Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
ID linku 3954
Tytuł Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
Url http://www.marekfeliks.pl
Opis Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. Na zlecenie podejmiemy się poprowadzic prawie każdą sprawę. Serwis prawa ma szeroka ofertę w tym zakresie.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Wzór   pismo   umowa   wniosek   pozew   do sądu   porada   prawo   doradztwo   odszkodowanie
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. http://www.notariusz-kielce.eu/
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom klientów KANCELARIA NOTARIALNA Anny Poniedziałek oferuje możliwość dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii do indywidualnych potrzeb klientów po uprzednim zarezerwowaniu terminu, w tym również w dni wolne od pracy. Wszelkie porady prawne związane z czynnościami notarialnymi są udzielane naszym klientom bezpłatnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Adwokat Katowice opinie - sprawdzony-adwokat.pl
  Adwokat Gliwice ranking na naszej stronie możecie szukać opinii o adwokatach z różnych miejsc w kraju. Stworzyliśmy wygodna, przejrzystą stronę, na której znajdziecie sprawdzone opinie o adwokatach, które pochodzić będą od osób, które z danymi prawnikami rzeczywiście współpracowały. Ranking to szansa na to, by szukać prawnika, który z daną sprawą sobie poradzi i zagwarantuje dobrą pomoc.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. MAGDALENA BARCIKOWSKA kancelaria adwokacka Gdynia
  Kancelaria Adwokacka Magdaleny Barcikowskiej specjalizuje się w prawie pracy, administracyjnym, karnym rodzinnym, spadkowym, opiekuńczym oraz gospodarczym. Klientami firmy są zarówno osoby fizyczne jak również podmioty gospodarcze. Siedziba główna kancelarii znajduje się w Gdyni a jej filia w Sztumie. Oferuje ona fachową obsługę w języku polskim, włoskim lub angielskim. Kancelaria ma wymagane ubezpieczenie OC w zakresie świadczonych usług i ściśle przestrzega kodeksu etyki adwokackiej. Szczegóły oferty bądź niezbędne dane teleadresowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Firma windykacyjna Wektor Inkaso Biuro Prawne
  Powierzając odzyskanie długu naszej firmie naprawdę go odzyskasz. Windykacją należności zajmujemy się od kilkunastu lat. Firma Windykacyjna Wektor Inkaso - Biuro Prawne świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi windykacyjne na terenie całej Polski, oraz U.E.Skuteczność windykacji w wielu przypadkach uzależniona jest przede wszystkim od szybkiego zlecenia długu do windykacji. Zbyt długie zwlekanie wierzyciela z przekazaniem sprawy do windykacji licząc, że dłużnik może w końcu spłaci zobowiązanie, to prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy maleje z każdym tygodniem,a nieraz i dniem. Z naszego doświadczenia,oraz statystyk jednoznacznie wynika, że dług odzyskują ci wierzyciele,którzy zlecą windykację jak najszybciej po dniu wymagalności .Nie wolno zapominać, że dłużnik może mieć innych wierzycieli,którzy również chcą odzyskać swoje pieniądze,więc wskazane jest szybkie podjęcie decyzji o zleceniu windykacji.Proszę pamiętać,że im dłuższy okres czasu upłynie od dnia powstania długu,tym windykacja Państwa należności będzie utrudniona,co może ponieść za sobą dodatkowe koszty. www.kancelariawektor.pl
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. PATRYCJA GRENDA radca prawny poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Grenda mieści się w Poznaniu. Naszym celem jest służyć klientom, dostarczając porady prawne i wskazówki dopasowane do indywidualnych, jednostkowych potrzeb klienta. Wyznaczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o wysoki poziom naszej pracy, szybkość działania, partnerskie relacje współpracy i wspieranie klienta w formie stałej obsługi. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii oraz analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych - tzw. zastępstwo procesowe. Pełna propozycja umieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0