Kategorie w katalogu

Aktualności 653
Biznes i ekonomia 6055
Dom 3308
Firmy wg branży 8267
Internet 4108
Komputery 744
Kultura i sztuka 565
Motoryzacja 900
Muzyka 332
Nauka 785
Rozrywka 845
Społeczenstwo 480
Sport 577
Turystyka 1889
Zdrowie i uroda 2942
Zwierzęta i rośliny 316
Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
ID linku 3954
Tytuł Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
Url http://www.marekfeliks.pl
Opis Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. Na zlecenie podejmiemy się poprowadzic prawie każdą sprawę. Serwis prawa ma szeroka ofertę w tym zakresie.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Wzór   pismo   umowa   wniosek   pozew   do sądu   porada   prawo   doradztwo   odszkodowanie
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. likwidacja spółek
  Kancelaria Prawna skupia specjalistów z wielu dziedzin prawa. Nasi prawnicy oprócz wybitnego wykształcenia posiadają również bogatą praktykę, dzięki temu pomogli już wielu Mandantom w ochronie ich praw. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych podmiotów, osób fizycznych, przedsiębiorców i innych osób prawnych.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Rozwód Gdańsk
  Każda sprawa o rozwód to niezwykle stresujące dla Stron wydarzenie. Nasza Kancelaria pomaga w profesjonalnej obsłudze klientów w sprawach o rozwód z winą oraz o rozwód bez orzekania winy stron. Zajmujemy się również sprawami z zakresu opieki nad dziećmi oraz alimentami.
Nasza Kancelaria ma swoją siedzibę w Gdańsku. Posiadamy również oddział w Elblągu.
Prowadzimy sprawy przed sądem Okręgowym w Gdańsku oraz Sądem Okręgowym w Elblągu.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. TARKOWSKI & TARKOWSKI notariusz we wrocławiu
  Od 1993 roku funkcjonuje we Wrocławiu Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski. Na kanwie właściwych rozporządzeń i ustaw notariusz zajmuje się przygotowywaniem projektów weksli i czeków, aktami zaświadczenia dziedziczenia oraz doręczaniem oznajmień rozmaitego typu. Na prośbę interesanta przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i inne dokumenty. Notariusz zajmuje się spełnianiem czynności, jakim strony potrzebują albo muszą nadać formę prawną. Sporządzany jest wtedy stosowny dokument urzędowy. Może to być projekt aktu lub oświadczenia, umowa o rozdzielności majątkowej w małżeństwie, akt notarialny oraz inne. Dowiedz się więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. LEX Polski Serwer Prawa - kodeks cywilny, kodeks karny, ustawy
  Polski Serwer Prawa zawiera informacje z zakresu: ustawy, rozporządzenia, nowelizacje ustaw, kodeksy cywilny, karny, pracy i in.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK kancelaria prawna Gdańsk
  W Gdańsku mieści się siedziba Kancelarii Radcy Prawnego Andrzej Kołodziejczyk. Firma specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa - prawie cywilnym, gospodarczym, rodzinnymjak również prawie pracy. Jej odbiorcami są Klienci indywidualni, przedsiębiorcy czy też osoby nie prowadzące działalności gospodarczej. Kancelaria zapewnia reprezentowanie Klienta przed właściwymi organami bądź sądami, doradztwo a w razie konieczności współpracuje ze specjalistami z innych branż. Szczegóły oferty, dane kontaktowe oraz inne ważne informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej kancelarii.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0