Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Torby reklamowe, opakowania foliowe.
ID linku 3852
Tytuł Torby reklamowe, opakowania foliowe.
Url http://www.tokarski.com.pl
Opis Tokarski sp.j., jeden z czołowych w kraju producentów opakowań foliowych. W ofercie między innymi: opakowania foliowe, worki foliowe, worki na śmieci, opakowania z folii, folia z nadrukiem, torby reklamowe, torby reklamowe z nadrukiem, opakowania produktów spożywczych, przemysłowych, higienicznych oraz wysokiej jakości nadruk fleksograficzny. Ugruntowaniem dążeń firmy o wiodącą pozycję na rynku było wdrożenie w latach 2001/2002 systemu ISO 9002, a potem uzyskanie certyfikatu ISO 9002. Dziś przedmiotem działalności firmy jest produkcja w szerokim zakresie opakowań folii PE i PP. Dewizą firmy jest szybka, fachowa i miła obsługa.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł lekki
Słowa kluczowe torby reklamowe   producent opakowań   opakowania foliowe   worki foliowe   worki na śmieci   opakowania z folii   folia z nadrukiem
Data Sep 11, 2009
Imię kontaktowe Adam
Email wyślij email do Adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł lekki
1. Faraone - drabina
  Szukasz profesjonalnego, bezpiecznego sprzętu przeznaczonego do prac na wysokościach? Dobrze trafiłeś. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji drabin oraz rusztowań aluminiowych, solidnych i trwałych, w pełni spełniających surowe kryteria bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


2. Oferujemy Państwu bogatą ofertę
  Poszukiwane najlepsze donice drewniane, wiadra drewniane czy też akcesoria do sauny? Szukacie wyjątkowej jakości balie, a może drewniana beczka to produkt potrzebny? Zapraszamy do sprawdzenia oferty przygotowanej przez nasz sklep bednarski, polecamy wyjątkowe bednarstwo, wyroby bednarskie, zobaczcie jak działają profesjonaliści w miejscu o nazwie Zakład Bednarski BeKa
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


3. ZPUH AM ''Antoni Mataśka''
  Pudła z kartonu muszą być wyjątkowo odporne o czym znakomicie wie ZPUH Antoni Mataśka. W ofercie znajdują się popularne wymiary pudeł kartonowych szytych lub klejonych, charakteryzujących się dużą odpornością na wilgoć. Klienci wchodząc na stronę będą mogli sprawdzić technologie produkowania opakowań, ich rodzaje, jak też złożyć zamówienie dzięki opublikowanemu formularzowi. Zamówienia można również składać na kartony wyposażone w specjalne nadruki wykonywane offsetowo lub w technice sitodruku. Kiedy więc szukasz nieźle wykonanych i nade wszystko wytrzymałych pudełek, zajrzyj na tę witrynę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


4. POLWENT płyty gumowe
  Prezentujemy POLWENT, czyli Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych. Nowoczesne oraz fachowe przedsiębiorstwo działa z powodzeniem na rynku już od 24 lat. POLWENT dokłada wszelkich starań, żeby w terminie i solidnie wykonać zlecenie. Co więcej przedsiębiorstwo cały czas udoskonala wykorzystywane technologie. Aktualnie pracuje na technologiach Seal-Jet i SML-700. POLWENT produkuje uszczelnienia techniczne, używane w hydraulice siłowej i pneumatyce, które mogą być wykorzystywane we wszystkich gałęziach przemysłu. Przedsiębiorstwo ceni jakość, stale udoskonala wykorzystywane technologie. Więcej informacji podano na witrynie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki


5. Torby reklamowe, opakowania foliowe.
  Tokarski sp.j., jeden z czołowych w kraju producentów opakowań foliowych. W ofercie między innymi: opakowania foliowe, worki foliowe, worki na śmieci, opakowania z folii, folia z nadrukiem, torby reklamowe, torby reklamowe z nadrukiem, opakowania produktów spożywczych, przemysłowych, higienicznych oraz wysokiej jakości nadruk fleksograficzny. Ugruntowaniem dążeń firmy o wiodącą pozycję na rynku było wdrożenie w latach 2001/2002 systemu ISO 9002, a potem uzyskanie certyfikatu ISO 9002. Dziś przedmiotem działalności firmy jest produkcja w szerokim zakresie opakowań folii PE i PP. Dewizą firmy jest szybka, fachowa i miła obsługa.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł lekki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0