Kategorie w katalogu

Aktualno¶ci 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i ro¶liny 326
Baseny ogrodowe, materace welurowe, hu¶tawki, trampoliny, koniki
ID linku 3835
Tytuł Baseny ogrodowe, materace welurowe, hu¶tawki, trampoliny, koniki
Url http://www.dmuchane.pl
Opis Importer artykułów dmuchanych takich jak baseny ogrodowe, akcesoria basenowe, materace welurowe, hu¶tawki, baseny dla dzieci, trampoliny, brodziki, pontony, baseny easy set, baseny dmuchane. Sklep zaprasza po basen ogrodowy, materac welurowy, trampolina, hu¶tawki.Zajmujemy się sprzedaż± basenów ogrodowych firmy INTEX od wielu lat. W swojej ofercie posiadamy tylko i wył±cznie produkty firmy INTEX. Z naszych usług skorzystało juz ponad 10 000 klientów.
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe basen   baseny ogrodowe   baseny dmuchane   basen intex   ponton   hu¶tawka   hu¶tawki ogrodowe   materac welurowy   pompki   trampoliny   zabawki   zabawki edukacyjne   smoby  
Data Sep 9, 2009
Imię kontaktowe Dorota Wyszyńska
Email wyślij email do Dorota Wyszyńska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. e-hurtkwiatow.pl
  Nasza hurtownia kwiatów posiada bardzo szerok± ofertę dostosowan± do potrzeb naszych klientów. Nadzorujemy import kwiatów z Holandii. Jako bezpo¶redni importer kwiatów oferujemy import gerbery i gipsówki. Oprócz ro¶lin ciętych posiadamy również bardzo bogat± ofertę takich rzeczy jak akcesoria dla florystów i dodatki dekoracyjne. Na naszych stronach możecie uzyskać wiele cennych informacji, a nasi konsultanci służ± zawsze pomoc±. Podczas wizyty w kwiaciarni nikt nie zastanawia się, sk±d wzięły się tam kwiaty. Każdy za to cieszy się ich ¶wieżo¶ci±, ciekaw± gam± kolorystyczn±, niezwykłym zapachem, a także oryginalnymi dodatkami florystycznymi. Kto, by pomy¶lał, że większo¶ć asortymentu została zamówiona przez Internet. Może czas poszerzyć horyzonty i bardziej zainteresować się otaczaj±cym ¶wiatem? Ciekawe, ile jeszcze zaskakuj±cych tajemnic będzie można odkryć. Droga, jak± musz± przej¶ć kwiaty i akcesoria dla florystów, zanim stan± się elementem zaopatrzenia kwiaciarni, często bywa długa i kręta, dlatego my staramy się, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Zapraszamy niezmiernie do zapoznania się z nasz± ofert±.
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Trawa syntetyczna - Epufloor
  Któż nie marzy o pięknej, zielonej i w dodatku przez cały rok zadbanej trawie w ogrodzie? To nie jest abstrakcja, całoroczna piękna trawa możliwa jest dzięki ofercie lidera w dystrybucji sztucznej trawy – firmie Epufloor.

Czym wła¶ciwie jest sztuczna trawa ogrodowa? To produkt przeznaczony nie tylko dla ogrodników, ale także dla posiadaczy tarasów, czy balkonów. Syntetyczna trawa może być wszechstronnie wykorzystywana.

Sztuczna trawa pasuje zarówno do małych, jak i dużych ogródków. Jest wci±ż zielona, nasycona, wysokojako¶ciowa, zatem będzie się pięknie prezentowała. Nie wymaga ona koszenia ani podlewania, dlatego jest tak bardzo polecana.

Sztuczna trawa jest idealnym rozwi±zaniem dla osób, które nie maj± czasu dbać o trawę żyw±. Jak już wspomniano wyżej, syntetyczna trawa może być także wykorzystywana jako dekoracja na balkonach, tarasach oraz podczas wystaw i eventów.
To ciekawy element ozdobny, który nada charakteru.

Sztuczna trawa Epufloor dostępna jest w różnych wersjach, zatem można wybrać j± zgodnie z potrzeb± co do jej długo¶ci, a także odcienia zieleni.
Zapraszamy do kontaktu z firm±, która jest dystrybutorem sztucznej trawy dla boisk, muraw, ogrodów i tym podobne.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. Projektowanie ogrodów Kraków - zielonaterapia.pl
  Chcecie mieć ogród, który będzie dawał Wam mnóstwo zdrowia? W takim razie nasze projektowanie ogrodów Kraków spełni Wasze oczekiwania. My znamy się na ogrodach, które projektujemy tak żeby dla osób chorych dawały jak najwięcej. Mamy w tym bardzo duże do¶wiadczenie, dlatego jeste¶my w stanie zaoferować Wam to, co najlepsze. Wybierzcie nas, a się sami przekonacie.
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Zieleń i od¶nieżanie
  Kompleksowa organizacja i konserwacja terenów zieleni - wizualizacja, projekty, wykonawstwo, nawadnianie automatyczne, wycinka drzew oraz od¶nieżanie zakładów firm, parkingów, dróg, placów, dachów itp. Prace wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi i nowoczesnego parku maszynowego. Jeste¶my firm± z bardzo dużym do¶wiadczeniem. Zapraszamy do współpracy !
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. Zakładanie ogrodów - urzadzamyzielen.pl
  W naszej firmie specjalizujemy się od wielu lat w realizowaniu profesjonalnych usług zwi±zanych z budowaniem i pielęgnowaniem ogrodów. Naszym klientom na terenie województwa mazowieckiego zapewniamy między innymi takie usługi, jak koszenie trawników, boisk sportowych oraz ł±k, przycinanie, formowanie drzew i krzewów, nawożenie i opryski trawników, drzew, krzewów oraz bylin, grabienie oraz porz±dkowanie, konserwowanie systemów nawadniania.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0