szacowania nieruchomości, na tym polu firma posiada międzynarodowe certyfikaty świadczące i potwierdzające, że nasze usługi spełniają wymogi formalne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawa i Standardy Zawodowe, które charakteryzują się estetyką i czytelnością a przede wszystkim starannością wykonania wymaganą dla tej specyfiki zawodu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0