Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6382
Dom 3461
Firmy wg branży 8622
Internet 4331
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 877
Społeczenstwo 501
Sport 595
Turystyka 1933
Zdrowie i uroda 3161
Zwierzęta i rośliny 326
Aranżacje Wystrój Wnętrz - KVADRA Design Studio
ID linku 3969
Tytuł Aranżacje Wystrój Wnętrz - KVADRA Design Studio
Url http://www.kvadra3d.com
Opis KVADRA Design Studio jest pracownią architektury wnętrz i designu. Firma powstała z inicjatywy Tomasza Sobkowiaka - absolwenta Wydz. Wzornictwa Przemysłowego poznańskiej ASP.

Działamy w kreatywnym i profesjonalnie przygotowanym zespole. Cechuje nas doświadczenie i dbałość o szczegół. Racjonalnie przekonujemy do naszych pomysłów, słuchamy i dopasowujemy wizje do konkretnych potrzeb inwestora zarówno estetycznych jak i finansowych.
Realizujemy zlecenia dotyczące małych prywatnych mieszkań, poprzez duże projekty biur i sklepów, aż do mebli seryjnych i wzorów przemysłowych.

Przygotowujemy kompleksowe projekty wykonawcze wnętrz, wraz z dokumentacją techniczną i wizualizacjami. Wykonujemy także prostsze, ogólne koncepcje wnętrz. Doradzimy w zakresie kolorystyki, materiałów dekoracyjnych i wyposażenia. Na życzenie prowadzimy nadzór autorski na budowie i pośredniczymy w zamówieniach materiałów. Dysponujemy kontaktami do sprawdzonych wykonawców i dostawców.

Specjalnie dla agencji reklamowych, biur architektonicznych i developerów świadczymy usługi wykonywania fotorealistycznych wizualizacji na powierzonych projektach.
W ostatnim czasie z powodzeniem współpracujemy z firmami meblowymi wykonując dla nich projekty nowych wzorów. Najnowsza kolekcja mebli wypoczynkowych UNICO dla firmy Kurt Royce zdobyła nagrodę Złotej Villi za najlepszy produkt 2008 r.

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.
Kategoria Dom > Wystrój wnetrz
Słowa kluczowe Architekura Wnętrz   projekty wnętrz   dekoracja   Poznań   render   3d   fotorealistyczne   łazienki   architektoniczne   wizualizacja architektury   rendering   3dVIZ   3dsmax   Mental Ray   Vray   interiors   exteriors   symulacja oświetlenia   wizualizacje   wizki   desi
Data Sep 14, 2009
Imię kontaktowe Tomasz
Email wyślij email do Tomasz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Wystrój wnetrz
1. YOR Kuchnie tarnów
  Biuro projektowe kuchni w Tarnowie - wiemy, że kuchnia jest sercem domu i każdy domownik czy gość powinien się w niej czuć komfortowo i wygodnie. Projektując i wykonując kuchnie w Tarnowie i okolicach spełniamy marzenia naszych klientów. Od lat zajmujemy się projektowaniem wnętrz: kuchni, salonów i łazienek. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszym portfolio kuchni Tarnów.
Kategoria:   Dom > Wystrój wnetrz


2. Projektant Wnętrz - Artika.pl
  Projektowanie wnętrz na terenie województwa mazowieckiego - Warszawy. Szukasz niestandardowych projektów wnętrz? Zadzwoń do mnie. Posiadam duże doświadczenie w aranżacji wnętrz. Proponuję realistyczne wizualizacje 3D, nadzór autorski. Moje projekty to 100 % gwarancji oryginalności! Cena projek­tów wnętrz jest uwarun­kowana od metrażu projek­towanych prze­strzeni, ale przede wszyst­kim od stop­nia skom­plikowania – ina­czej wyceniam projekty kuchni związane z projek­towaniem mebli , ina­czej sypial­nie. Przy zleceniu projektu całego miesz­kania proponuję bar­dzo korzystne roz­wiązania cenowe. Każdy projekt oprócz kom­pozycji wnętrza zawiera projekt wykonaw­czy i charak­terystykę materiałów.
Kategoria:   Dom > Wystrój wnetrz


3. Carporty, zadaszenia tarasu Zielona Góra
  Wysokiej jakości wiaty garażowe. markizy tarasowe, zadaszenia tarasów, carporty. E-markizy Zielona Góra - sklep producenta, firma Adams proponuje efektowne żaluzje, rolety, markizy tarasowe, garaże, carport, daszki nad drzwi, zadaszenia tarasów i wiaty garażowe. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy po zadaszenia tarasu i markizy - Zielona Góra i inne miasta w całym kraju. Kliknij link i skorzystaj z oferty - stylowa wiata garażowa, zadaszenie tarasu, daszki balkonowe i zadaszenie balkonów.
Kategoria:   Dom > Wystrój wnetrz


4. Lampy sklep
  Nasza firma poleca najlepsze w naszym kraju lampy do mieszkań. Bogata oferta posiadające ponad kilka tysięcy rożnego rodzaju oświetlenia powoduje że każdy klient znajdzie w naszym sklepie z lampami takie które będą mu odpowiadać. W ofercie bardzo popularne są lampy Massive które są hitem w tym sezonie. Poza tym nasza firma poleca najwyższej jakości lampy led, które świetnie oświetlą każde pomieszczenie. Posiadamy własną hurtownię lamp tak więc wszystkie nasze produkty są wielokrotnie sprawdzane zanim dotrą do nowego użytkownika. Posiadamy także znakomite kontakty w Europie przez co także wkraczamy na rynek międzynarodowy. Posiadając tak szeroką ofertę lamp jesteśmy pewni ze uda nam się osiągnąć sukces i że wszystkie lampy jakie znajdują się w naszej ofercie będą przez bardzo długi okres czasu świecić.
Kategoria:   Dom > Wystrój wnetrz


5. Listwy styropianowe
  Styrolandia to firma z Jędrzejowa, która posiada bogate doświadczenie w produkcji elementów sztukaterii styropianowej. W jej ofercie możesz znaleźć między innymi listwy, bonie, gzymsy i wiele innych dekoracji elewacyjne na różnego rodzaju budynki. Firma ta do produkcji wykorzystuje w głównej mierze styropian EPS-200 o najwyższym współczynniku twardości. Do tego są one wzmacniane specjalnym tynkiem i żywicą
Kategoria:   Dom > Wystrój wnetrz

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0