Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
ID linku 3954
Tytuł Wzór, pismo, umowa, wniosek, pozew, do sądu, o zapłatę, odszkodowanie
Url http://www.marekfeliks.pl
Opis Znajdziesz tutaj wzory pism procesowych wraz z komentarzem z zakresu prawa rodzinnego, pracy, cywilnego i gospodarczego. Materiały te pozwolą Ci poznać pewien zakres prawa i samodzielnie sporządzić poszczególne pisma. Na zlecenie podejmiemy się poprowadzic prawie każdą sprawę. Serwis prawa ma szeroka ofertę w tym zakresie.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Wzór   pismo   umowa   wniosek   pozew   do sądu   porada   prawo   doradztwo   odszkodowanie
Data Sep 13, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. ŁUKASZ DRASZCZYK pomoc prawna
  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk mieści się w Tarnowskich Górach, funkcjonuje na terenie całego kraju, najwięcej jednak klientów korporacyjnych i indywidualnych ma na obszarze Śląska, Zagłębia i Warszawy. Celem kancelarii jest zagwarantowanie jak najszerszego dostępu do porady prawnej na najwyższym poziomie. W aspekcie prawa mają rozległą wiedzę, o opanowaniu pełnego zakresu legislacyjnego świadczy oczywiście zdany egzamin radcowski Łukasza Draszczyka, jednak sam interesuje się szczególnie prawem gospodarczym i handlowym, prawem własności intelektualnej, prawem nowych technologii, prawem autorskim, prawem nieruchomości, prawem zamówień publicznych. Kancelaria świadczy usługi dla biznesmenów w sprawach powiązanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą jak też dla osób fizycznych, w sprawach niezwiązanych z działalnością gospodarcza bądź zarobkową. Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk zaprasza do kontaktu telefonicznego i mailowego, szczegóły na stronie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. JACEK MOTYKA Adwokat szczecin
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej w Szczecinie. Firma prowadzona jest przez adwokata Jacka Motykę - prawnika z dużym doświadczeniem zawodowym. W ramach świadczonych usług kancelaria oferuje obsługę z zakresu prawa karnego i wykroczeń, rodzinnego oraz opiekuńczego a także cywilnego oraz gospodarczego. Można jej zlecić reprezentowanie przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, prowadzenie spraw rozwodowych, separacyjnych bądź spadkowych, postępowanie odszkodowawcze, egzekucyjne, tworzenie i obsługę podmiotów gospodarczych oraz wiele innych czynności. Zapraszamy na stronę.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. KANCELARIA WYLĄG obsługa prawna tarnowskie góry
  Misją Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych „Wyląg” Spółka Partnerska jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej. Kancelaria ma swoją siedzibę w Tarnowskich Górach, ale wychodząc naprzeciw potrzebom klientów otworzyła także oddział w Pszczynie. Swoją ofertę kancelaria kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw - spółek kapitałowych oraz osobowych, organizacji budżetowych, banków, a również do mniejszych podmiotów gospodarczych prowadzonych w różnego typu formach prawnych. Kancelaria każdego klienta traktuje indywidualnie oraz z dużym zaangażowaniem. Dodatkowo kancelaria udziela porad on-line. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. PROCHOWNIK Adwokat rozwód Szczecin
  Kancelaria Prawnicza Radcy Prawnego Joanny Prochownik swoją siedzibę ma w Szczecinie. Świadczy usługi prawne z następujących dziedzin: prawa spadkowego, rodzinnego, upadłościowego oraz naprawczego, gospodarczego i handlowego, cywilnego, administracyjnego, pracy i karnego. Zajmuje się windykacją bądź postępowaniem egzekucyjnym, sporządzaniem umów, pism, pozwów, wniosków oraz opinii jak również reprezentuje Klienta przed organami administracji publicznej oraz ścigania. Ponadto udzielamy porad prawnych i konsultacji. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Kancelaria Prawna Poznań
  Kancelaria mieści się w centrum Poznania, przy ulicy Zamkowej 3/5. Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw, w tym spółek handlowych we wszystkich sprawach prawnych na jakie napotykają w wykonywanej przez nich działalności na terenie całej Polski. Na przykład kancelaria specjalizuje się i prowadzi sprawy z zakresu: prawa gospodarczego, (w tym spraw dotyczących spółek handlowych), prawa administracyjnego w tym obsługa deweloperów, całościowego prawa cywilnego (np. umowy, roboty budowlane, odszkodowania), prawa przewozowego i celnego, prawa karnego (np. roszczenia wobec członków zarządu) a także prawa podatkowego, ochrony znaków towarowych i patentów, wekslowego i czekowego. Prawnicy kancelarii z najwyższą troską reprezentują Klienta w sądach, przed prokuraturami i przed pozostałymi organami administracji. Kancelaria doradza, negocjuje i skutecznie doprowadza do zawarcia korzystnych dla Klientów ugód w sytuacjach spornych. Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi windykacje przedsądowe, sądowe i komornicze.Przgotowujemy dokumenty i procedury w bieżącej działalności Klienta, np. kontrakty z partnerami biznesowymi Klienta, regulaminy pracy i regulaminy promocji, itp. Kancelaria reprezentuje także klientów indywidualncyh w ich sprawach życowych m.in. w tematyce prawa spadkowego, administracyjnego i podatkowego. Kancelaria z dużą skutecznością odzyskuje pieniądze od dłużników swoich Klientów oraz prowadzi procesy o odszkodowania. Bronimy Klientów od zarzutów przestępstw.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0