Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6354
Dom 3438
Firmy wg branży 8594
Internet 4312
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 953
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 873
Społeczenstwo 501
Sport 591
Turystyka 1928
Zdrowie i uroda 3138
Zwierzęta i rośliny 325
Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
ID linku 3954
Tytuł Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
Url http://www.marekfeliks.pl
Opis Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. Na zlecenie podejmiemy się poprowadzic prawie każdą sprawę. Serwis prawa ma szeroka ofertę w tym zakresie.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Wzór   pismo   umowa   wniosek   pozew   do sądu   porada   prawo   doradztwo   odszkodowanie
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. MAGDALENA BARCIKOWSKA kancelaria adwokacka Gdynia
  Kancelaria Adwokacka Magdaleny Barcikowskiej specjalizuje się w prawie pracy, administracyjnym, karnym rodzinnym, spadkowym, opiekuńczym oraz gospodarczym. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne jak również podmioty gospodarcze. Siedziba główna kancelarii znajduje się w Gdyni a jej filia w Sztumie. Oferuje ona fachową obsługę w języku polskim, włoskim lub angielskim. Kancelaria ma wymagane ubezpieczenie OC w zakresie świadczonych usług i ściśle przestrzega kodeksu etyki adwokackiej. Szczegóły oferty bądź niezbędne dane teleadresowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Kancelaria Notarialna Warszawa
  W Warszawie działa kancelaria notarialna prowadzona przez Pana Mirosława Więcha, osobę kompetentną i zaufaną. Ta Warszawska kancelaria notarialna bez wątpienia jest godna zaufania a sprawy które do niej trafiają są rozwiązywane na równym poziomie zaangażowania. Do kancelarii notarialnej powinien udać się każdy kto potrzebuje pomocy w sporządzeniu dokumentów dziedziczenia bądź kupna domu lub działki, kancelaria notarialna z Warszawy zajmie się tym idealnie pamiętając o jak najlepszym podejściu do klienta i jego spraw.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Adwokat Częstochowa
  Każdy klient indywidualny, czy też właściciel firmy, który potrzebuje fachowej i profesjonalnej pomocy prawnej może mieć pewność, że uzyska ją w Kancelarii Adwokackiej Państwa Kowalskich. Na taką pomoc może liczyć każdy, bez względu na to, z jakim problemem się boryka, albowiem oferta jest tutaj bardzo różnorodna i wszechstronna. Każdy z nas ma szansę poradzić sobie w sposób profesjonalny z problemem natury prawnej, w zakresie prawa rodzinnego, gospodarczego, handlowego, czy też karnego. Świadczona pomoc opiera się na wielkiej wiedzy, fachowości a co za tym idzie przez wieloletnią działalność także na doświadczeniu.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Sprzedamdlug.pl - skuteczna Windykacja Śląsk
  Firma Windykacyjna WMF świadczy usługi windykacyjne na terenie całego kraju w szczególności zajmujemy się windykacją przeterminowanych faktur, pożyczek, i innych wierzytelności wynikających z obrotu gospodarczego.
.
Prowadzimy również monitoring płatności a także sporządzamy raporty o dłużnikach.
Jeśli chcesz sprzedać dług nie zwlekaj skontaktuj się z nami.

Nasze działania obejmują bez zaliczkowo każdy region kraju i wszystkie etapy windykacji:

- windykacja pozasądowa (przedsądowa),
- windykacja sądowa i komornicza,
- windykacja długów po bezskutecznej egzekucji komorniczej,
- windykacja roszczeń przedawnionych.

Możesz również sprzedać swój dług wejdź na stronę sprzedamdlug.pl.

Zero Tolerancji dla Dłużników.
Kategoria:   Aktualności > Prawo
Biznes i ekonomia > Usługi
Firmy wg branży > Ubezpieczenia


5. Notariusz Iwona Gomułkiewicz-Krzywulicz
  Jeśli poszukujecie Państwo notariusza skrupulatnie wykonującego czynności, posiadającego Kancelarię Notarialną we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do Kancelarii Notarialnej Notariusza Iwony Gomułkiewicz - Krzywulicz. To notariusz posiadająca doświadczenie w wykonywanym zawodzie, sumienna oraz rzetelnie sporządzająca wszelakie akty notarialne. W tej Kancelarii Notarialnej dokonacie Państwo każdej czynności, dla jakiej prawo przewidziało formę aktu notarialnego bądźtakże dla której Państwo chcecie nadać tą szczególną formę. Należy podkreślić, żeprezentowana Kancelaria udziela porad prawnych nieodpłatnie, a jej usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0