Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Bydgoszcz Szkolenia BHP
ID linku 3919
Tytuł Bydgoszcz Szkolenia BHP
Url http://www.zdkando.pl
Opis Zewnętrzny dział kadr ANDO świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obsługa kadrowo-płacowa, outsourcing, rekrutacja i selekcja pracowników. Instruktaże z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych pracowników oraz szkolenia okresowe dla wszystkich rodzajów stanowisk pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe kadry   płace   szkolenia bhp   bydgoszcz   ando   kursy bhp   out
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Szkolenia olsztyn
  Czy wiesz, że Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to niezwykle ważny aspekt, jaki musi zostać przeprowadzony i przestrzegany w każdym przedsiębiorstwie? W tej dziedzinie powinieneś postawić na profesjonalne i fachowe szkolenia przeprowadzane przez zewnętrzne firmy, które zajmą się samą istotą szkolenia, jak i wprowadzaniem przepisów w życie. Dlatego bardzo dobrym posunięciem z Twej strony będzie postawienie na pomoc oferowaną przez firmę Finer.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Impreza firmowa pod Warszawą
  Chcesz zorganizować imprezę firmową pod Warszawą? Zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy konferencje w stylu Country, Integrację w Forcie Grilowym, czy Walkę o władzę w Grodzie Wikingów. A to jedynie część atrakcji które możemy zaproponować Twoim pracownikom. Nasze centrum znajduje się w malowniczym lesie nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego tylko 30 km od Warszawy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Zakład Doskonalenia Zawodowego lutownice łódź
  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest nieustanne doskonalenie umiejętności, dlatego też stworzyliśmy Zakład Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Łodzi. działamy jako największa i jednocześnie najstarsza placówka oświatowa na terenie województwa łódzkiego. Troszczymy się o najlepszą jakość usług edukacyjnych, czego dowodem jest otrzymanie Certyfikatu Jakości ISO 9001. Mamy własną bazę dydaktyczną i gwarantujemy kształcenie w systemie kursowym oraz szkolnym. Pozostajemy pewni, że nie pożałują Państwo decyzji o skorzystaniu z naszych usług. Dokładne wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Terapia poznań
  Coaching życia Wojciech Gorzelanny zapewnia profesjonalny coaching oraz pomoc w rozwoju osobistym. Wartości, które kultywuje w pracy to: wsparcie, zaangażowanie, partnerstwo, zaufanie, autentyczność, efektywność osobista. Sesje indywidualne i grupowe to możliwość zdobycia umiejętności, które ułatwią pokonanie problemów. W skład zajęć wchodzą: redukcja stresu, sztuka relaksu, praca z ciałem i umysłem, techniki uczenia się.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Carstart.pl
  Firma nosząca nazwę Car Start zajmuje się organizacją zajęć teoretycznych oraz kursów praktycznych przygotowujących do egzaminów państwowych na prawo jazdy kategorii B. W ofercie można znaleźć zarówno szkolenia standardowe, jak również ekspresowe dla osób, którym zależy na szybkim uzyskaniu dokumentu uprawiającego do kierowania pojazdem osobowym. Szkoła umożliwia również wykupienie dodatkowych godzin doszkalających.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0