Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
ID linku 3954
Tytuł Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
Url http://www.marekfeliks.pl
Opis Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. Na zlecenie podejmiemy się poprowadzic prawie każdą sprawę. Serwis prawa ma szeroka ofertę w tym zakresie.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Wzór   pismo   umowa   wniosek   pozew   do sądu   porada   prawo   doradztwo   odszkodowanie
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. PRZEMYSŁAW BUJNIAK Radca Prawny Jaworzno
  Rozległa wiedza, duże doświadczenie, a także pełen profesjonalizm to nasze zasadnicze atuty. Kancelaria Adwokacka. Adwokat Przemysław Bujak specjalizuje się we wszystkich gałęziach prawa (prawie finansowym, prawie rodzinnym, prawie karnym, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie handlowym i prawie administracyjnym), możemy zatem podjąć się każdego wyzwania. W szczególności zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie zaznajamiając się z jego sprawą, gromadząc potrzebne dokumenty i proponując mu najlepsze dla niego rozwiązanie. Nasze starania doceniło już znaczne, wciąż powiększające się, grono klientów. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy i instytucje, jak i klientów indywidualnych. Z naszą kompletną ofertą można zaznajomić się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. PATRYCJA GRENDA radca prawny poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Grenda mieści się w Poznaniu. Naszym celem jest służyć klientom, dostarczając porady prawne i wskazówki dopasowane do indywidualnych, jednostkowych potrzeb klienta. Wyznaczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o wysoki poziom naszej pracy, szybkość działania, partnerskie relacje współpracy i wspieranie klienta w formie stałej obsługi. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii oraz analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych - tzw. zastępstwo procesowe. Pełna propozycja umieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. IZABELA PRYKIEL-GÓRECKA
  Prezentujemy Państwu Kancelarię Notarialną Izabela Prykiel-Górecka z siedzibą w Warszawie. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, jakim strony są obowiązane bądź chcą nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Czynności notarialne są realizowane w kancelarii notarialnej, jeśli jednak przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności czynności notarialne są dokonywane poza kancelarią notarialną. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Kancelaria Prawna Poznań
  Kancelaria mieści się w centrum Poznania, przy ulicy Zamkowej 3/5. Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw, w tym spółek handlowych we wszystkich sprawach prawnych na jakie napotykają w wykonywanej przez nich działalności na terenie całej Polski. Na przykład kancelaria specjalizuje się i prowadzi sprawy z zakresu: prawa gospodarczego, (w tym spraw dotyczących spółek handlowych), prawa administracyjnego w tym obsługa deweloperów, całościowego prawa cywilnego (np. umowy, roboty budowlane, odszkodowania), prawa przewozowego i celnego, prawa karnego (np. roszczenia wobec członków zarządu) a także prawa podatkowego, ochrony znaków towarowych i patentów, wekslowego i czekowego. Prawnicy kancelarii z najwyższą troską reprezentują Klienta w sądach, przed prokuraturami i przed pozostałymi organami administracji. Kancelaria doradza, negocjuje i skutecznie doprowadza do zawarcia korzystnych dla Klientów ugód w sytuacjach spornych. Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi windykacje przedsądowe, sądowe i komornicze.Przgotowujemy dokumenty i procedury w bieżącej działalności Klienta, np. kontrakty z partnerami biznesowymi Klienta, regulaminy pracy i regulaminy promocji, itp. Kancelaria reprezentuje także klientów indywidualncyh w ich sprawach życowych m.in. w tematyce prawa spadkowego, administracyjnego i podatkowego. Kancelaria z dużą skutecznością odzyskuje pieniądze od dłużników swoich Klientów oraz prowadzi procesy o odszkodowania. Bronimy Klientów od zarzutów przestępstw.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Szanser - Kraków
  Kancelaria Prawna SZANSER jest uznaną i powszechnie szanowaną marką na rynku usług prawniczych w Krakowie. Kancelaria doradza oraz świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych oraz osób fizycznych w zakresie prawa administracyjnego, gospodarczego i spółek handlowych, prawa cywilnego, … zapewniając zawsze wysoki poziom opieki prawnej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0