Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
ID linku 3954
Tytuł Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
Url http://www.marekfeliks.pl
Opis Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. Na zlecenie podejmiemy się poprowadzic prawie każdą sprawę. Serwis prawa ma szeroka ofertę w tym zakresie.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Wzór   pismo   umowa   wniosek   pozew   do sądu   porada   prawo   doradztwo   odszkodowanie
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. ZNANYPRAWNIK -porady prawne
  Kancelaria Notarialna Baran Marta, Kamusińska Maria na polskim rynku istnieje już od wielu lat i z każdym rokiem swojej działalności poszerza grono zadowolonych klientów, którzy stale do nas powracają i polecają naszą kancelarię innym. Świadczymy kompleksowe usługi notarialne na terenie Oświęcimia. Charakteryzuje nas bardzo indywidualne podejście do każdego klienta oraz fachowe i profesjonalne doradztwo. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość prawa stawiają naszą firmę na pozycji lidera wśród oświęcimskich kancelarii notarialnych. Nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi, podmiotami gospodarczymi oraz administracją publiczną. Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta odwiedzającego naszą kancelarię. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. MARIUSZ WYSOCKI kancelaria prawna Wrocław
  Kancelaria Adwokacka Mariusz Wysocki prowadzi obsługę prawną firm i podmiotów prywatnych od 2004 roku. Prowadzimy indywidualne konsultacje prawne dodatkowo reprezentujemy klientów przed sądami, urzędami i instytucjami. Wystosowujemy pozwy, pisma procesowe, ponadto przygotowujemy opinie oraz projekty umów. Prowadzimy sprawy z prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego i cywilnego. Prowadzimy bieżącą obsługę prawną oraz windykację należności pieniężnych. Prowadzimy postępowania w sprawach dotyczących osób nieletnich. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Więcej o naszej kancelarii znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. http://www.notariusz-kielce.eu/
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom klientów KANCELARIA NOTARIALNA Anny Poniedziałek oferuje możliwość dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii do indywidualnych potrzeb klientów po uprzednim zarezerwowaniu terminu, w tym również w dni wolne od pracy. Wszelkie porady prawne związane z czynnościami notarialnymi są udzielane naszym klientom bezpłatnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Rozwód Gdańsk
  Każda sprawa o rozwód to niezwykle stresujące dla Stron wydarzenie. Nasza Kancelaria pomaga w profesjonalnej obsłudze klientów w sprawach o rozwód z winą oraz o rozwód bez orzekania winy stron. Zajmujemy się również sprawami z zakresu opieki nad dziećmi oraz alimentami.
Nasza Kancelaria ma swoją siedzibę w Gdańsku. Posiadamy również oddział w Elblągu.
Prowadzimy sprawy przed sądem Okręgowym w Gdańsku oraz Sądem Okręgowym w Elblągu.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
  Kancelarię adwokacką prowadzę już od 12 lat, zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej w zakresie osób fizycznych i przedmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych jak i sprawach pozasądowych. Jestem uprawniona do występowania przed Trybunałami, Sądami oraz organami administracji rządowej, jak i również innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. Obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym udzielanie pisemnych porad, udział w negocjacjach, obsługę spraw pracowniczych i wiele innych. Zapraszam do kontaktu lub na stronę internetową
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0