Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Avant-Pop Publishing
ID linku 3904
Tytuł Avant-Pop Publishing
Url http://www.avantpop.pl/
Opis Avant-Pop Publishing to agencja koncertowa i studio nagrań. Działalność studia to m.in. realizacja spotów radiowych, udźwiękawianie (także stron internetowych), komponowanie dla radia i TV, rekonstrukcja nagrań.

Firma Avant-Pop Publishing specjalizuje się w obsłudze koncertów i eventów. Ważnym elementem działalności Avant-Pop Publishing są również postprodukcja, cyfrowy montaż dźwięku, dubbing, nagrania lektorskie, restaurowanie nagrań, odszumianie. Miejscem działalności firmy jest Wrocław.
Kategoria Muzyka > Koncerty
Słowa kluczowe reklamy radiowe   spoty   montaż dźwięku   rejestracja   postprodukcja   studio muzyczne   studio nagrań   lektor   dubbing   synchro   muzyka   mastering   jingle   Wrocław   sample   loopy   syntezatory analogowe
Data Sep 11, 2009
Imię kontaktowe Marcin Sucharski
Email wyślij email do Marcin Sucharski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Muzyka > Koncerty
1. RADIO CHLEW ZESPÓŁ KABARETOWYwww
  Tu Radio Chlew. Mamy przyjemność oznajmić, że od 1 września 2009 roku działamy jako zespół kabaretowo-muzyczny. Wystawiamy rachunki, a na życzenie także faktury. Jeśli ktoś jest zainteresowany występem naszej grupy to zapraszamy do współpracy.
Możemy występować zarówno w domach kultury, jak i w klubach, na scenach różnorodnych imprez w pomieszczeniach zamkniętych i plenerowych. Program występu dostosowujemy do specyfiki danego koncertu.

Warunki finansowe i szczegóły techniczne zawsze są negocjowane indywidualnie.

Występ Radia Chlew to duża dawka znakomitego humoru oraz gwarancja dobrej zabawy.

W dorobku mamy niezliczoną ilość piosenek, konwersacji, programów znanych w całej Polsce, a także i na świecie.
Kategoria:   Muzyka > Koncerty


2. Festiwale filmowe
  Informator imprezowy oraz kulturalny, gdzie znajdziesz informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń w Polsce. Znajdziesz tu festiwale muzyczne i filmowe, koncerty, informacje na temat występów kabaretów i inne ciekawe wydarzenia z kraju. Jeśli jesteś imprezowiczem, to jest to strona właśnie dla ciebie, dzięki niej będziesz zawsze na bieżąco z tym co aktualnie dzieje się bliskie ciebie.
Kategoria:   Muzyka > Koncerty


3. Technika estradowa, telebim, scena - łódź, łódzkie
  Firma nagłośnieniowa- nagłośnienie, oświetlenie estradowe, technika estradowa, telebim mobilny LED, scena, konstrukcje aluminiowe - realizacja i wynajem.
Zajmujemy się profesjonalną obsługą nagłośnieniową i oświetleniową małych i średnich koncertów, plenerów, wszelkich imprez okolicznościowych, konferencji, kongresów, szkoleń firmowych, wykładów...Scena z zadaszeniem, konstrukcje aluminiowe trisystem (stoiska targowe), telebimy ledowe, możliwość wypożyczenia sprzętu bez obsługi. Posiadamy nagłośnienie i oświetlenie tylko sprawdzonych i uznanych firm na rynku muzycznym oraz doświadczoną i wyselekcjonowaną kadrę. Działamy głównie w centralnej Polsce - woj. łódzkie ( Łódź ) i mazowieckie ( Warszawa ).
Kategoria:   Muzyka > Koncerty


4. Festiwal Rain
  Rock, Alternatywa, Indie, Nu-metal. Cykliczny festiwal RAIN to coś więcej niż seria koncertów. Na naszych imprezach zawsze dzieje się wiele- konkursy, filmy krótkometrażowe i inne. Sprawdź kiedy najbliższa edycja na stronie festiwalowej. Impreza organizowana przez Fundację Synkopa wspierająca muzyków amatorów. Chcesz u nas zagrać ? Napisz
Kategoria:   Muzyka > Koncerty


5. Wynajem sceny
  Nasza biznes zajmuje się organizacją imprez masowych, od momentu samego początku, mało co aż do samego końca, zapewniając pod ręką tym kompleksową obsługę, a usługę, spośród której wskazane jest skorzystać. Oferujemy nie ale wręcz catering, dodatkowo posesja sceny, na której mogą odbywać się różnego rodzaju występy, azaliż prezentację, albo nawet szkolenia. Z naszych usług skorzystało aktualnie wielu zadowolonych klientów, i liczba ich systematycznie spośród dnia na dwadzieścia cztery godziny wzrasta, co na odwrót świadczy o potencjalne usług w tej branży, który nasza marka prezentuje. Wykorzystaj najlepszą w tej chwili opcję, ze wszystkich możliwych, do tego w niezmiernie atrakcyjnej cenie, i gwarancji jaka zostanie ci udzielona. Pamiętaj żeby postawić na wieloletnie test w dziedzinie, na której nasza biznes zna się najlepiej, na chyba uda się porozumieć się wszystkie indywidualne szczegóły, gdyż tak tylko funkcjonujemy. Innowacyjne tryb aż do każdego klienta bądź firmy, która z naszej oferty korzysta, stawia nas w dobrej pozycji wyjściowej, wśród takich samych podmiotów jak nasz, na chyba należałoby zaznajomić się spośród ofertą, która jest systematycznie rozwijana.
Kategoria:   Muzyka > Koncerty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0