Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
KRONN Odszkodowania Powypadkowe
ID linku 3879
Tytuł KRONN Odszkodowania Powypadkowe
Url http://www.kronn-odszkodowania.pl
Opis KRONN Wrocław - Biuro Dochodzenia Odszkodowań. Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach dochodzić należnych im odszkodowań, oraz uzyskać maksymalne zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy profesjonalną kadrę specjalistów. Proces dochodzenia stosownych świadczeń jest na każdym etapie postępowania poddany kontroli Radcy Prawnego pracownika naszej spółki. Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat, a nasze wynagrodzenie jest nam należne dopiero po uzyskaniu stosownego świadczenia. Kontakt z naszą firmą: tel 071 791 19 72, 691 730 660, odszkodowania@kronn.pl.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe odszkodowanie   odszkodowania   pzu odszkodowanie   wysokość odszkodowania   odszkodowania oc   odszkodowania komunikacyjne   odszkodowanie powypadkowe   odszkodowanie komunikacyjne   zadośćuczynienie   zadośćuczynienia   odszkodowań   wypadek przy pracy   kwota odsz
Data Sep 11, 2009
Imię kontaktowe Kuba
Email wyślij email do Kuba
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.20 (z 5)
Ilość ocen: 5 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. www.profit-ubezpieczenia.pl
  Mająca siedzibę w Łodzi multiagencja ubezpieczeniowo-finansowa PROFIT serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się fachowym doradztwem oraz sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. We współpracy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi proponujemy naszym Klientom pełen pakiet rozwiązań komunikacyjnych, mieszkaniowych, firmowych, życia i zdrowia, sportowych, turystycznych jak również oszczędnościowych. Gwarantujemy miłą i rzetelną obsługę oraz atrakcyjne ceny usług. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. MAUR ubezpieczenia majątkowe
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Maur Maciej i Urszula Wojciechowscy z Legnicy. Naszym Klientom oferujemy pełen wybór pakietów ubezpieczeniowych na życie, komunikacyjnych, rodzinnych, grupowych/indywidualnych, a także opiekę medyczną. Współpracujemy z cenionymi firmami ubezpieczeniowymi i posiadamy niezbędne licencje a oprócz tego oferujemy konkurencyjne ceny. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne, firmy, przedsiębiorstwa jak i pozostałe instytucje. Szczegóły naszej oferty oraz dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. OC i AC kalkulator - porównywarka ubezpieczeń
  Ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym, posiadającym jednakowy zakres, wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. OC może jednak znacznie różnić się ceną w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego. Nasz serwis ma na celu pomoc użytkownikom w ekspresowym określeniu najtańszego OC dla jego samochodu. Przedstawiamy kalkulator OC i AC, który po wypełnieniu przez użytkownika jednego, jasnego formularza zestawia wartości składek kilkunastu firm ubezpieczeniowych. Można wybrać i kupić tanie ubezpieczenie auta nie wychodząc z domu.
Ponadto zamieszczamy wiele informacji z rynku ubezpieczeń, newsy i aktualne promocje towarzystw.
Nasza porównywarka pozwala na analizę nie tylko ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, ale także emerytalnych, turystycznych i nieruchomości. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Compensa
  Nasza agencja ubezpieczeniowa dostarcza Państwu już od dawna ubezpieczenia tak byście mogli czuć się bezpieczni bez względu czy los będzie dla was łaskawy czy też nie. U nas można ubezpieczyć między innymi samochód, dom, mieszkanie i zdrowie. By dokładnie wiedzieć ile będzie kosztować konkretne ubezpieczenie wystarczy skorzystać z naszego kalkulatora który znajduje się na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. AC i OC porady
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu dotyczącego ubezpieczeń autocasco, assistance i OC. Znajdziesz tam porady dotyczące wyboru odpowiedniego ubezpieczenia, wskazówki jak zachować się w przypadku stłuczki, kradzieży, czy uszkodzenia samochodu (np. kto płaci za szkodę wyrządzoną przez dziurawą jezdnię). A ponadto newsy ubezpieczeniowe, historia ubezpieczeń w Polsce, proste objaśnienia trudnych kwestii z zakresu ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej i skutków szkód kradzieży i uszkodzenia samochodu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0