Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Przychodnia
ID linku 3944
Tytuł Przychodnia
Url http://www.polski-lekarz.co.uk
Opis Polska przychodnia na terenie Wielkiej Brytanii świadczy usługi w zakresie badań usg, poradni psychologicznej, masażach leczniczych oraz wielu innych specjalizacjach. Naszym pacjentom umożliwiamy rejestrację on line. Na naszej stronie internetowej możecie również Państwo zapoznać się ze szczegółowym opisem specjalizacji lekarskich.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe lekarz   przychodnia   specjalista   klinika   polski   anglia   wielka   brytania
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Sklep rehabilitacyjny, Reh Activ
  Jesteśmy firmą prowadzącą działalność już od 2002r w Warszawie. Zajmujemy się głównie detaliczną sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu medycznego i artykułów ortopedycznych. Dodatkowo w asortymencie posiadamy artykuły pomocnicze dla osób z przeróżnymi schorzeniami. Jesteśmy w stanie również zrealizować różne specjalne zamówienia na życzenia klientów. Posiadamy podpisaną umowę z NFZ co pozwala na dodatkową refundację sprzedawanych przez Nas środków. Reh Activ ul. Jagiellońska 34 03-719 Warszawa.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Rehabilitacja NAVITA
  Wiesz, że dzięki NAVITA Rehabilitacja, możesz skorzystać z delfinoterapii? Jest ona organizowana w delfinarium NEMO w Mińsku. Zazwyczaj jest łączona z turnusem rehabilitacyjnym. Każda taka terapia jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb dziecka. Delfinoterapia jest zalecana dla wszystkich dzieci z zaburzeniami zdrowotnymi, m.in.: zaburzeniami neurologicznymi, autyzmem wczesnodziecięcym, czy z zespołem Downa. Program delifonterapii obejmuje 10 sesji z delfinem. To wystarczający czas, aby zobaczyć efekty.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Obuwie medyczne,obuwie zdrowotne
  Jesteśmy producentem obuwia medycznego i zdrowotnego. W naszej ofercie znajdą państwo również buty zawodowe oraz profilaktyczne i drewniaki. Aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów, posiadamy również różnorodną gamę wzorów obuwia, którą ciągle poszerzamy.
Produkujemy buty zdrowotne, zawodowe, oraz profilaktyczne i drewniaki. Ciągle poszerzamy naszą ofertę obuwia zdrowotnego, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów.
Prowadzimy współpracę z placówkami służby zdrowia, ośrodkami opiekuńczymi, domami pomocy społecznej, uzdrowiskami, instytutami, zakładami farmaceutycznymi, hotelami i pensjonatami, zakładami gastronomicznymi, zakładami przetwórstwa spożywczego, owocowo-warzywnego i mięsnego.
Z naszych wyrobów korzystają również zakłady przemysłu lekkiego, elektronicznego, zakłady energetyczne, a także kopalnie węgla.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. PROTMED proteza stopy
  Znajdująca się w Szczecinie firma Protmed od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznych protez kończyn górnych i dolnych. Swoim Klientom oferuje też dużą gamę artykułów rehabilitacyjnych czy też ortopedycznych. We współpracy z wykwalifikowanymi ortopedami oraz protetykami, pomaga ona wykonać protezy w pełni przystosowane do ich właściciela. Służą oni również rzetelnym doradztwem przy wyborze odpowiedniego modelu. Dzięki wykorzystaniu do nich najwyższej klasy materiałów, są to trwałe wyroby najlepszej klasy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie dostaną Państwo szczegóły oferty przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Kolonoskopia - iMed24.pl Kraków
  iMed24 jest centrum medycznym prowadzącym swoją działalność od 2012 roku. Centrum cechuje się wysokim profesjonalizmem, współpracą opartą na zaufaniu oraz zrozumieniu, jak też innowacyjnością rozwiązań. Nowoczesne centrum zapewnia przestrzenne i wygodne poczekalnie, kącik dla matek z dziećmi, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz łatwy i szybki dostęp do specjalistów dla dorosłych, dzieci oraz firm.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0