Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Centrum Sportów Wodnych H2O
ID linku 3964
Tytuł Centrum Sportów Wodnych H2O
Url http://www.h2o-sportywodne.pl
Opis Kursy żeglarskie organizowane na Jeziorze Paprocany w Tychach (20 km od Katowic). Szkolenie przygotowuje do egzaminu na patent żeglarza jachtowego. Obejmuje 6 wykładów teoretycznych i zajęcia na wodzie. Miła atmosfera, dużo czasu na zajęcia na wodzie.
Szczegółowe informacje:
www.h2o-sportywodne.pl
tel 507 774 622

ZAPRASZAMY!!!
Kategoria Turystyka > Inne
Słowa kluczowe kurs żeglarski katowice   tychy   sosnowiec   gliwice
Data Sep 14, 2009
Imię kontaktowe Piotrek
Email wyślij email do Piotrek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Inne
1. Szkolenia, praca, eksperci, newsy - pierwszy portal dla branży turystycznej
  Głównym celem portalu jest podnoszenie świadomości pracowników i kadr zarządzających małopolskiej branży turystycznej w zakresie możliwości realizacji projektów wspierających procesy zmian poprzez szkolenia i doradztwo. Portal pelni rolę edukacyjną, doradczą i integracyjną. Wydawcą Portalu „Turystyka Małopolska” jest Agencja Artystyczna Promot 1 Sp. z o.o. Portal powstaje w ramach projektu „Promocja adaptacji i modernizacji w małopolskiej branży turystycznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Kategoria:   Turystyka > Inne


2. Mapa Dąbek
  Interaktywna mapa Uzdrowiska Dąbki wykonana w technologii flash. Zawiera wyszukiwarkę ulic, noclegów, zabytków, ciekawych miejsc. Mapa zawiera również wyszukiwarkę ofert biznesowych.
Mapa zbudowana jest z planów dwóch miejscowości: Dąbek i Bobolina. Zawiera szereg ciekawych funkcji takich jak np geolokalizacja.
Kategoria:   Turystyka > Inne


3. Suwałki Turystyka
  Turystyka to jeden z najistotniejszych obszarów, jaki jest promowany w obrębie Partnerstwa Ponadregionalnego dla Polski Wschodniej. Gminy zawiązały współpracę, której zamysłem jest reklamowanie atrakcyjnych i niedocenianych regionów wschodnich. Regiony te wyróżniają się doskonałym położeniem geograficznym i przyrodniczym, które może być z pożytkiem wykorzystywane przez podmioty gospodarcze, które umieszczą swoje inwestycje w Suwałkach. Obszary wschodnie są ciągle pomijane przez dużych inwestorów, nieświadomych, że tkwi w nich ogromny potencjał. Zachęcamy wszystkich do oglądania naszej strony www oraz do zapoznania się z treściami promocyjnymi.
Kategoria:   Turystyka > Inne


4. Linie lotnicze, turystyka, podróże
  Autorska strona o tematyce turystycznej. Prezentujemy na stronie artykuły o lataniu i nie tylko. Informacje na temat linii, turystyka, podróże. Piszemy ciekawie i na temat. Już niedługo lotniska w Polsce i w Europie. Opis linii. Możliwość dodania własnego artykułu. To także przewodnik turystyczny po miejscach wartych zwiedzenia, praktyczne porady.
Kategoria:   Turystyka > Inne


5. Przewodnicy po Krakowie
  ExcitingKrakow.pl to profesjonalne biuro turystyczne którego głównym profilem działaności jest oragnizowanie zwiedzania miasta jak również wycieczek do obozu Auschwitz Birkenau. Dzięki wieloletniej działalności na lokalnym rynku zdobyliśmy szerokie doświadczenie, mamy w posiadaniu także wysoce kompetentny personel oraz flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów. Nasi kontrahenci kupują niezrównaną postać obsługi a dzięki temu zawsze pełne zadowolenie z świadczonych usług turystycznych. Każda usługa może być dogodnie wykupiona przez internet a także telefonicznie poprzez nasze centrum rezerwacji.
Kategoria:   Turystyka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0